Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Paź 2018 13:27 

Rejestracja: 31 Paź 2018
Posty: 3
Cześć

Chciałem wybrać się podróż do Chin i już byłem w trakcie rezerwacji biletów przez stronę https://global.csair.com, czyli China Southern Airlines. Problem pojawił się przy wybierze klasy Economy Saver czy Economy Standard, gdyż nie wiem czym one się różnią.
Kolejne pytanie to czy można bezpiecznie kupować bilety na tej stronie czy może zapłącić trochę więcej, żeby np. eSky to zrobiło.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2018-10-29 o 20.03.37.png
Zrzut ekranu 2018-10-29 o 20.03.37.png [ 390.99 KiB | Obejrzany 2987 razy ]
Zrzut ekranu 2018-10-29 o 20.04.33.png
Zrzut ekranu 2018-10-29 o 20.04.33.png [ 235.1 KiB | Obejrzany 2987 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 31 Paź 2018 18:16 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Lepiej bezpośrednio, wyższa klasa daje więcej mil, co też jest pokazane (25% a 100%)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Paź 2018 22:38 

Rejestracja: 31 Paź 2018
Posty: 3
Super. Dzięki wielkie.
Nie spodziewałem się, że różni się tylko milami, których nie zbieram więc nie jest to dla mnie żaden bonus :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Paź 2018 23:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Sprawdź jeszcze jak z bagażem, szacowalem patrząc po załączonych zdjęciach ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2018 17:12 

Rejestracja: 31 Paź 2018
Posty: 3
No generalnie zdążyłem też już napisać do obsługi. Generalnie powiedzieli, że tylko mnożnik dotyczący mili jest różnicą. Więc zakładam, że wszystko powinno być git.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group