Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Sty 2019 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Kanary z Gdańska za 140 zł RT.
Podróż z małym podręcznym, cena przelotu Wizzair z WDC.

Załączniki:
GDNFUEGDN.JPG
GDNFUEGDN.JPG [ 47.94 KiB | Obejrzany 2438 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
Manuel uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 11 Sty 2019 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
chyba już było, ponad tydzień temu. wchodziły też terminy od niedzieli 20go w podobnej cenie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2019 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
było nawet na SG, ale wróciło, bo tamte szybko poszły
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sty 2019 08:31 

Rejestracja: 29 Sie 2015
Posty: 3
Witam
Za bardzo nie wiem na jakiej wyszukiwarce to znaleźć. Skyscanner nic takiego nie znajduje. Może jakaś podpowiedz z jakiej strony jest wzięty zrzut ekranu w załączniku.
Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Sty 2019 08:41 

Prawdopodobnie już sprzedane, bo to wczoraj było.
"Historia" jak na ceny biletòw.
Trzeba od razu brać.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Sty 2019 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
@SnakeMM ta strona to azair.eu
i jak kolega powyżej radzi: brać od razu trzeba ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sty 2019 12:41 

Rejestracja: 24 Sty 2011
Posty: 47
Pozwól, że dopytam w kwestii merytorycznej ale jak widać wiele osób ma z tym problemy. Domyślam się, że Wy, stali bywalcy dziesiątek wyszukiwarek już po samym screenie wiecie, gdzie trzeba szukać ale czy jest to jakaś trudność aby dawać choćby linka do tych stron zamiast niewiele mówiącego, samego obrazka?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 14 Sty 2019 13:30, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
kefirm lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
To azair.eu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:19 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
nowart napisał(a):
marcino123 napisał(a):
@SnakeMM ta strona to azair.eu
i jak kolega powyżej radzi: brać od razu trzeba ;)

Pozwól, że dopytam w kwestii merytorycznej ale jak widać wiele osób ma z tym problemy. Domyślam się, że Wy, stali bywalcy dziesiątek wyszukiwarek już po samym screenie wiecie, gdzie trzeba szukać ale czy jest to jakaś trudność aby dawać choćby linka do tych stron zamiast niewiele mówiącego, samego obrazka?

Wystarczy wejść w podpięty temat gdzie jest instrukcja z linkami

Kod:
https://www.fly4free.pl/forum/jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-3,8,57900
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:29 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
nowart napisał(a):
niewiele mówiącego, samego obrazka?

Nie bardzo mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem.
Ten obrazek mówi wszystko:
- miejsce wylotu, miejsce docelowe, miejsce powrotu,
- daty podróży,
- przewoźników obsługujących podane przeloty,
- ceny za przelot.
Wszystkie dane które, są potrzebne do zrobienia rezerwacji na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:52 

Rejestracja: 24 Sty 2011
Posty: 47
mechiko, no ale nie punktuj mi tu proszę jak dziecku takich banałów bo to to ja widzę, czytać umiem.
-załączony screen nie wygląda ani na wyszukiwarkę wizza ani ryana,
-często na innych wyszukiwarkach są zupełnie inne ceny niż na stronach przewoźników, ale tego chyba tłumaczyć nie trzeba
-skoro zatem to takie oczywiste to odpowiedz mi teraz na podstawie czego mam wywnioskować fakt, że rezerwacji (lub choćby wyszukania takiej taryfy) mam dokonać na stronie azair.eu, której odpowiedzi byli uprzejmi udzielić przedmówcy...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@nowart Azair pełni funkcję jedynie jako wyszukiwarka. Informuje Cie on o cenach wyjściowych, które oferuje dany przewoźnik (choć i tak żeby być na 100% pewnym, to trzeba sprawdzić samemu bo azair nie jest nieomylny). Ponadto sprawdza się przede wszystkim, jeśli jesteś gotów lecieć z przesiadką - wpisujesz sobie Warszawa/Kraków lub ogólnie Polska, a jako cel wyspy Morza Sródziemnego i cyk. Jednym przyciskiem uruchamiasz wyszukiwanie, które ręcznie robiłbyś pół dnia.
Biletów w formie ukazanej w wynikach azair nie kupisz - każdy odcinek kupujesz oddzielnie - albo po prostu na stronie danego przewoźnika, albo zakładając że zwykle da się coś uszczknąć z ceny, korzystasz z tradycyjnych wyszukiwarek z odnośnikami do pośredników.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
nowart lubi ten post.
nowart uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:34 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
nowart napisał(a):
-skoro zatem to takie oczywiste to odpowiedz mi teraz na podstawie czego mam wywnioskować fakt, że rezerwacji (lub choćby wyszukania takiej taryfy) mam dokonać na stronie azair.eu, której odpowiedzi byli uprzejmi udzielić przedmówcy...?

Z "niewiele mówiącego obrazka" możesz wywnioskować fakt, że można sprawdzić cenę na stronie przewoźnika i jeżeli ci będzie odpowiadała to możesz zarezerwować lot, a jeśli nie to będziesz miał wiedzę czy ceny w wyszukiwarkach są wyższe czy niższe od cen oferowanych przez przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot], Łukasz Bratek oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group