Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Kwi 2016 21:23 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Nie ma to żadnego znaczenia, tylko weź pod uwagę godziny promów np. żeby dotrzeć z San Crisdobal na Isabelę będziesz musiał przenocować na Santa Cruz.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 03 Kwi 2016 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
a kojarzysz może, gdzie można znaleźć rozkład promów między tymi dwoma wyspami? Znalazłem coś takiego: http://www.horariodeferry.com/ec/, ale tam w odniesieniu do połączenia między Baltra i Santa Cruz jest informacja "on demand". Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że faktycznie jest "na żądanie", bo to chyba dość ruchliwe połączenie - w każdym razie gdy przylatują i odlatują samoloty.
Moje połączenie GPS-GYE byłoby o 10.00 lub 12.30 (raczej to drugie, co by się wyspać ;) ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Kwi 2016 00:33 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Na Baltrze nic nie ma poza lotniskiem - spójrz na mapę. Szukaj połączenia między Santa Cruz i San Crisdobal. Wygooglujesz rozkład promów w kilka sekund.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Kwi 2016 05:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Widocznie źle zrozumiałem Twój poprzedni wpis. To, że na Baltrze jest tylko lotnisko, to jasna sprawa. Myślałem, że chodziło Ci o to, bym miał na uwadze godziny promów między Santa Cruz (na której trzeba ewentualnie przenocować przed wylotem) i Baltrą. Bo tak byłoby chyba najbezpieczniej, żeby w przypadku wylotu z Galapagos właśnie z GPS, już dzień przed lotem przypłynąć na Santa Cruz? Poza tym, temu miejscu też pewnie warto poświęcić 1 dzień? W każdym razie, godziny promów między dużymi wyspami z grubsza znalazłem :-)
Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Kwi 2016 10:53 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Nie, transfer z Santa Cruz na lotnisko zajmuje łącznie około 1,5h. To nie jest problem. Chodziło mi o transfer między San Crisdobal, a Isabelą przez Santa Cruz (bezpośrednich lotów nie ma). Na Santa Cruz spokojnie spędzisz fajnie dzień - świetna plaża z iguanami - Tortuga Bay Beach + jeden z rezerwatów z żółwiami.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 14 Kwi 2016 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Zgodnie z Waszymi życzeniami naprawiłem kwestię fotek w relacji, przy okazji nieco je zmieniając ;) Miłego oglądania!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 18 Lis 2018 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Hej wrzucam tu bo w temacie Ekwadoru za dużo się nie dzieje, przylatujemy na GPS około 14:30 w wtorek wylot mamy z SCY 13:30 w niedzielę więc niby 6 dni licząc z wtorkiem i niedzielą. Pierwotnie chciałem w wtorek zobaczyć żółwie po drodze z lotniska plus chwila na Playa Tortuga i zakup biletów na prom na Isabelę , w środę rano łódka plus okolice Puerto Vilamill i zakup jakiejś wycieczki na kolejny dzień (pewnie los tuneles) czwartek wycieczka, w piątek transport do Puerto Ayora rano i popołudniu na San Cristobal ( ten dzień praktycznie cały w łódce co najmniej mi pasuje) plus załatwienie jakiejś wycieczki na sobotę . W sobotę wycieczka a w niedzielę okolice San Cristobal i wylot. Zastanawiam się czy realizować powyższe czy jednak odpuścić Isabele na rzecz pozostałych dwóch wysp z uwagi na relatywnie krótki pobyt i niechęć do straty jednego dnia ( piątku) w łódce. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i uwagi co do planu.
Góra
 Profil Relacje PM off
ruda_laur lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 20 Lis 2018 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
niestety nie odpowiem, bo jeszcze nie byłem, ale przyłączę się (mniej więcej) do pytania @chester0...
Z relacji @BusinessClass zdaje się wynikać, że najbardziej spodobało mu się chyba na Isabeli, skoro żałował, że nie był tam dłużej. Mi opisany przez niego klimat też pasuje. Mój plan pobytu jest taki, że przylatuję do GPS w czwartek rano, a wylot z SCY mam w kolejny czwartek po 13:00. Mam zatem do dyspozycji pełen tydzień. Jak proponowalibyście podzielić ten czas i na ile wysp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group