Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Genewa - kupno zegarka
#1 PostWysłany: 21 Wrz 2015 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Słyszałam, że nie opłaca się kupować zegarków na lotnisku w Genewie tylko lepiej zrobić ten zakup w mieście. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, wie coś, słyszał od znajomych?
Czy są jakieś sklepy szczególnie polecane? I czy faktycznie bardziej opłaca się kupić tam?
Będę w Genewie cały dzień a zegarek (męski) ma być prezentem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 21 Wrz 2015 20:24 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Jak wiesz jaki chcesz zegarek, itp to polecam:

JOMASHOP
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Wrz 2015 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No właśnie nie wiem - ale obdarowywany będzie sam wybierał na szczęście :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Wrz 2015 20:32 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Niech obdarowany wybierze zegarek w butiku a sam zakup proponuje dokonac u posrednika. Mozna sporo zaoszczedzic i przeznaczyc to na dalsze podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Wrz 2015 21:32 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
A w jakim przedziale cenowym szukasz?
Ja ostatnio szukałem zegarka i okazało się, ze ze względu na kurs franka taniej kupiłem w strefie wolnocłowej w Livigno
BTW Lepiej zrób wcześniej reserach bo z moich poszukiwań jest bardzo duży rozstrzał albo sklepy z zegarkami po kilkadziesiąt euro a potem ceny skaczą do 10 000 EURO. Ciężko znaleźć coś pośredniego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Wrz 2015 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Sama nie wiem w jakim przedziale cenowym :? Chyba raczej w wyższym ale cena 10 000 eu zdecydowanie odpada :mrgreen:
Raczej chciałam dowiedzieć się gdzie są lepsze ceny czy na lotnisku czy w samym mieście...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Wrz 2015 23:21 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
W samym mieście i pamiętaj, ze cena jest negocjowalna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Wrz 2015 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Ok - dzięki. Jak negocjowalna? "Targować" się tam można :shock: ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Wrz 2015 08:11 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Tak. normalnie jak na Grand Baazar w Istanbule. Tylko mnie machania rękami, i teatralnych scen. Pytasz się czy cena jest ostateczna, czy możesz liczyć na jakąś zniżkę ze względu, że...., zdecydowałem się przeznaczyć na prezent xxx czy jest możliwość nabyć ten zegarek za taką cenę?

Z moich obserwacji to 10% zniżki dają od ręki a reszta chyba zależy od Twoich zdolności negocjacyjnych.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 22 Wrz 2015 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 780
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
tomasz.tomczuk napisał(a):
Jak wiesz jaki chcesz zegarek, itp to polecam:

JOMASHOP

Korzystałeś z tego sklepu? Pytam, ponieważ od 2 tyg. szukam konkretnego modelu Longinesa, byłem już w kilku salonach w Warszawie oraz Poznaniu i finalnie mają mi go sprowadzić za ok. 3 tyg. Natomiast zauważyłem, że w polecanym przez Ciebie sklepie jest znacznie taniej, obawiam się tylko o bezpieczeństwo zakupu – nie chciałbym się dochodzić o kilka tys. PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Wrz 2015 09:45 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Kupowałem dwa zegarki na JOMASHOP. Jeden został wysłany do hotelu w Miami. Podjechałem do autoryzowanego serwisu i potwierdzili autentyczność oraz wysoką ocenę na trustpilot. Oczywiście wszystko przyszło oryginalnie zapakowane, itp. Mają również bardzo liberalną politykę zwrotów, więc jeżeli coś się nie spodoba to możesz odesłać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 22 Wrz 2015 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
ja polecam chrono24. przy kupnie zegarka w salonie tracisz połowę jego wartości[ podatki +od 30% marży] sprawdź przed zakupem ceny tego modelu na giełdzie w chrono24. albo kup według gustu i nigdy nie porównuj ceny żeby nie zepsuć radości z prezentu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Wrz 2015 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 780
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
futro napisał(a):
ja polecam chrono24. przy kupnie zegarka w salonie tracisz połowę jego wartości[ podatki +od 30% marży] sprawdź przed zakupem ceny tego modelu na giełdzie w chrono24. albo kup według gustu i nigdy nie porównuj ceny żeby nie zepsuć radości z prezentu :)

Nie uważam, że przy kupnie zegarka w salonie tracę połowę jego wartości, raczej nigdy nie będę go odsprzedawał wiec jak mogę stracić? No może przepłacam, ale zegarek którego szukam to totalna nowość i na chrono24 go niema, a samą stronke znam już od lat.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 23 Wrz 2015 09:46, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie cytatu ze spamem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Wrz 2015 18:07 

Rejestracja: 13 Wrz 2012
Posty: 124
jesli chcesz, moge ci sprawdzic cene tego zegarka w genewie. w poniedzialek bede mial nieco czasu na zakupy w centrum :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group