Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sie 2019 13:14 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 1
Cześć. W październiku szykuje mi się wyjazd do Tajlandii-Bangkok i wyspy. Po drodze chciałabym zobaczyć (w trakcie przesiadki) jakieś inne azjatyckie miasto. I tu moje pytanie. Czy możesz mi polecić przez jakie lotnisko transferowe wybrać lot, aby wypad na miasto w czasie oczekiwania był przyjemny.
Najłatwiej wylecieć mi z Gdańska. Nie szukam najtańszego lotu. Mam czas. Podróżuje po raz pierwszy na własną rękę poza Europę i z nastoletnimi dziećmi. Jeśli to nie miejsce to powiedz mi gdzie zadać pytanie lub jak szukać odpowiedzi.
Miłego dnia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
Singapur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Sie 2019 08:26 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 439
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
Niektóre linie, jak Emirates lub Qatar oferują czasem albo zwiedzanie-wycieczkę podczas odpowiednio długiego tranzytu, albo zniżki na hotel przy stopover. Jeśli ich oferty są aktualne, to można rozważyć. Albo tak zaplanować trasę, by coś zwiedzić po drodze wg preferencji, np. Stambuł (geograficznie granica Europy i Azji), Dehli, Mumbaj - to by było po drodze. Lub mniej po drodze, jak wspomniany już Singapur, Kuala Lumpur czy Hongkong (teraz tam zamieszki - trzeba i to uwzględnić). To wszystko miasta z wieloma możliwościami przelotu z Europy. Takie rozwiązanie sam rozważał ale nie preferuję krótkiego wypadu na miasto podczas przesiadki, a raczej stopover - można więcej zobaczyć i podróż podzielona na części jest mniej mecząca niż wielogodzinny lot z długim czasem tranzytu podczas przesiadki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Sie 2019 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Zdecydowanie Stambuł (najlepiej stopover) i długo długo nic.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Sie 2019 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4583
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Oj tam, ok tam Moskwa też jest niczego sobie ;)

Tylko alko w eco niet.


Edit: Istambuł i Moskwa to jednak nie-azjatyckie miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Sie 2019 12:40 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
cypel napisał(a):
Zdecydowanie Stambuł (najlepiej stopover) i długo długo nic.
Jeżeli tak uważasz, to musiałeś być tylko tam, a później długo, długo nigdzie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sie 2019 12:53 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
@Asfalto
Obraziłeś interlokutora, dostałeś za to bana i wracasz nawet nie przepraszając go? Nie wstyd..?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sie 2019 12:53 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jak nigdy nie byłeś to Dubaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group