Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Maj 2016 19:02 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 70
Witajcie,w zwiazku z tym że sezon urlopowy niedługo ruszy pełną parą zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze lokalizacji na mój urlop wypoczynkowy. Do tej pory moje wyjazdy były zazwyczaj aktywne,jezdziłem w dane miejsce i dużo zwiedzałem ogladałem różne miejsca i budynku . W tym roku chciałbym wyjechać w miejsce gdzie będzie ciepło, ładna plaża gdzie bedę mógł wypocząć i się opalić

Ograniczenia :
Termin wyjazdu 18-31 lipca -w tych dniach chciałbym pojechać tak na 6-7 noclegów może byc pare wiecej.

Wydatki- Nie mam określonej kwoty ale zależy mi aby stosunek poniesionych wydatków do atrakcji był jak najlepszy.

Teraz kilka moich pomysłów.

Myslałem o podróży pociągami,gdyż lubię ten środek transportu np Warszawa-Wieden i stamtąd za 29 euro do Wenecji,spędzić w tym mieście 1 dzień i wieczorem udać się gdzieś indziej,gdzie są tansze noclegi . Może gdzieś w Chorwacji ? We włoszech znalazłem w trieście nocleg za około 110 zł za osobę . Może ktoś z Was ma jakieś pomysły jak ten pomysł udoskonalić ?


Kolejny pomysł do lot na gran canarie przelot ryanair za około 750 zł na osobę w obie strony (nie wiem czy to dobra cena),nocleg na bookingu za około 50-60 zł za osobę . Tylko słabe te godziny przyjazdu (17) i powrot z gran canaria przez 7,czyli pewnie byłaby koniecznośc koczowania na lotnisku ostatnią dobę .


Ostatnim pomysłem była ukraina i przejazd kombinowany Rzeszów-Przemysł-Granica-Lwów i pociągiem nocnym do Odessy. Nocleg za 20 zł,koszty dojazdu też bardzo małe tylko nie wie jak tam pogoda,plaże i czy będę zadowolony.

Co sądzicie o moich pomysłach ? Może polecicie mi coś jeszcze ?
_________________
Vanefist Neo
Góra
 Profil Relacje PM off
radas86 lubi ten post.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 17 Maj 2016 20:33 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Z twoich pomysłów ja osobiście wybrałabym ten ostatni.Byłam na Krymie kilka lat temu i bardzo mi się podobało.W 2-giej połowie lipca możesz liczyć na fajną pogodę no i koszty pobytu takie,że zostanie spoko na np.jakiś weekend w Wenecji.Jako opcję od siebie polecam Macedonię i Albanię.Najlepiej z Berlina lub Bratysławy (taniej) do Skopie i potem lokalnym transportem nad Jezioro Ochrydzkie i dalej nad morze do Albanii.Klimatycznie,stosunkowo tanio i niestandardowo :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Maj 2016 11:26 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Nie byłem w Oddesie ale mam wrazenie, ze tamtym regionie znajomosc rosyjskiego mocno by sie przydala.
Zwlaszcza teraz gdy turystyka siadła to wątpie aby angielski się przydał.

Warto to wziąć pod uwagę. To nie Lwów gdzie połowa osób spokojnie polski zrozumie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2016 13:39 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 70
Moja dziewczyna umie rosyjski wiec tym razem to ona by załatwiała takie formalności. Czyli co Ukraina najlepsze rozwiazanie ?
_________________
Vanefist Neo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2016 13:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
A może Gruzja? Wiele osób na forum bardzo zachwala sobie ten kraj, ludzi, jedzenie, naturę i krajobrazy. Tylko jest drożej niż na Ukrainie.

Ja za to polecam Sycylię. Spokojnie możecie polecieć Ryanair za 600 z Modlina. Na Sycylii jest co zwiedzać, i jest dość tanio. A ludzie, natura i jedzenie są super.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Maj 2016 14:27 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 70
Brałem pod uwagę także Gruzję własnie tylko że ryanair tam nie lata a wizzair do tego kutaisi co oddalone jest jakies 100 km od morza .W tym roku postanowiliśmy z dziewczyną że chcemy pojechać do kraju co jest tanszy od Polski . A sycyli nie mogę znaleźć na stronie ryanaira jako to nazwa lotniska ? . Ogólnie chyba w tym roku zdecyduje się na Odesse ewentualnie po niej może weekend w paryżu,gdyż jako studenci praktycznie każde atrakcje mamy za free. Ale w każdym razie każdy z tych pomysłów wykorzystam,jak nie teraz to nastepnym razem . A warto wybrać się na sycylie w czerwcu lub wrześniu ? Jest wtedy taniej i pogoda dobra ?
_________________
Vanefist Neo


Ostatnio edytowany przez Zeus, 18 Maj 2016 14:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Maj 2016 14:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Warszawa Modli - Trapani
WMI-TPS
Są też loty z Krakowa
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Maj 2016 15:50 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Z tą tanią Sycylią to bym nie przeszadzał.
Może jeszcze poza sezonem nie jest źle. Ale i tak nawet ceny sklepowe są mało korzystne jeśli mamy porównywać z Polską ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Maj 2016 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Zerknij moze jeszcze tutaj:

http://www.osmol.pl/2014/10/balkany-gdz ... b-wakacje/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group