Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:19 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 43
Heja,

do napisania tego postu sklonila mnie kolejna wielokilometrowa przebieżka po Amsterdamie w biurowych sztywnych butach i wymeczone stopy po niej.

Czy mozecie polecic jakies buty eleganckie/poleleganckie - takie do biura, w ktorych mozna jednoczesnie sporo pochodzic?
Czesto jezdze na wyjazdy sluzbowe do roznych miast i mam w zwyczaju po pracy pochodzic kilka godzin po miescie zanim przejde sie do hotelu.
Ogolnie szukam meskich butow, ale moze niech dziewczyny tez sie wypowiedza w swoim temacie.
pdzr.
T


Ostatnio edytowany przez Abcn 26 Sie 2015 20:14, edytowano w sumie 2 razy
Literówki, ort ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:36 

Ecco niby robi coś bardziej stopie przyjaznego. Mi się one nie podobają i nigdy nie miałem na nogach ale ludzie chwalą wygodę.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:37 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
http://www.clarksusa.com/us/mens/mens-loafer-slip-on/Niland-Energy-Black-Tumbled-Leather/p/26101949

Mój faworyt na wyjazdy na targi, gdzie muszę chodzić od 9 do 17 z niewielkimi przerwami. Nie jest to może szczyt elegancji, ale w mojej branży dress code nie jest zbyt restrykcyjny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:46 

Marks&Spencer na początku mogą być niewygodne ale jak się rozchodzą nadają się i na wycieczki, i do biura.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:46 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
A to mój faworyt: http://pl.ecco.com/pl-pl/collection/men ... 0614-57709
W wersji całkowicie czarnej wyglądają całkiem ok nawet do nowoczesego garnituru.
Oczywieście zależy jaki "dress code" jest wymagany u Ciebie w biurze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:46 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 43
mimx napisał(a):
http://www.clarksusa.com/us/mens/mens-loafer-slip-on/Niland-Energy-Black-Tumbled-Leather/p/26101949

Mój faworyt na wyjazdy na targi, gdzie muszę chodzić od 9 do 17 z niewielkimi przerwami. Nie jest to może szczyt elegancji, ale w mojej branży dress code nie jest zbyt restrykcyjny.


nu faktycznie - szukam czegos jednak bardziej eleganckiego....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:49 

Mam na myśli takie modele M&S solidne z wyglądu, nie jakieś pantofelki na skórzanych podeszwach.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 19 Sie 2015 15:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ja idę do sklepu i kupuje wygodne buty -clarks,gino rossi, kazar , venzia i inne(te wszystkie firmy maja bardzo dobre produkty)
potem w nich chodzę i nie dość ze wygodne to jeszcze eleganckie
może po prostu idź do obuwniczego z kim kto ci doradzi? z koleżanką/kolegą/mamą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:06 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 43
zuchu1 napisał(a):
A to mój faworyt: http://pl.ecco.com/pl-pl/collection/men ... 0614-57709
W wersji całkowicie czarnej wyglądają całkiem ok nawet do nowoczesego garnituru.
Oczywieście zależy jaki "dress code" jest wymagany u Ciebie w biurze.

widze, ze jest kilka wersji tych ecco fenn: te podobaja mi sie szczegolnie, ciekawe czy ich wlasciwosci sa takie same:
http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/fenn_9843952/9843953
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:08 

tariq2k napisał(a):
Czy mozecie polecic jakies buty eleganckie/poleleganckie - takie do biura, w kotrych mozna jednoczesnie sporo pochodzic? Czesto jezdze na wyjazdy sluzbowe do roznych miast i mam w zwyczaju po pracy pochodzic kilka godzin po miescie zanim przejde sie do hotelu.
T

