Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Lip 2020 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
rw30 napisał(a):
Na kolejny tydzień też się dobra szykuje, już od czwartku bodajże, prawodpodobnie wtedy podjadę.

Uprzejmie informuję, flauta i dziadostwo :twisted:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
Dzisiaj nie było latania i jutro też się zapowiada chu.....
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lip 2020 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
niedziela, 19 lipca: wyjazd do Jastarni z Kępna koło 17, gmaps pokazywał że dojazd zajmie 5 godzin, i tyle by zajął gdyby nie 2 przerwy które zrobiłem po drodze. Zero korków gdziekolwiek.
Ale widać było że ludzie jadący w drugą stronę stali w paru miejscach: na wyjeździe z Helu / dojeździe gdzieś do Gdyni (nie pamiętam dokładnie) i na bramkach na A1.

Powrót w czwartek, 23. lipca. Wyjechałem z Jastarni koło 18.30, gmaps pokazywało że w Kępnie będę za 6 godzin (główny powód - srogi korek na Helu). Musiałem się jeszcze zatrzymać w Kuźnicy na jakieś 30 minut coś załatwić, potem jedna przerwa, koniec końców samej jazdy miałem chyba z 5.45 czy coś koło tego, czyli ten korek na Helu na ~45min, bo po Władysławowie już żadnych korków nie było.

Co do obłożenia na Helu - kolega @joael pisał że w Władysławowie z 10%. WJastarni - nie wiem jak to się ma do normalnego sezonu, bo np nie wiem czy wszystkie kwatery się otwarły, a po miescie chodziłem mało bo pracowałem i pływałem na kajcie (więc ciężko mi ocenić czy ludzi mniej czy więcej czy jak), ale jakąkolwiek kwaterę znaleźc nie jest łatwo - ja bookowałem w niedzielę rano (koło 10.00) dla siebie i pojedyncze sztuki tylko zostały które znikały dosłownie w momencie jak ja przeglądałem i decydowałem którą by tu wziąć.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez rw30, 25 Lip 2020 00:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Lip 2020 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
Jeśli jechałeś w niedzielę z lądu/południa nad morze to oczywiste jest, że nie ma korków. Wtedy ludzie wracają znad morza.
We wtorek i środę coś tam przywiało, chociaż na zatoce słabszy wiatr.

Ale ogólnie polatałeś, podobało się czy nędza?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 26 Lip 2020 10:42, edytowano w sumie 1 raz
ciach zaczepka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lip 2020 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
no, oczywiście, na Helu pięknie się pływa jak jest wiatr. A że niestety rzadko bywa, to inna sprawa, geografii nie zmienisz.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 26 Lip 2020 10:41, edytowano w sumie 1 raz
ciach offtop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lip 2020 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Na weekendy cały Hel jest napchany. Ja mam też pensjonat w Juracie na Ratibora, więc miejscowości na półwyspie różnią się od samego Władka.

Od bramek do Władka wczoraj goście jechali 4h. Tak jest co rok. Niestety.

Partia rządząca obiecała przedłużenie drogi nr 100 z estakady Kwiatkowskiego do Pucka. Droga miała powstać do 2021. Niestety kolejna mrzonka.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Lip 2020 08:52 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
No niestety Półwysep w wakacje jest zazwyczaj drogowo niewydolny - wczoraj Hel - Chałupy około 17:00 zajęło prawie 2h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group