Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sie 2017 14:22 

Rejestracja: 08 Sty 2017
Posty: 3
Hej!
Mam dużo wolnego czasu i chęć podróżowania. Niestety moim znajomym brakuje jednego albo drugiego. ;)
Kierunków nad którymi myślałem jest całkiem sporo (przede wszystkim Bałkany, Portugalia, Maroko, Turcja), ale jestem otwarty na inne pomysły.
Preferuję aktywny wypoczynek za dnia, aby zasłużyć na wieczorny chillout.
Jeśli znajdą się tanie bilety możemy lecieć, jak się nie uda to możemy jechać autem, pociągem, rowerem albo autostopem.
Moja dostępność czasowa to 15.08-30.09.
Co do budżetu jest dość elastyczny chociaż wolałbym sobie odpuścić hotele powyżej trzech gwiazdek.
Szukam pozytywnych ludzi, którym podczas wyjazdu nie zabraknie energii i humoru.
Mam 29 lat, pochodzę z Pomorza, fajnie byłoby się spotkać przed wyjazdem.
Przemek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Sie 2017 19:38 

Rejestracja: 03 Sie 2017
Posty: 2
Widzę, że Kolega wykazuje podobne preferencje podróżnicze, może nie identyczne, ale widzę szanse na kompromis, a szczegóły można dograć. Teraz do rzeczy.
Pasujący mi termin: między 9 a 30 września;
Rodzaj podróżowania: z miejsca na miejsce, w jednym punkcie 1-2 noclegi i aktywne zwiedzanie. Dopuszczam dzień lub dwa leniuchowania na plaży;
Środki transportu: tanie linie lotnicze, pociągi dzienne i nocne, autobusy, postsowieckie marszrutki, autostop - generalnie transport kombinowany bez zabierania własnych pojazdów;
Noclegi: hostele, małe pensjonaty, kuszetki i tego typu miejsca (sam miło wspominam nocleg w hotelu jednogwiazdkowym, co wyglądał jak psychiatryk);
Kierunek: dowolny, z tym, że nosi mnie do krajów, których jeszcze nie widziałem. Trzy najbardziej preferowane: Bośnia, Lichtenstein, Mołdawia. Nie mówię "nie" Portugalii i innym pomysłom. Kraj docelowy nie musi być jedynym zwiedzonym, przeciwnie, cenię sobie jeżdżenie okrężną drogą, powrót jeszcze inną i poznawanie ciekawych miejsc na trasie, np. z Gruzji wracałem przez Litwę.
Liczebność grupy: 2-4 osoby to chyba optimum.
Pozdrawiam, Tomek (32 l.) z Torunia
PS. Od kilku lat tak podróżuję, ale na forum jestem nowy i nie mogę jeszcze pisać na priv, więc odpowiem w tym temacie albo na @
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Sie 2017 16:46 

Rejestracja: 08 Sty 2017
Posty: 3
Hej!
Widzę, że mielibyśmy loty z Berlina do Tuzli. Powinniśmy dać radę się spakować w powiększony bagaż Wizzaira. Wstępnie widzę na to jakieś 10 dni.
Mój mail: przemyslaw.kepinski@gmail.com
Resztę możemy dogadywać prywatnie.
Oczywiście jeśli znajdzie się ktoś jeszcze chętny to zapraszam również do kontaktu.

Od siebie dodam jeszcze, że mam jeszcze trochę wolnego czasu. Na koniec sierpnia mam bilet z Warszawy do Burgas i stamtąd chciałbym ruszyć do Turcji, ceny cały czas całkiem przystępne, więc jeśli komuś ten kierunek by pasował to również chętnie połączę siły!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Sie 2017 17:00 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
AyeAye napisał(a):
Powinniśmy dać radę się spakować w powiększony bagaż Wizzaira.

Bezpłatnie powiększą dopiero 29.X ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Sie 2017 18:21 

Rejestracja: 03 Sie 2017
Posty: 2
Mamy dowód, że to forum działa! Szybko dogadaliśmy szczegóły: wylot 13.09 GDN->NYO->TZL, powrót 27.09 TSF->WRO. Jak ktoś jeszcze chętny to niech loty ogarnia albo na trasie nas łapie, będziemy krążyć gdzieś między Bośnią a Słowenią :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group