Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:52 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
zmien lokalizacje postu, moze łatwiej znajdziesz pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
Klajnert lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#62 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:59 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 9
Hey,
Gdzie w takim razie mam zamieścić mój post ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#63 PostWysłany: 17 Lut 2017 20:35 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja bym najpierw zajrzał do tematu z fajnymi kodami, a pózniej do poradnika "Jak szukać taniego noclegu", to bardzo pomoże ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#64 PostWysłany: 27 Lut 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
nowy Ibis Budget w Gdańsku, nad morzem, jeszcze w 2017: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Now ... 10450.html
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#65 PostWysłany: 04 Sie 2018 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
5 point hostel - świetna lokalizacja i ogólnie bardzo miły hostel. Choć, w zależności od pokoju, okna mogą wychodzić na ulicę na której tuż pod hostelem jest bar i osoby o 'słabym śnie' mogą mieć problemy z zaśnięciem. Ja nie miałem :) również polecam tam śniadanie, za 15pln nie zje się w okolicy nic porównywalnego

Hostel la guitarra - spory, lokalizacja dobra acz gorsza niż 5 point, ogólnie poprawnie acz zdecydowanie bardziej podobało mi się w 5point.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#66 PostWysłany: 11 Sie 2018 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
tym razem coś z airbnb: https://www.airbnb.pl/rooms/26583910?s=51
Mega lokalizacja, na moich "starych śmieciach", sklepy, komunikacja & plaża pod ręką.

To oferta kumpla, który zaczyna swoją przygodę na airbnb. Więc podczas rezerwacji możecie mu śmiało napisać, że znalezione na forum f4f, żebym mógł go potem windykować za każdym razem z należnej mi flaszki :D
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#67 PostWysłany: 06 Cze 2019 01:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Testował ktoś spanie na trójmiejskich plażach pod chmurką? Które miejsce/a najlepsze/najgorsze?
Czeka mnie jedna nocka. Początkowo miało to być na lotnisku, ale takie upały ostatnio, że aż szkoda nie skorzystać z outdoorowych opcji ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#68 PostWysłany: 06 Cze 2019 08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Z pewnością polecałbym najspokojniejsze miejsca np. tramwajem na plażę w Stogach i w prawo jak plaża naturystów nawet pod Górki Zachodnie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#69 PostWysłany: 06 Cze 2019 08:31 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
NikodemFM napisał(a):
Testował ktoś spanie na trójmiejskich plażach pod chmurką? Które miejsce/a najlepsze/najgorsze?
Czeka mnie jedna nocka. Początkowo miało to być na lotnisku, ale takie upały ostatnio, że aż szkoda nie skorzystać z outdoorowych opcji ;)

Znasz ten temat ? :D " Domek na placu zabaw."
https://www.fly4free.pl/forum/oslo-torp-fajne-miejsce-do-spania-niedaleko-lotniska,1376,52730?start=0

Poczytaj. Może się kiedyś przydać. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#70 PostWysłany: 06 Cze 2019 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Osobiście na nockę nie pchałbym się na plażę na Stogach, ani nigdzie w okolicy ;)
@NikodemFM jeżeli jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, to śmiało możesz atakować pomiędzy molem w Brzeźnie a tym w Sopocie.

edit: e, tam @pazur co prawda wygrzebałeś klasyka nad klasyki tego forum :) ale to inny przypadek. Jestem z Gdańska i wiem, że pomimo upływających lat, zmieniających się warunków, zasobności portfeli i możliwości skoczenia na weekend na Karaiby czy do Sydney, nie zmienia się to, że w świadomości ludzi (szczególnie tych z głębi kraju), taka nocka na plaży to jest coś, czego w życiu trzeba spróbować.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#71 PostWysłany: 06 Cze 2019 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Dzięki wszystkim za podpowiedzi ;) nie doprecyzowałem, że to tym razem nie będzie namiot, tylko gołe niebo, no ale to zapewne nie ma aż takiego znaczenia ;) jeśli chodzi otermin to tak - przed wakacjami, choć to na weekend akurat będzie ;)

Co do tego Twojego tematu @pazur to ciekawy... bardziej potępiał pomysł spania pod gołym niebem :D w dodatku mówił on o kraju, gdzie nocowanie na dziko jest wręcz pożądane. Ja mam doświadczenie w spaniu w krajach, gdzie jest wręcz przeciwnie i zawsze bezproblemowo ;) i to nie jest mowa o jakiś odległych regionach, tylko w pobliżu miast, a żule kręcą się najczęściej wokół dworców, jego nie stać, żeby za 2 Euro podjechać na obrzeża :D
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#72 PostWysłany: 12 Sty 2022 19:29 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
W pobliżu lotniska, 800 m prosto znajduje się Hi Hotel, nie jest jakiś mega tani, płaciłem 175 zł, ale idealny w przypadku późnego przylotu lub wczesnego odletu. Wejście do hotelu i do pokoju po wstukaniu otrzymanych w dniu przyjazdu kodów. W pokoju butelka wody, w części ogólnej darmowa kawa z ekspresu i herbata.
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#73 PostWysłany: 23 Maj 2023 07:49 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
W trakcie ostatniej wizyty w Gdańsku zatrzymałem się w obiekcie Tricity Apartments - Mila Baltica, który znajduje się na nowym osiedlu.

https://www.booking.com/hotel/pl/tricit ... ca.pl.html

+
komfort, wykończenie, cisza, spokój.
sypialnia, łazienka z wanną, kuchnia, salon oraz duży taras

-
1 km od najbliższego przystanku oraz sklepu
parking dodatkowo płatny 35 PLN/dzień
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
radeom uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group