Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 09 Lut 2020 20:36 

Rejestracja: 09 Lut 2020
Posty: 4
pierwszy raz w życiu muszę wypożyczyć auta za granicą w Gironie w maju, dzieki wam znalazłem strone doyouspain, i tak najlepiej wychodzi Drivalia z dodatkowym ubezpieczeniem (90 euro) wychodzi łącznie 201 euro!

Takie pytanie czy z tym dodatkowym ubezpieczeniem musze mieć przygotowaną kartę kredytową aby mogli zabezpieczyć kwotę 1250 euro ? Czy wtedy nie blokują środków? Jak to najlepiej zrobić?

czy w ogóle Drivalia to dobry wybór? bą są jeszcze goldCar, ok? itp.

Co myslicie?

dodatkowe ubezpieczenie nie jest problemem bo wolę to kupic aby był spokój, kwestia tej karty kredytowej

Będę wdzięczny za pomoc o wiele bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Lut 2020 01:43, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 09 Lut 2020 23:07 

Rejestracja: 09 Mar 2019
Posty: 4
Ja nie korzystałem akurat z tej wypożyczalni tylko z Sixta. Mając ubezpiecznie kaucja nie była już potrzebna. Samochody są w fajnym standardzie wyposażenia i mogę śmiało polecić tę firmę. Ceny mają wyższe niż konkurencja (choć warto zapisać się na newsletter bo wysyłają czasami fajne kody zniżkowe) ale jakość na wysokim poziomie niezależnie od kraju, a korzystałem już w Polsce, Katalonii, Portugalii i Włoszech.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 10 Lut 2020 09:55 

Rejestracja: 09 Lut 2020
Posty: 4
No jasne, rozumiem, niestety róznica jest dla mnie zbyt duża.


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 10 Lut 2020 12:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Wrz 2023 18:56 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 2
Czesc

Potrzebuje wynajac auto z 2 fotelikami dla dzieci 1rok i 4 lata -raczej cos w stylu cmaxa,picasso,moze sedan ?
Jaka strone polecacie ?
Najlepiej bez blokady na karcie kredytowej (czyli z dodatkowym ubezp pewnie).
Widze ze czasami przebijaja sie jakies kody rabatowe ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group