Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Sty 2017 01:25 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
– najgorsza i najgorsza linia lotnicza w 2016:

brak wystarczającej wiedzy :)

- HIT roku z promocji na Fly4free.pl:

również brak wystarczającej wiedzy, chociaż podawane przez was Palau to faktycznie kokos

– wydarzenie lotnicze 2016

Radom wyprzedził Zieloną Górę!

– najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017;

Białoruś – ze względu na ruch bezwizowy
Kazachstan – patrz wyżej plus w tym roku odbywa się tam Expo
Mołdawia – tanio, blisko, bez tłumów turystów (chyba...), a ładnie (chyba...)
Kosowo – znajomy miejscowy twierdzi, że jest tam wszystko potrzebne do udanych wakacji, tylko morza brakuje :)

– najciekawsze miasta do odwiedzenia w 2017;

Wittenberga – w październiku mamy 500. rocznicę tez Marcina Lutra
Walencja – jeśli ktoś ma dzieci i jeszcze nie widział Gulliwera
Helsinki – we wrześniu na EuroBasket, bo skoro kibice Susijengi zrobili najlepszą atmosferę we Francji, to tym bardziej u siebie
Kopenhaga – niech nam Duńczycy osobiście wytłumaczą, o co chodzi z tym hygge!
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#22 PostWysłany: 15 Sty 2017 09:28 

W kategorii najciekawsze miasta do zwiedzenia. Dwie propozycje z dwóch krańców Europy.
1. Bordeaux, bardzo ładne i zadbane starożytne miasto. Można też pojechać nad Ocean, czy do pobliskich winnic. W okolicy dużo ciekawych miast do odwiedzenia np. Biarritz, Bergerac, Cognac. Dalej na północy jest Poitiers z futuroscopem. Pod Poitiers Karol Młot zatrzymał nawałę islamską na Francję, było to w 8 wieku. Bordeaux przez kilka wieków było angielskie. Przedstawicieli mniejszości arabskiej widziałem tylko kilku, jest to głównie studenckie miasto. Ogólnie w zachodniej Francji jest mniej przybyszy z Magrebu. W ubiegłym roku otwarto nowoczesne muzeum wina w Bordeaux. Kilka zdjęć: http://www.niebieskaplaneta.pl/index.php/40-bordeaux
2. Druga propozycje to Petersburg z pałacami Peterhof i kapiącym złotem pałacem Katarzyny - Carskie Sioło i Bursztynową Komnatą. Ermitaż z największą na świecie kolekcją malarstwa. Katedry prawosławne, a szczególnie piękny jest Sobór Izaka. Od początku istnienia jest to miasto najbardziej zachodnie w Rosji, z takim zamysłem zostało założone. Niestety rubel systematycznie drożeje. Przez rok zdrożał o 50 %. Trzeba się spieszyć. Wizę łatwo otrzymać co pewnie kolega @‌OradeaOrbea‌ potwierdzi. Pałac Katarzyny: http://www.niebieskaplaneta.pl/index.ph ... wa-komnata

Jeszcze propozycja z Polski. Nieustannie zachwycają mnie krajobrazy Jury koło Olsztyna. Łatwy dojazd z Częstochowy. Miejsce dla każdego i dla młodych ludzi którzy jeżdżą na rowerze, czy się wspinają ale też dla "moherowej babci". olsztyn,221,95419&hilit=olsztyn
Załącznik:
IS_IMG_7476.jpg
IS_IMG_7476.jpg [ 322.61 KiB | Obejrzany 869330 razy ]


Tutaj jako inspiracja dla redakcji, profesjonalnie zrobiony pod względem technicznym, artykuł o podróżach: http://www.nytimes.com/interactive/2016 ... .html?_r=1
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Moje 3 grosze:

– najgorsza linia lotnicza w 2016; Lufthansa za swoją nieprzewidywalność związaną z ciągłymi strajkami
– najlepsza linia lotnicza w 2016; Qatar za produkt dość wysokiej jakości dostępny często za promocyjne ceny
– najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017; Birma póki jeszcze nie jest zadeptana przez masową turystykę i nią nie zmanierowana
– wydarzenie lotnicze 2016 (tutaj wolna amerykanka, to może być nowy kierunek, nowa promocja, porażka [typu wycofywanie się LuxExpress z PL], cokolwiek); rozwój LOT to pozytywne a negatywne to zastój w Poznaniu
- HIT roku z promocji na Fly4free.pl (to jedyna kategoria, która nieco się zazębia z tym, co w forumowym Fly4free Awards mamy, ale mimo to poproszę); Palau
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Sty 2017 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 245
Loty: 198
Kilometry: 447 479
– najgorsza linia lotnicza w 2016;
Lufthansa za ciągłe kłopoty, Cebu Pacific za temperaturę w samolotach i możliwość kupienia kocyka w "promocyjnej" cenie

