Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2012 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
Jak ze spaniem na lotnisku w Gdańsku? (nigdy tam nie byłam)
Czy jest otwarte w nocy, czy wyrzucają?
Mam przylot do Gdańska z Barcelony o 0:55 a następny wylot o 8:30.
Czy pozwolą zostać? czy jest miejsce by się tam gdzieś wyłożyć? Brać mate?
Czy można kupić coś do jedzenia na miejscu, czy lepiej pomyśleć o tym wcześniej?
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 20:28, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Cze 2012 22:56 

Rejestracja: 22 Paź 2011
Posty: 109
Jak na dziś wyglądają "możliwości noclegowe" na gdańskim terminalu - szczególnie teraz w czasie EURO ? Da sie tam troche przespać do rana ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Cze 2012 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hehe z pytaniem trafiłes idealnie. Właśnie siedzę sobie na lotnisku, do ok 2,30 planowane są loty charterowe do Madrytu i RZymu, a co będzie po tej godzinie...zobaczymy
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Cze 2012 02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
i już spokojnie mogę potwierdzic- na nowym terminalu można spać spokojnie-tyko polecam zabrać że sobą śpiwór/koc bo jest troszkę ...zimno:-)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Cze 2012 08:39 

Rejestracja: 22 Paź 2011
Posty: 109
Pocieszyłes mnie ;-) ...no ale jak tam nocka mineła :-) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Cze 2012 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
My spaliśmy na fotelach empikcafe, po prostu je zsunęliśmy. Nie wiek o której cafe zamykają, o 1:00 była już zamknięta ale otwierają dość wcześnie ok 4.30 ?
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sie 2014 22:40 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Widzę, że od 2 lat cisza w temacie, a akurat będę potrzebował się przespać w tym tygodniu na GDN. Czy lotnisko nadal jest otwarte całodobowo i można tam spokojnie zaplanować nocleg?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sie 2014 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
W połowie czerwca nie było z tym problemów, światełka pogaszone i cisza i spokój. Zastrzegam że dotarliśmy tam o 3 rano a wtedy kilka osób tam spało w najlepsze. Polecam foteliki w barze na prawo od wejścia (duże białe fotele) . Bar na lewo był otwarty.

O 4 zaczyna się odprawa i kontrola więc i ruch się wzmaga i koniec spania bo od 5:50 do 6:15 odlatuje chyba 5 lub 6 samolotów. Jednak można przejść szybko kontrolę i dospać u góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sie 2014 23:32 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Sam będę odlatywał o 6:00, więc poranne ruchy raczej nie zakłócą mi spokoju.
Dzięki za odpowiedź :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Paź 2014 14:25 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Oczywiście można spać, ochrona nie przeszkadza i nie budzi. Nasza koleżanka spała na fotelach przy kawiarnii, nawet ochroniarz sam jej zaproponował by się przeniosła z mało wygodnego krzesełka właśnie tam. Jako, że mieliśmy karimaty to połozyliśmy się na podłodze, do tego kocyk i dmuchane poduszki. W nocy troche wiało, z racji prowadzonego remontu (dobudowa do terminala) - plusem jest to że gniazdka elektryczne blisko jak i również przygaszone światło.

Lotnisko otwarte całą noc.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Paź 2014 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Wszystko byłoby OK, gdyby nie komunikat o pilnowaniu bagażu. Puszczany jest naprawdę głośno.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Kwi 2015 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
Tydzień temu miałem okazję nocowania na lotnisku w Gdańsku. Znalazłem bardzo wygodne miejsce w jednej z kawiarni przed security.
Chwilę przed godziną 4.00 na terminalu zapalono światła i zaczął się ruch wśród pracowników lotniska. Do tej godz nie był nadawany komunikat o pozostawieniu bagażu.

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 22 Sie 2015 20:38 

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 6
Loty: 92
Kilometry: 56 183
Witam,
chciałam zapytać jak wygląda możliwość nocki na lotnisku w GDN, czy mogą mnie stamtąd wygonić, czy raczej bez problemów?
Może nikt nie zauważy małej i cichej kobietki. Tak jakoś wyszło, że ląduje około 21 w poniedziałek, a hotel mam dopiero od 8 we wtorek, więc myślę, że tych parę godzin uda mi się tam przesiedzieć. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: GDN spanie na lotnisku
#14 PostWysłany: 23 Wrz 2015 21:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2015
Posty: 1
Cześć wszystkim, jestem tu nowa i moje pytanie dotyczy możliwości spania na lotnisku GDN.
Poczytałam na forum i widzę, że nocować można, ale chyba wszyscy piszą o strefie ogólnodostepnej. A co jeśli chciałabym przenocować już za security? Pytam ponieważ w niedziele będę na lotnisku około 22, natomiast wylot mam o 6.30 w poniedziałek, oczywiście będę już po odprawie online i z bagażem podręcznym. Jak myślicie wpuszczą mnie tam? bo przed security skanują karty i wyswietla im się wszystko, więc może być różnie.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez Abcn 24 Wrz 2015 11:30, edytowano w sumie 2 razy
Doklejam do wątku już istniejącego - jeśli nowy/oddzielny miał zwiększyć szans na odpowiedź potwiedzającą - wybacz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Wrz 2015 00:59 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 87
To niemożliwe.
Straż Graniczna, personel sklepów , pracownicy kontroli bezpieczeństwa kończą pracę na pół godziny przed ostatnim lotem z GDN.
Potem strefa jest zamykana i sprzątana.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Wrz 2015 11:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Maj 2016 23:29 

Rejestracja: 20 Maj 2016
Posty: 1
Czy coś się zmieniło, przez te dwa lata? Dalej można spać na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Maj 2016 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
spać można, miejscówkę sobie znajdziesz sam ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Maj 2016 22:46 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 68
Witam,

Wylatujemy w czerwcu ze znajomymi z lotniska Wałęsa w Gdańsku. Lot o 6 rano.
Jedyna sensowna dla nas opcja to nocleg na lotnisku.
Czy ktoś mógłby poradzić, podpowiedzieć czy da się tam jakoś normalnie przespać?
Czy można spać w 4 chłopa na podłodze a może na jakichś kanapach? Czy ochrona może nas wyrzucić?
Czy łazienki są otwarte 24 h ? Czy bać się złodzieji?

Nigdy nie spałem na lotnisku, nie wiem jak ugryźć ten temat. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 02 Wrz 2016 20:54 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Jak wszyscy tutaj muszę jutro spać na lotnisku :) przylatujemy po 23 i powiedzcie gdzie najlepiej się udać? widziałam tylko nowy terminal na odlotach ale tam były tylko krzesełka z metalowymi poreczami między siedzeniami. Gdzie się kierować jak przylecimy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 02 Wrz 2016 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Pare dni temu widziałem jak ludzie spali na takich fotelo-kanapach na przylotach przy restauracji, "jakiś tam Shark". Czy jakoś tak nie pamiętam konkretnie nazwy. Z tym, że może tam być trochę zimno, bo drzwi się dosyć często otwierają i zawiewa chłodem. Po kontroli w strefie rozrywki jest też miejsce gdzie można się położyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group