Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gdańsk
#41 PostWysłany: 11 Sie 2014 15:52 

Loty: 4
Kilometry: 3 825
Jeśli chodzi o Gdańsk to mogę polecić http://royalresidence.pl. Ceny w sezonie na stronie może zbytnio nie zachęcająco ale bardzo często reklamują się na gruponie albo innym tego typu portalu dzięki czemu cena za nockę spada poniżej 100 zł za noc, a dodatkowo dostaje się też butelkę wina. W cenie są również śniadania - szwedzki stół. WiFi na miejscu, do tego za darmo można otrzymać lokalne przewodniki i informacje od pani z recepcji ;)

Do centrum 30 minut piechotą lub 5 minut tramwajem
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 17 Sty 2015 23:40 
Awatar użytkownika

platynowy
http://www.stayinngdansk.com/

Stay Inn Hostel w Gdańsku na Piwnej - klasa sama w sobie.
Extra staff, facility tez nie gorsze. 3 os pokój za 200 zl i okna na Bazylikę mariacką
Widok z mojego wyra ponizej

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 22 Lut 2015 13:58 
Awatar użytkownika

srebrny
Top10 hosteli w Gdańsku wg. Wyborczej (opinie na booking i trivago)
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... P_10_.html

Wspomniany w poście powyżej Stay Inn to nr.1 rankingu.

#44 PostWysłany: 26 Mar 2015 00:19 

niebieski
Dobrzy ludzie,

W lipcu bede lecial z Gdanska do Norwegii o nieprzyzwoitej szóstej rano. Wzw z czym szukam noclegu maksymalnie blisko lotniska badz tez z najlepszym do niego dojazdem. Na bookingu poza Hiltonem (:)) sa dwie miejscowki po stowie za dwojke, ale opinie sa... Srednie.
Ktos ma jakis sprawdzony sposob?
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 26 Mar 2015 00:48 
Awatar użytkownika

Loty: 338
Kilometry: 649 879
Chyba wiem, które 2 obiekty noclegowe masz na myśli:
- Hotelik Lotniskowy faktycznie omijaj szerokim łukiem. Spałam tam raz i mimo, że nie mam wygórowanych wymagań, a od przylotu do wylotu miałam niecałe 6h nocnego pobytu, czułam się - lekko mówiąc - mało komfortowo. Brud, kurz, pajęczyny w kątach, pokój przerobiony z kuchni, bez ogrzewania, pościel po gościach z minimum całego tygodnia (spałam pod własnym ręcznikiem ;) ). Słowem: dramat. Ale za to 3 min. pieszo na lotnisko ;)
Ale warto też dodać, że właściciel buduje teraz nowy obiekt, z kilometr dalej, na oko prace idą sprawnie (stan z zeszłej soboty), więc jeśli do lipca hotel zostanie otwarty, to można zaryzykować... może w nowym świeżym miejscu nie będzie aż tak źle...
- Pokoje Lotnisko Gdańsk - całkiem przyjemne miejsce, trochę dalej od lotniska (pieszo 20 min), polecane przez znajomych. Nocleg w mieszkaniu w nowym bloku. Pokoje w ich ocenie czyste i zadbane. Obsługa proponowała też podwiezienie do lotniska, ale nie skorzystali, bo byli własnym autem.

Więc z tych dwóch w bliskiej odległości zdecydowanie wybieraj opcję drugą. Z tego co wiem i sprawdzałam sama, na lotnisko na 6:00 rano ciężko się dostać, bo trzeba wyjechać komunikacją miejską już o 3...
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 13 Maj 2015 12:43 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Możecie polecić coś aktualnego (dwa powyższe sprawdziłem) tak na prawdę przy samym lotnisku?

Nie widzę też żadnych danych kontaktowych do powyższych, tylko na bookingu a chciałem spytać czy zameldowanie jest całodobowe..

#47 PostWysłany: 09 Cze 2015 17:32 

Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Po pobycie weekendowym w Gdańsku mogę z czystym sumieniem polecić : Hostel Universus który mieści się na ul. Podgarbarnej 10 (pierwsza boczna ulica od Długiej idąc od strony dworca PKP) Spałem w pokoju 7 osobowym . Pokój to 2 łóżka piętrowe i trzy zwykłe (istnieje możliwość rezerwacji konkretnego łóżka ale trzeba się kontaktować z hostelem) Ja robiłem to przez ... Facebooka (okazało się że rezerwując przez FB dostaje się 10% dodatkowego upustu)
W cenie nie ma śniadań ale jest dobrze wyposażona kuchnia (niestety bez garnków ale z mikrofalówką i lodówką są sztućce , talerze, kubki) można liczyć na bezpłatną kawę , herbatę , cukier .

