Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Goa, Mumbai
#1 PostWysłany: 04 Lip 2013 21:27 
Awatar użytkownika

złoty
Czy ktoś mógłby polecić dobre miejsce do spania w Mumbaju oraz na Goa (najlepiej w pobliżu Paloem Beach)?

Zapewne nie jestem osamotniony w poszukiwaniu noclegu po promocji SWISS'a ;-)

Ktoś, coś, gdzieś?

Temat postu: Re: Goa, Mumbai
#2 PostWysłany: 04 Lip 2013 21:52 

Loty: 94
Kilometry: 139 004
niebieski
Dołączę się do pytania, czy na Paloem Beach są już dostępne chatki na plaży po 15 października? Czy w Bombaju rezerwować wcześniej nocleg na cały pobyt czy tylko ewentualnie na pierwszą noc?
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 04 Lip 2013 22:21 

Nic nie trzeba rezerwować. Byłem na początku listopada, przyjechałem do miasta o godz22. W Mumbaiu przy Bramie Indii jest pełno "tanich i dobrych" hotelików (dzielnica Colaba). Na Goa również nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem noclegu na miejscu (w Panaji atakują cię pośrednicy, jeżeli ich nie chcesz, wypożycz motor/skuter i śpij gdzie chcesz:)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 10 Lip 2013 14:48 
Awatar użytkownika

złoty
Nikt nic nie pomoże?

Pytanie do tych co się wybierają do BOM i GOI. Gdzie planujecie spać?

#5 PostWysłany: 11 Lip 2013 08:45 

Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
hej, my dwie pierwsze noce po przylocie do Bombaju zarezerwowaliśmy w Hotel K.C Residency. Wzięliśmy coś przy lotnisku żeby w nocy nie trzeba było jeździć przez miasto w poszukiwaniu noclegu i od razu na dwa dni, żeby rano się nie zrywać z bagażami;) Na pozostałe noclegi jeszcze nie mamy pomysłu bo jeszcze nie wiemy gdzie i kiedy będziemy ale raczej nie będziemy nic wcześniej rezerwować. Może jedną noc jak już będziemy wiedzieć kiedy na Goa uderzamy a potem to już na miejscu coś znajdziemy. W Indiach nie byliśmy ale myślę, że podobnie jak np. w Maroko, łatwiej znaleźć coś na miejscu gdzie jest hotel na hotelu niż w tym gąszczu szukać jednego konkretnego, który wcześniej się zarezerwowało ;)
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 29 Maj 2014 21:00 

Jeśli chodzi o Bombaj to polecę Bentley Churchgate - zaraz przy Marin Drive. Z okiem miałem widok na zatokę.
Obok są naprawdę dobre hotele, w tym Intercontinental.

Pokój dwuosobowy jakieś 140-150 PLN za noc wyszedł. Cena niemała ale naprawdę ciężko jest znaleźć lepszą jakość za nieduże pieniądze. Lokalizacja fajna bo blisko stacja kolejki miejskiej. WIFI dobre działało ...

Na Colabie wiadomo najwięcej noclegów. Ale też można kiepsko trafić bo te najtańsze to naprawdę czasami niezły syf. Poza tym Colaba strasznie męczy - wszędzie tłum naganiaczy. Na Marine Drive jakoś spokojnie w porównaniu do tego.

A co do szukania na miejscu to lepiej dla doświadczonych osób. Bo Indie męczą i gdy ktoś jest pierwszy raz z plecakiem, w upale to może być uciążliwe chodzenie i szukanie niezłego noclegu pośród naganiaczy.
Ja w Bombaju, Aurangabadzie, Jaipurze i Delhi miałem kupiony nocleg już wcześniej. Niedrogie hoteliki. I wg opinii fajne. Na miejscu wszystko się potwierdziło. I naprawdę to wygodne bo zamiast kombinować na miejscu od razu bierzesz rikszę i jedziesz do hotelu.
Na mapach w necie to ładnie wygląda ale na miejscu to czasami problem coś odnaleźć. Więc jak ma się mało czasu to bardzo pomocne zabukowanie noclegu już przed wyjazdem.
Minusem na pewno sztywne trzymanie się planu.

Na Goa to już inaczej. Wybierasz plażę i tam jedziesz z lotniska. Na miejscu spokojnie sami Cię znajdą ...
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 14 Gru 2016 23:15 

Luty 2015 Agonda Goa. Zajechalismy jak paniska i czekamy aż nas obskocza naganiacze i zaproponują chatkę za 400 rupii. Niestety, nic z tego. Wszystko było zapchane. Ceny oscylowały w granicach 1200 rupii za najtańsze chatki. Udało sie znaleźć śmierdzącą chatke w pobliżu urynału dla robotników za 900 rupii. Lepiej było w Benaulim-Sernabatim, chatka w lepszym stanie za 600 rupii ale tylko pod warunkiem, że na 6 nocy bo jak krócej to chcieli 800.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 05 Lut 2018 16:03 
Awatar użytkownika

Loty: 152
Kilometry: 326 208
Ja miałam spory problem ze znalezieniem przyzwoitego i niedrogiego noclegu w Bombaju.
Spaliśmy tu: http://residencyhotel.com/#page_id=page0
Przez Agodę 56 EUR ze śniadaniem (smaczne), niezła lokalizacja, czysto i ciepła woda pod prysznicem, co było dla nas miłą odmianą ;)

W Palolem nic nie rezerwowałam, daliśmy się złapać naganiaczom z plaży i po obejrzeniu kilku chatek wylądowaliśmy tutaj:
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Revie ... t_Goa.html

I było super, czyściutko, cicho, piękny ogród, cudowna obsługa - na przełomie lutego i marca 2016 płaciliśmy ok. 650 Rs za noc przy 4 czy 5 noclegach. Jak wrócimy do Indii, to na plażowanie będę chciała do nich wrócić
 Relacje PM off  

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości