Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sty 2018 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Pytanko: Czy ktoś może z Was rezerwował kiedyś nocleg na Kubie ( np. Havana) ze strony Galahotels? Oni mają tam darmowy transfer z lotniska do hotelu. Zarezerwowałem coś takiego, ale ciekawi mnie, czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z z tym związane?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 09 Sty 2018 12:33 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Ja zakupiłem pół roku temu hotel Neptuno przez Galahotels z dodatkowym transferem (bezpłatnym ) do hotelu . Niestety mimo ,że po 30 min szukania znalazłem wreszcie pośrednika , którego miałem na voucherze to ...powiedzieli mi ,że nie pojadą ze mną , bo nie mają takiego zgłoszenia . Zapłaciłem 30 CUC taxi i rachunek wysłałem do centrali Galahotels w Turcji . Po kilku ostrych emailach (najpierw nie chcieli słyszeć o jakiejkolwiek rekompensacie) w końcu dali mi kod zniżkowy na 30 euro na hotele z ich siatki . Ale nie wziąłbym już transferu u nich ...
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2018 09:01 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
@savoj

A mógłbyś napisać, gdzie ich w ogóle szukać na lotnisku w Hawanie? Mam transfer z Jumbo Tours.
Ceny hoteli na Kubie i tak Galahotels ma najlepsze, więc warto rezerwować nawet gdyby ten transfer nie wypalił. Aczkolwiek miło by było, gdyby był.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Sty 2018 09:42 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
cavani napisał(a):
@savoj

A mógłbyś napisać, gdzie ich w ogóle szukać na lotnisku w Hawanie? Mam transfer z Jumbo Tours.
Ceny hoteli na Kubie i tak Galahotels ma najlepsze, więc warto rezerwować nawet gdyby ten transfer nie wypalił. Aczkolwiek miło by było, gdyby był.
Ja tez mialem Jumbo Tours :( dlatego bezwzględnie napisz do nich i potwierdz voucher by nie było niespodzianek na lotnisku . Jumbo Tours ma swój punkt w hali przylotow znajdziesz łatwo...

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Sty 2018 00:55 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Zabukowałam na galahotels Bellevue Deauville Hotel. Transfer miałam gratis. Po prostu na lotnisku czekał Pan z naszymi nazwiskami i zawiózł nas do hotelu. Transfer i hotel ze śniadaniem dla 3 osób w cenie chyba ok. 75 $ wyszedł nam znacznie korzystniej niż w casa particulares. Wszystko zadziałało zgodnie z oczekiwaniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Sty 2018 02:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
@lia pisalas bezposrednio do jumbo tours czy w jaki sposob sie z nim skontaktowalas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Sty 2018 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
W potwierdzeniu też mam Jumbotours.
Napisałem do Galahotels (maila z ich strony - jeden nie wystarczył :-) odpowiedzieli po drugim).
Dostałem maila od Galahotels a w załączniku voucher na transfer ze wszystkimi danymi i potwierdzeniem. Voucher jest wystawiony przez Jumbotours, ale na dole jest dopisek:
"Shared Service Shuttle
Your transfer provider is GAVIOTA TOURS. A representative from GAVIOTA TOURS will meet you at the waiting room of the airport, as
you leave Immigration and Customs. GAVIOTA TOURS has a 24 hours office at the airport. In case the representative do not contact you ,
kindly address yourself to that office. In case the client do not find our driver can contact our Assistance Phone Number 24 Hours: +53 5
264-03-81. This service could no be booked for US citizens, nor for pax onboard US cruises. SHUTTLES ARE FOR INTERNATIONAL
FLIGHTS ONLY; N/A FOR DOMESTIC FLIGHTS"
.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:56 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
ja też dostałam taki sam voucher.
Your transfer provider is GAVIOTA TOURS. A representative from GAVIOTA TOURS will meet you at the waiting room of the airport, as you
leave Immigration and Customs. GAVIOTA TOURS has a 24 hours office at the airport. In case the representative do not contact you , kindly
address yourself to that office. In case the client do not find our driver can contact our Local Assistance Phone Number 24 Hours: +53 5
264-03-81.

Nie musiałam się z nikim kontaktować. Kierowca miał kartkę z naszym nazwiskiem. Wszystko przebiegło b. sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Rezerwacja w cenie Expedii. Voucher dostałem bez przypominania na 7dni przed. Bezproblemowy odbiór i szybki transfer do Agadiru. Ta sama osoba później mi proponowala zawoz na lotnisko. Super sprawa gdy lotnisko jest oddalone kawałek od miasta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2018 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
@tomwie my byliśmy grubo po północy z dużym opóźnieniem i ku naszemu zdziwieniu w dalszym ciągu osoba czekała z kartką. Zawołał taksówkarza dał mu namiary i jeszcze zaoferował pomoc z załatwieniem wszystkiego i dał wizytówkę :) Nasz hotel kosztował poniżej 50 dolarów więc z zdarmowym transferem wyszło naprawdę ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Sty 2018 18:43 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Po małych negocjacjach przysłali mi specjalny voucher na transfer (Jumbotours/ Gaviota Tours) z lotniska do hotelu w centrum Hawany nawet na inny dzień niż zaplanowany nocleg w Hawanie, który mam dopiero po tygodniu od przylotu. W sumie to chodziło mi o wydostanie się z lotniska do centrum, a nie do hotelu. Dziękuję za wszelkie info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 10 Maj 2018 22:30 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 309
niebieski
Potwierdzam darmowy transfer także na Malcie.

Podczas rezerwacji hotelu wpisałem dane lotu. Na 5 dni przez wylotem przysłali stosowne info z adresu info@leonardotravel.com via Hotelbeds:
Your booking has been confirmed.
Pick-up point: Once you have collected your luggage, a staff member will be waiting for you at the arrivals hall with a sign with Supreme Travel logo.

Eleganckim osobowym Mercedesem, z lotniska do Hotelu Paradise Bay (Mellieħa), podróż trwała ok.35minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group