adres strony hostelu : http://www.hostel.universus.pl/
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 09 Cze 2015 18:07 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 241 913
HON fly4free
Hotelik Lotniskowy jak pisała @mel ma tę jedną niepodważalną zaletę - jest blisko lotniska, pieszo może z 5 minut. Poza tym wszystko wygląda trochę dziwnie. Dzwoni się domofonem, który łączy się z telefonem właściciela, na którego trzeba czekać. Właściciel przyjeżdża, bierze pieniądze, daje klucz i znika. Trzeba się samemu wpisać wpisać do "książki meldunkowej" (można Kaczor Donald, nikt tego nie sprawdzi). Na miejscu nie ma nikogo - nie dział internet, nie było światła w łazience - nie ma komu zgłosić. Towarzystwo w sąsiednim pokoju imprezuje, a prośby nie pomagają - nie ma komu zgłosić. Następnym razem po prostu przenocuję na lotnisku.
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 09 Cze 2015 19:19 

Zbanowany
[mel

Więc z tych dwóch w bliskiej odległości zdecydowanie wybieraj opcję drugą. Z tego co wiem i sprawdzałam sama, na lotnisko na 6:00 rano ciężko się dostać, bo trzeba wyjechać komunikacją miejską już o 3...[/quote]

chyba żartujesz :lol: najgorzej jak jedna pani powie drugiej pani i jeszcze doda :shock:
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 16 Lip 2015 15:45 
Awatar użytkownika

Kolezanki/Koledzy!
Potrzebuje fajnego apartamentu na 3 osoby w okolicach Gdanska/Sopotu.
3 noce 7-10 sierpien - jestem w stanie wydac zawrotna kwote 100zl na osobe czyli ok. 1000zl! - chcialbym zeby to byl pieszy dystans na plaze!
Pozdrawiam serdecznie!
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 31 Lip 2015 15:56 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Przetestowałem własnie opcję trochę dalszą (5 min ale autobusem 110 i 120) i jestem bardzo zadowolony.

Będę miał okazję sprawdzić też tą bliższą (5 min pieszo, widziałem z okna autobusu) to dam znać.

Obie rezerwowane na bookingu.

#52 PostWysłany: 24 Sie 2015 15:34 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Uzupełniam o opcję bliższą - jedyna zaleta to odległość od terminala (było święto więc autobus po przylocie z WMI już nie jechał). Poza tym brudno, właściciel kantujący na 5 zł, lodowata woda pod prysznicem. Zmywaliśmy się od razu z samego rana do kolejnej miejscówki, mam nadzieje ze tam nie wrócę. Absolutna konieczność może mnie to tego zmusić.

#53 PostWysłany: 30 Sie 2015 22:22 

Gdyby ktoś potrzebował noclegu we wrześniu to służę mieszkaniem 2 pokojowym - pokój 2 osobowy 100 zł. Z lotniska mogę odebrać i zawieźć za naprawdę symboliczną kwotę.
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 25 Lis 2015 07:58 
Awatar użytkownika

Szukam czegoś na kilka dni w Gdańsku. Najlepiej w centrum. Chodzi dokładnie o 5 dni. Zależy mi na przyzwoitym standardzie.
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 25 Lis 2015 15:16 
Awatar użytkownika

Loty: 244
Kilometry: 376 706
niebieski
Mamy w Trojmiesice pare perelek na https://www.airbnb.pl/ tylko nie wiem jaką doradzić bo korzystalem z czwóreczki ;)
 Relacje PM off  

#56 PostWysłany: 07 Maj 2016 20:01 

srebrny
Ktoś może polecić jakiś hotel dla pary w miarę blisko centrum :)

#57 PostWysłany: 18 Lip 2016 20:11 
Awatar użytkownika

Loty: 38
Kilometry: 78 998
ktos poleci w gdansku jakis hotelik dla pary ewentualnie kwatere w rozsadnych pieniadzach ?
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 18 Lip 2016 20:57 
Awatar użytkownika

srebrny
Przerobiłem trochę hoteli w Gdańsku latając tam przez prawie całe lato w zeszłym roku i z tańszych hoteli za stosunek jakość/cena, niezły komfort, dobrego Chińczyka po drugiej stronie ulicy i odpowiedzialność społeczną mogę polecić So Stay hotel

http://www.sostayhotel.pl/oferta-online ... -all-32587

#59 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:25 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie mogę już edytowac przedwczorajszego posta, ale przed chwilą przypadkowo wpadłem artykuł, który jest jego uzupełnieniem :mrgreen:

http://innpoland.pl/128431,gdanski-hote ... szym-rynku

#60 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:50 

Witam. Mój problem polega na tym że z 24-27 od piat-pon muszę być w Gdańsku. :shock: Szukam taniego fajnego noclegu. Może ktoś słyszał o dobrej lokalizacji lub posiadacie extra kody . Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam :D
 Relacje PM off  

[ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości