Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 04 Kwi 2016 12:52 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Mam fotoksiązkę z Fotojokera i jest ok.
Zdecydowanie mogę odradzić użytkownika Foto sigma na alledrogo - zdjęcia (2000szt) reklamowałam 3 razy, niestety nie udało się poprawić ich jakości. Zdjęcia nie wiadomo czemu bardzo ciemne, na włosach miałam jakieś plamy

Wywoływałam tez u Janka (czy jakoś tak) - 500szt. Jakość ok

Załączniki:
foto.jpg
foto.jpg [ 103.81 KiB | Obejrzany 3444 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#62 PostWysłany: 12 Kwi 2016 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Fotoksiążki polecam drukować w firmie nfoto. Zwłaszcza oferta promocyjna na fotoksiążkę liczącą 120 stron (z drukowalną przednią i tylną okładką oraz grzbietem) w cenie 99 zł moim zdaniem jest bezkonkurencyjna. Dobry kontakt z klientem i szybka wysyłka to zalety tej firmy.

http://www.nfoto.com.pl/promocje.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Maj 2016 17:43 

Odebrałam dzisiaj fotoksiążkę z Fotojokera i jestem zadowolona z jakości.
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 23 Maj 2017 20:46 

Rejestracja: 23 Maj 2017
Posty: 0
Cześć, pomyślałem żeby zrobić zestaw fotoksiążek lub fotoalbumów z moich różnych wyjazdów, wybrać najlepsze zdjęcia i każdy wyjazd to jedna książka. Orientujecie się gdzie mogę to zrobić w dobrej jakości i po cenie, która będzie do zaakceptowania i zrealizowania pomysłu? Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 27 Maj 2017 17:45 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 77
Podr0znik napisał(a):
Cześć, pomyślałem żeby zrobić zestaw fotoksiążek lub fotoalbumów z moich różnych wyjazdów, wybrać najlepsze zdjęcia i każdy wyjazd to jedna książka. Orientujecie się gdzie mogę to zrobić w dobrej jakości i po cenie, która będzie do zaakceptowania i zrealizowania pomysłu? Pozdrawiam!

Pomysł nawet ciekawy.
Fotoksiążkę możesz zamówić na https://myselfbook.pl Nie wiem czy kiedyś coś takiego robiłeś wybierasz orientację, format, rodzaj pepieru, okładki, masz do wyboru szablony i następnie tworzysz projekt jak ma fotoksiążka wyglądać. Celuj na rabaty, mi się udało zrobić fotoksiążkę - 50% taniej przy użyciu kodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 27 Maj 2017 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 45
Loty: 22
Kilometry: 35 530
Ja korzystam z uwolnijkolory.pl - kreator bardzo przyjemny, jakość wydruku też dla nas zadowalająca. Warto zawsze poszukać różnych kodów rabatowych/grouponow i sprawdzić która kombinacja wychodzi najkorzystniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 03 Lip 2017 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
potrzebuje wywołać kilkanaście zdjęć ale raczej duże formaty (np 30x40) Ktoś może polecić dobre sprawdzone drukarnie, za które nie zapłacę zbyt dużo:)?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 31 Lip 2017 10:10 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 10
Zbanowany
Ja od dawna wywołuję w empiku. Często mają świetne promocje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 31 Lip 2017 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Podr0znik napisał(a):
Cześć, pomyślałem żeby zrobić zestaw fotoksiążek lub fotoalbumów z moich różnych wyjazdów, wybrać najlepsze zdjęcia i każdy wyjazd to jedna książka. Orientujecie się gdzie mogę to zrobić w dobrej jakości i po cenie, która będzie do zaakceptowania i zrealizowania pomysłu? Pozdrawiam!

Tanie fotoksiążki można robić na printu.pl, szczególnie z ich promo kodami, które wrzucają co parę dni. Jakość jest całkiem niezła jak na druk, ogólnie polecam (a ciężko mnie zadowolić w tym temacie:P). Próbowałam też różnych innych firm m.in. Fotojokera - ale wydruk i cena tej fotoksiążki to był dramat.
Jeśli chodzi o odbitki to w miarę tanie wywoływałam 2-3 lata temu w Empiku. Fotojoker przy nim wypadał słabo pod względem cenowym i jakościowym.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Paź 2017 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Znalazłem ostatnio fajną opcję na darmową fotoksiążkę :) http://www.saal-digital.pl/2017/test-fotoksiazki-bio/
Normalnie są drodzy ale teraz można zgłosić się do testu książki i dają kupon na 150 PLN (proszą tylko żeby potem umieścić gdzieś recenzję tej książki). Książka jest naprawdę dobrej jakości, za przesyłkę i dodanie kilku stron zapłaciłem chyba 40 PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 02 Lis 2017 03:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gdzie, najlepiej w Wa-wie, mozna zdygitalizowac stare zdjecia na papierze?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 24 Maj 2018 08:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 7
1000 odbitek. Dostanę gdzieś lepszą stawkę niż w Empik Foto?
Internetowo oczywiście, uwzględniając wysyłkę, no chyba że można odebrać za darmo w jakiejś sieciówce.
Z Czewy jestem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group