Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Maj 2017 10:28 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 6
Hej hej!
Chcę wyjechać na kilka miesięcy na wyprawę dookoła świata. Nie wiem jeszcze gdzie konkretnie, na jak długo i kiedy. Wszystko do ustalenia. Ale początek już w 2017 roku.

Kilka słów o mnie. Mam 25 lat (urodziny kilka dni temu, nawet dzisiaj świętować będę), i pracuję w korporacji już...za długo. Dlatego postanowiłam rzucić wszystko i spełniać marzenia. Bo kiedy jak nie teraz?
Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie: eskadrozdz@gmail.com.

Pozdrawiam,
Sylwia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 31 Maj 2017 02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Hejka Sylwia

Podoba mi sie taka odwazna decyzja. :D
Wiadomo, jak teraz tego planu nie zrealizujesz, to pozniej moze byc ciezko.
A bedziesz gdzies wrzucac fotki, czy pisac relacje na zywo?
Trzymam kciuki i zycze udanej wyprawy.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2017 19:17 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 6
@cccc O relacji na żywo jeszcze nie myślałam. Trochę jeszcze daleko do wyjazdu. Gdziekolwiek to będzie. Może ja tak zbiję fortunę? ;)

@Kashpir tak, za własne środki. A o osobach które zbierają na podróż przez rozsyłanie wiadomości na maile czy profile na fb już słyszałam. A najlepsze jest to, że oni naprawdę niezłą kasę dostają.

Tak czy siak, jednak tylko nieliczni się odezwali. A z towarzyszem zawsze jakoś raźniej u obcych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Cze 2017 21:30 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 6
do @Zeus a A te 50k które masz chętnie przygarnę - 1 wystarczy do kolekcji
Tak żeby było na temat to @Sylwia odważnie ale czemu nie. Marzenia są po to by je spełniać. bardzo pochwalam :)
a odnośnie korpo, hmm w zwykłej firemce masz to samo albo gorzej bo ani $ ani ciekawych perspektyw

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lip 2017 08:31, edytowano w sumie 1 raz
Łączę posty 2w1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lip 2017 21:40 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 172
Kilometry: 395 990
eska344 napisał(a):
Hej hej!
Chcę wyjechać na kilka miesięcy na wyprawę dookoła świata. Nie wiem jeszcze gdzie konkretnie, na jak długo i kiedy. Wszystko do ustalenia. Ale początek już w 2017 roku.

Kilka słów o mnie. Mam 25 lat (urodziny kilka dni temu, nawet dzisiaj świętować będę), i pracuję w korporacji już...za długo. Dlatego postanowiłam rzucić wszystko i spełniać marzenia. Bo kiedy jak nie teraz?
Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie: eskadrozdz@gmail.com.

Pozdrawiam,
Sylwia


Hej Sylwia,
Ja planuję zrobić podróż dookoła świata od stycznai-lutego 2018 do połowy czerwca 2018. Miejsca , które chce odwiedzić: Kanada, Zachód USA, Rio, Iguazu, Buenos, Seul, Pekin, HongKong, Szanghaj, Wietnam, Kambodża, Borneo, Bali, Nowa Zelandia, Sydney, Taj Mahal, mniej więcej.

Co ty na to?
Michał
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Lip 2017 07:38 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 6
Hej Michal,
Ja chce jechac jeszcze w tym roku. Moze byc to grudzień. No i skupie sie glownie na ameryce południowej, później Meksyk. I na koniec Azja i Australia.
Ze stanów raczej rezygnuje bo raz drogo, dwa juz bylam.
Daj znac jeśli jesteś zainteresowany:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Lip 2017 17:50 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 172
Kilometry: 395 990
Na jak długo?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2017 18:40, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lip 2017 18:12 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 6
Musze byc w Polsce w lipcu 2018.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lip 2017 18:38, edytowano w sumie 1 raz
P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Sie 2017 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2016
Posty: 60
Loty: 32
Kilometry: 52 931
eska344 napisał(a):
Hej Michal,
Ja chce jechac jeszcze w tym roku. Moze byc to grudzień. No i skupie sie glownie na ameryce południowej, później Meksyk. I na koniec Azja i Australia.
Ze stanów raczej rezygnuje bo raz drogo, dwa juz bylam.
Daj znac jeśli jesteś zainteresowany:-)



Po Świętach lecimy do AP, na razie polujemy na bilety w dobrej cenie, plan mamy już z grubsza nakreślony . Zaczynamy Rio/Sao Paulo/ Buenos - kończymy Lima/Bogota/Medellin. Po drodze zachaczamy o wszystko co ciekawe i piękne. Podróż niskobudżetowa z plecakiem, namiotem i silną wolą. Czas ok 2-3 miesiące. Jest nas dwoje, 28 i 26 lat. Jeśli byłabyś zaiteresowana przebyciem AP w towarzystwie to PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group