– najlepsza linia lotnicza w 2016;
Tutaj ciężko mi wyrazić swoje zdanie. Lecąc w ciągu roku Ryanairem, Wizzairem i Air China wybór powinien paść na tą ostatnią, chociaż nie jestem do końca z niej zadowolony :)

– najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017;
Iran i Nepal

– najciekawsze miasta do odwiedzenia w 2017;
Jak co roku Barcelona/Madryt na El Clasico

– wydarzenie lotnicze 2016
Niesamowite rozwinięcie się lotniska w Radomiu :)

- HIT roku z promocji na Fly4free.pl (to jedyna kategoria, która nieco się zazębia z tym, co w forumowym Fly4free Awards mamy, ale mimo to poproszę)
Amsterdam-Palau z racji, że sam z niej skorzystałem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Sty 2017 15:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
– najgorsza linia lotnicza w 2016

British Airways i jego zmiany w serwisach pokładowych (typu Low Cost)

– najlepsza linia lotnicza w 2016

Aegean Airlines, bo jak się mówi w Grecji: Jak nie będziesz pochwalać twojego domu, to dom spadnie i cię zgniecie, no i za serwis, promowanie regionów Grecji przy podawaniu posiłkach
Turkish Airlines także za serwis i za opcje darmowego zwiedzania Stambułu www.istanbulinhours.com/

– najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017

Kuba i Iran, przed Makdonaldyzacją

– najciekawsze miasta do odwiedzenia w 2017;

Stambuł, póki lira jest strasznie niska i brak tłumy turystów


– wydarzenie lotnicze 2016 (tutaj wolna amerykanka, to może być nowy kierunek, nowa promocja, porażka [typu wycofywanie się LuxExpress z PL], cokolwiek)

Połączenie kolejowe z Przemyśla do Lwowa/Kijowa za rozsądną cenę: http://www.fly4free.pl/pociagiem-interc ... y-biletow/
Nowe połączenie U2 z Krakowa: https://www.fly4free.pl/nowe-trasy-z-kr ... anchester/
Połączenie AirChina z WAW do PEK: https://www.fly4free.pl/air-china-z-warszawy-do-pekinu/

- HIT roku z promocji na Fly4free.pl (to jedyna kategoria, która nieco się zazębia z tym, co w forumowym Fly4free Awards mamy, ale mimo to poproszę)

Amsterdam - Cancun/Havama/Panama od 900 złoty: https://www.fly4free.pl/super-tanie-lot ... ny-od-947/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Sty 2017 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2015
Posty: 117
To i ja dodam swoje 3 grosze:
- Najgorsza linia lotnicza w 2016 roku, tu powinienem napisać Lufthansa, za ich strajki, ale jednak padło na BA - sporo z nimi latałem i obserwowałem pogarszający się serwis:(
- HIT z f4f to ewidentnie Palau,
- Najlepsza linia to Singapore Airlines, nawet na krótkich trasach mają rewelacyjny serwis,
- Najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017 roku, to Kuba (chyba dlatego iż wylot mam za kilka dni) oraz Ekwador a dokładniej Galapagos - byłem tylko raz i ciągle jestem zakochany w tym miejscu,
_________________
Pozdrawiam
Nico

Kiedyś jako Nico_world

http://globtr.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Sty 2017 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Pozwole sobie dodac moje 3 ruble:

– najgorsze linie lotnicze w 2016 to Ethiopian, mialem wykupiony bilet i nie bylem w systemie na lotnisku, powiedziano mi ze musze kupic nowy bilet. Na szczescie nie kupilem i po dlugich wyjasnieniach zdazylem jako ostatni wejsc na poklad. Na drugim miejscu SAS, ktora zgubila moja walizke; która odnalazla sie dopiero po kilku dniach; drogi kavvior i pasty z krabow musialem wyrzucic.

– najlepsze linie lotnicze w 2016 to Qatar i Swiss

– najciekawsze kraje do odwiedzenia w 2017, mimo ze 3 juz zwiedzilem: Arabia Saudyjska, Bahrain, Tanzania, Madagascar.
Moim marzeniem byloby zdobycie najwyzszej gory na Antarktydzie, a nastepnie wyprawa na Biegun Poludniowy, najchetniej z psami husky, tylko cala logistyka i koszty mnie przerazaja. ;)

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Sty 2017 15:53, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group