Doskonale rozumiem o co chodzi. Z butami to jest niestety tak, ze kazdy powinien nosic robione na kopyto ;) Ale ja zauwazylem, ze odpadaja takie ze skorzana podeszwa. Ecco stara sie robic buty eleganckie z podeszwa, ktora pomaga redukowac wstrzasy. Ale dobra wladka zelowa dziala cuda w kazdym obuwiu.
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Buty to sam musisz przymierzyć. I troszkę rozchodzić. I nieprawdą jest, że tylko drogie buty są dobre. Czasem można kupić naprawdę niedrogie buty, bardzo ładne i eleganckie, a do tego wygodne. Ale butów nie kupuje się przez internet, ale w sklepie wkładając na nogę.
Jedna zasada - buty muszą być skórzane a skarpetki bawełniane.
Jeśli kupujesz buty ze skórzaną podeszwą, a masz zamiar w nich chodzić nie tylko do teatru czy z samochodu do biura, a w biurze po miękkiej wykładzinie - idź z nimi do szewca i podklej je.
Ja biegałam zgodnie z dress code w szpilkach i szczerze mówiąc pod koniec dnia w delegacji umierałam.
Dlatego biorąc przykład z moich amerykańskich kolegów zabieram buty sportowe na drogę do i z biura. Małe trampeczki wszędzie się zmieszczą, a i adidasy da się upchać.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:25 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 43
Japonka76 napisał(a):
Dlatego biorąc przykład z moich amerykańskich kolegów zabieram buty sportowe na drogę do i z biura. Małe trampeczki wszędzie się zmieszczą, a i adidasy da się upchać.

1. absolutnie nie kupie przez internet, tylko pojde najpierw sprawdzic - szukam po prostu opinii.
2. Adidasy to nie moj styl, a poza tym podozuje zazwyczaj tylko z malym bagazem podreczny i na te adiki juz naprawde nie ma za bardzo miejsca. Zreszta nie jestem wielkim fanem zmieniania obuwia przy wejsciu/wyjsciu do/z biura. Pozniej widac babki odwalone latajace w kolorowych trampkach. Ale to tylko moja opinia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 137
Loty: 39
Kilometry: 102 845
polecam angielskie buty - mają grubsza podeszwę i spokojnie mozna w nich chodzić "po mieście". dość drogie, ale są naprawdę porządne, eleganckie i wygodne. zdarzają się dobre przeceny, np. teraz mozna kupić za ok. 600 zł Bakery. http://www.herringshoes.co.uk/product-i ... hoeid=5125


Ostatnio edytowany przez lubietenstan, 19 Sie 2015 16:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
tariq2k napisał(a):
Pozniej widac babki odwalone latajace w kolorowych trampkach.
Ale wiesz jakie to szczęście, jak się wreszcie ściągnie te okropne szpilki.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:36 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 43
Japonka76 napisał(a):
tariq2k napisał(a):
Pozniej widac babki odwalone latajace w kolorowych trampkach.
Ale wiesz jakie to szczęście, jak się wreszcie ściągnie te okropne szpilki.

moge sie tylko domyslac i w pewnym sensie rozumiem, ze komfort zwycieza nad stylem. Osobiscie jestem w stanie tylko ocenic strone estetyczna kobiecego obuwia :)
T.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:39 

Japonka76 napisał(a):
a skarpetki bawełniane.


włókno z bambusa jest nawet lepsze, bo dobrze wchłania wodę i stopa jest sucha.
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Przejechałam się na skarpetkach bambusowych. Miały być lepsze od bawełnianych, z jonami srebra, antybakteryjne, przeciwpotne, niezapachowe, etc, a po jednym dniu noszenia w górach nosiły ślady zużycia, że tak ładnie to określę.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Sie 2015 16:47 

Producenci różnie nas oszukują ale ogólnie włókna celulozowe z bambusa, czy innych drzew lepiej wchłaniają wilgoć.

-- 19 Sie 2015 16:48 --

Nie musi to być bambus mogą być inne drzewa. Z mojego doświadczenia wynika, że są jednak lepsze od czystej bawełny.
Góra
 PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Sie 2015 17:10 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
No troche OT - ale te babmbusowe skarpetki to masakra, sa mega nietrwale plus do tego jakos zimno w nich jest zima :).

A wracajac do tematu to dokladnie rozumiem twoj problem, ze swojego doswiadcznia - buty ktore nadaja sie do garnituru i do lazenia caly dzien to przede wszystkim Ecco, Clarks, - Gant tez robi wygodne buty, ale tu akurat cene/jakosc to nie wypada az tak dobrze.

Jeszze tez GEOX ma pare modeli ktore by sie nadaly.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Sie 2015 17:18 

Akurat buty ecco mają złą opinię w internecie. Wystarczy wpisać w google "ecco reklmacje".
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group