Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Cze 2015 21:28 

Gdzie kupić tani mobilny internet na kartę we Frankfurcie na 3 dni?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Łukasz
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 17 Cze 2015 10:05 

Loty: 72
Kilometry: 167 517
W discountach: Aldi lub Lidl. Jezeli masz stick'a lub slot na karte to tylko kupujesz karte i doladowanie. Mozesz doladowac karte na 24 godziny lub na miesiac. Reszte doladowania mozesz wykorzystac do dzwonienia. Ja mialam kiedys Aldiego i jest w pozadku.

https://www.alditalk.de/nord/Surfen/

http://www.lidl.de/de/internet-stick/s3603
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 23 Lut 2016 08:05 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Doładowuje się w Lidlu/Aldiku? Będzie mnie interesowała opcja na 3 dni, więc 3 razy będę musiał doładować, czy są dobowe kody?

#4 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:28 

Hej... dawno nie używałam tej opcji... ale teraz trzeba kartę aktywować, przez internet lub telefonicznie. Generalnie kupujesz Karte i doładowanie, 24 h 1G kosztuje 1.99 Euro. Przy czym doładowanie możesz kupić 5, 10, 15 itd.
Pytanie masz sticka który obsługuje taka zabawę czy po prostu chcesz prepaid z internetem?
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 23 Lut 2016 17:44 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Exanimus napisał(a):
Hej... dawno nie używałam tej opcji... ale teraz trzeba kartę aktywować, przez internet lub telefonicznie. Generalnie kupujesz Karte i doładowanie, 24 h 1G kosztuje 1.99 Euro. Przy czym doładowanie możesz kupić 5, 10, 15 itd.
Pytanie masz sticka który obsługuje taka zabawę czy po prostu chcesz prepaid z internetem?

Chcę po prostu wrzucić do telefonu na kilka dni, żeby mieć net.

#6 PostWysłany: 23 Lut 2016 18:07 

Hmm czyli normalnie kupujesz karte prepaid... obojetnie gdzie np. Saturn, Media lub bezposrednio w sklepie operatora. Tak jak pisalam musisz ja aktywowac, dzwoniac albo przez internet. Aktywacja karty do 24h. Kupujesz doladowanie i wybierasz sobie taryfe jaka Ci pasuje. Czyli 500mb lub 1gb. Heh w Niemczech nie poszalejesz z LTE na pepaid itd. I licz sie z cena ok min 10Euro za 500MB i 20Euro za 1GB. Coz w Niemczech z telefonia sa daleko za murzynami... jak cos dokladniej potrzebujesz pisz na priva
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 23 Lut 2016 18:37 

niebieski
pawi napisał(a):
Exanimus napisał(a):

Chcę po prostu wrzucić do telefonu na kilka dni, żeby mieć net.

Kupujesz starter w Aldim za 12,99 euro. Na karcie masz wtedy 10 euro do wydania.
1 doba internetu (max. 1 GB) kosztuje 1,99 euro.
Żeby Ci pobierało dobowo musisz ustawić następujący APN: tagesflat.eplus.de
Jeśli tego nie zrobisz i pozostawisz domyślny APN: internet.eplus.de to będzie obciążało kartę za użyty transfer i wtedy te 10 euro wydasz w ciągu kilku godzin bo kosztuje to 0,24 euro za 1MB.
W opcji dobowej, kiedy miną 24 godziny używania internetu, to nie odnowi się on automatycznie na następne 24h jeśli będziesz miał wyłączony transfer w telefonie. Kolejne uruchomienie transferu będzie wtedy rozpoczynało kolejną dobę, za którą zostanie pobrane 1,99 euro.
Czyli możesz używać przez 1, 2 albo 3 dni a później wyjąć kartę z telefonu i użyć jej ponownie przy następnym pobycie w Niemczech.
Jedyny minus jest taki, że tak jak ktoś pisał wcześniej, musisz starter aktywować przez internet albo przez telefon.
 Relacje PM off  

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości