Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gili Meno
#1 PostWysłany: 18 Lut 2017 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Jedno miejsce mogę polecić, Warung Be Family :D prosta droga z portu w kierunku środka wyspy, ok. 100 m od meczetu.
Ryż warzywa jajko 25k, ryż warzywa + grillowana ryba wielkości dłoni 30k.

Stawki dla turystów w lokalach bliżej plaży ok. 40-50k za ryż lub makaron, ryba z grilla którą udało mi się znaleźć to od 150k w górę :-?

W połowie drogi z portu po prawej jest Warung którego "nie polecam" ceny lokalne, smak mocno przeciętny.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Gili Meno
#2 PostWysłany: 18 Lut 2017 14:20 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Może odrobinę na uboczu, ale wyspa jest na tyle duża, że obejdzie się ją dookołoa w godzinę ;) Ana Warung oraz wieczorem na drinka Diana Cafe z fajnym widokiem na zachód słońca. Ceny tu i tu przystępne.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gili Meno
#3 PostWysłany: 22 Lut 2017 17:56 

Rejestracja: 18 Lis 2015
Posty: 23
Polecam Sasak Cafe mają pyszną zupę z owoców morza :) Przynajmniej była pyszna 2 lata temu :)

Image

Image



---------------------------------------------------------------------------------------------
O mojej Indonezji: http://olazplecakiem.blogspot.com/p/indonezja.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gili Meno
#4 PostWysłany: 05 Cze 2020 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 30
Loty: 44
Kilometry: 110 386
Najlepsze co kulinarnie może Ci się zdarzyć na Meno to zjedzenie w : https://g.page/nieluhmulyadiarwanody?share

Tylko tutaj uwaga, jest to bardzo nietypowa knajpa. Działa tylko wieczorem i żeby tam zjeść musisz najpierw przez whatsappa ( jeśli dobrze pamiętam do godz. 14) zarezerwować stolik, podać ilość osób i co zamawiają. Ponieważ właściciel gotuje dziennie tylko dla kilku stolików i robi zakupy tylko na tyle ile się zamówi wcześniej. Trafić tam też łatwo nie jest bo z drogi wchodzisz przez furtkę ( patrz "Baner") miedzy chaty lokalesów i miedzy nimi stoją stoliki. Cenowo bardzo tanio!
Załącznik:
Komentarz do pliku: Baner przy drodze
20190930_195330.jpg
20190930_195330.jpg [ 298.55 KiB | Obejrzany 696 razy ]


Na równi smakowo ale bardziej zachodnio i dużo drożej jest: https://g.page/MAHAMAYAGiliMeno?share

Jedzenie na prawdę świetne, obsługa na najwyższym poziomie i świetny klimat. Stoliki restauracji stoją na plaży pd strony zachodu więc widoki przy kolacji nieziemskie. Akurat lepsza połówka miała urodziny wiec idealnie się zgrała taka kolacja, jak ktoś będzie w podobnej sutuacji to za dodatkową opłatą organizują tort( wielki i pyszny) i do tego dodatkowe atrakcje jak świece,kwiaty i śpiewanie sto lat.


Złotym gralem na Meno jak dla mnie jest jednak PAK MAN! https://goo.gl/maps/Haitq4t6J2bweYYc7

Pan Pak man to starszy już lekko wysuszony przemiły Indonezyjczyk, który z pasją gotuje. Knajpa w stylu " Dobrze że są serwetki to chociaż widelec wytrę" :D ale nikt z nas problemów nie miał po jedzeniu tam. Jest bardzo tanio i bardzo smacznie. Uwaga, jak widza białą twarz to robią łagodne, jak chcecie ostre wystarczy poprosić. Ja raz poprosiłem, dostałem pikane i ze smakiem zacząłem zajadać ale jak tylko Pak man usłyszał, że białas poprosił o ostre to migiem pojawił się obok mnie z garnuszkiem zawierającym gęstą czerwoną pastę a w drugiej ręce z wielką drewnianą łychą i szerokim uśmiechem zapytał" YOU LIKE SPICY??? NO PROBLEM!!" i już chciał ładować mi na talerz więc troska o klienta na najwyższym poziomie! :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group