Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:01 

Loty: 152
Kilometry: 149 737
srebrny
Nawet Panda 4x4 miała oficjalne błogosławieństwo na przejażdżkę do Cofete. :lol:
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:56 

złoty
trocha napisał(a):
tylko jak akurat tam przypadkowo coś ci się zepsuje - padnie elektronika, przebijesz oponę, czy coś, to płacisz za lawetę, a (podobno, choć przyznaję, że nie sprawdzałem) terenowe są ubezpieczone

Czasami to jestem szczęśliwy, że najpierw gdzieś byłem , a dopiero później poczytałem o tym na forum. :D
W błogiej nieświadomości pojechałem sobie Astrą 2 x na Cofete. Po drodze spotykałem babcie-emerytki za kierownicami jeszcze mniejszych aut. I nie zdawałem sobie sprawy co mi grozi. A jakbym spadł w przepaść ?
Teraz to już będzie reguła.
Najpierw jadę, a później sprawdzam , co forum ma do powiedzenia w tej sprawie. Mniej nerwów, stresu, niepokoju. ;)
 Relacje PM off
Raphael lubi ten post.

#283 PostWysłany: 29 Sty 2020 00:58 

Na Cofete już byłem , znam drogę , Fabią kombi jechałem a potem dostałem fotkę za 200 euro 😜 W Cicarze mówią , że jest pełne ubezpieczenie na drogi asfaltowe , chyba że się wybierze opcje all terrain , tak jak kolega pisał strzeżonego Pan Bóg ... 100 razy nic się nie wydarzy , ale ten jeden raz pojdzie coś nie tak i koszty .

Pozdro
 Relacje PM off
czarny38 lubi ten post.

#284 PostWysłany: 29 Sty 2020 06:22 

pazur napisał(a):
A jakbym spadł w przepaść ?

Nie no wtedy to luz, spadkobiercy sprzedadzą chatę na pokrycie kosztów.
Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna.
 Relacje PM off
Raphael lubi ten post.

#285 PostWysłany: 09 Lut 2020 17:13 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 135 799
srebrny
@daraswlkp
od kogo i za co dostałeś fotkę na 200 EUR ?

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość