Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sie 2019 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Dzień dobry!

Szukałem na forum i nie znalazłem, czytałem w Internetach, ale też nie ma (aż tak) dużo, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Poszukuję informacji oraz osób, które korzystały z pośrednika gate1.ie (wersja irlandzka).

Opinie, które w necie znalazłem są przeróżne (ważne, że są ;) ). Linki podaje niżej dla zainteresowanych:
https://www.trustpilot.com/review/gate1.nl

Bardzo dziękuję za pomoc. :) Pytam ponieważ mają najlepszą ofertę, która mnie interesuje na lot EU - Chile.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotrek
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Maj 2022 16:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Maj 2022 11:02 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 35
Loty: 581
Kilometry: 655 460
Podbijam, ktoś kupował na Gate1?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2022 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Sam nie wiem czego sie spodziewasz? Tani posrednik, zatem tak jak inni - bilet sprzeda ci taniej niz linia bezposrednio ale bedzie probowal nadrobic w innych miejscach - ubezpieczenie, smsy, drozszy bagaz, czy tez sporo ukrytych oplat o których dowiesz sie tylko jak cos z lotem pojdzie nie tak - np. anuluja, spoznisz sie itd.
Wiec podejscie jak wszedzie indziej, jak roznica w bilecie jest naprawde znaczaca, znasz angielski na tyle dobrze by czytac ich T&C czy tez dzwonic do nich, masz ubezpieczenie podrozne - to kupuj smialo, inaczej kup bezposrednio u linii lotniczej.

A co do opinii typu TrustPilot to lepiej nie sluchac bo dwa najwieksze OTA:
1) Expedia 1.2:
https://uk.trustpilot.com/review/www.expedia.co.uk
2) Booking.com 1.3:
https://uk.trustpilot.com/review/www.booking.com

Wiec wiadomo ze ludzie beda narzekac, a slabe firmy czesto maja 4.5/5 bo mailuja kazdemu ze jak wystawi im zaraz po kupnie 5/5 to dostanie 10% znizki na kolejny lot itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Maj 2022 11:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Bo problem jest, ze mało kto napisze dobrej opinii ze coś było ok (jedynie "jednostopowiec" z Indonezji) a jedynie negatywne. To nawet w forum widać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group