Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 15 Sty 2019 13:57 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 34
Czy ktoś z Was ma opinię dot. interrent? Ponieważ na tydzien expedia zaproponowała mi niecałe 50e za fiata 500. Jest napisane "z ubezpieczeniem" ale przerasta mnie znalezienie tam informacji co zawiera to ubezpieczenie. Nie ma tam odnośników, nic kliklanego, żadnych gwiazdek.. a cena bajeczna bym powiedział.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#242 PostWysłany: 15 Sty 2019 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
daj linka do wyników
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 15 Sty 2019 14:12 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 34
https://www.expedia.ie/carsearch?age=35 ... rice=47.58

przeglądam dodatkowe informacje i tam są info o opłatach za uszkodzenia dodatkowe, własnie to odnalazłem, nie mniej nie widzę opcji ubezpieczenia full bez wkładu własnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 15 Sty 2019 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Kod:
Excess and Coverage
Excess on Collision Damage Waiver (CDW) / Loss Damage Waiver (LDW) is € 1,100.00.

These amounts are applied if a waiver is included in the rates or purchased.

You can lower the excess by purchasing additional coverage products.

Coverage Exclusions
If you drive under the influence of alcohol or drugs, use the rental vehicle in any other negligent or reckless way, or break the conditions set out in the Rental Agreement, all applicable insurance covers, waivers, etc., will be deemed void and you will be fully responsible for all damage to the vehicle, as well as loss of use and any other related costs.

Only authorised drivers registered on the Rental Agreement are allowed to drive the rental vehicle. Damage caused by unauthorised drivers is not covered.

Coverage does not apply and you are liable for all damages up to the full cost of the rental vehicle if the insurance company classifies the incident as a non-insurance case or as a violation of traffic rules.

Please note that the standard coverage products, if any are included in the rate or purchased, do not cover accessories, such as tyres, windscreens, locks, wheel caps, etc.

Damage to the following items is not covered:

chassis
engine
sump
clutch
windows
rear-view mirrors
wheels
tyres
interior
Damage caused by the following is not covered:

animals
Flat tyres are not covered.

Lost keys are not covered by standard coverage.

Loss of vehicle documents is not covered by standard coverage.

You are not allowed to drive the vehicle on unauthorised or unpaved roads.

You are also not allowed to drive on roads, the condition of which might pose a risk of damage to the rental vehicle.

You are not allowed to drive the rental vehicle off-road.

You are not allowed to drive on beaches.

Transporting hazardous goods and materials is not allowed.

If an incorrect type of fuel is put in the vehicle, it is forbidden to drive it. You will have to cover all rectification and repair costs related to incorrect fuel usage.

Towing fees are not covered.

Towing other vehicles or trailers of any kind is strictly forbidden.

It is strictly forbidden to use the rental vehicle in any kind of races or competitions.

It is strictly forbidden to use the rental vehicle for the purpose of attaining any kind of profit, gains or rewards, such as hiring the vehicle out to third parties, carrying passengers for money, giving driving lessons, etc.

The Supplier is not responsible for any personal belongings left in the vehicle after the end of the rental or in case of theft.

Transferable Insurance Coverages
Please note that if your credit card company or other insurance providers offer Collision Damage or similar coverage transferable to rental vehicles, it is your responsibility to verify whether it is valid in your rental country. If you wish to waive similar coverage offered by the Supplier, you may need to present written proof of coverage from the insurance provider. If the proof is deemed insufficient, the Supplier may require you to purchase their coverage.

Supplier Insurance and Waiver Products
Additional protections and insurances offered by the Supplier may be available for purchase at the time of picking up the rental vehicle.

Roadside Assistance
The Supplier offers roadside assistance, please contact us directly for more information or enquire when collecting the vehicle.

If the Supplier needs to provide a replacement vehicle due to a breakdown or accident, a new deposit will be reserved on your credit card.


W skrócie - tutaj jest tylko podstawowe ubezpieczenie z Excess 1100 Eur - do tej kwoty odpowiadasz.

Mała rada - olej tą ofertę.

Weź z https://www.autoreisen.com/ za 80 eur + 14 eur super insurance :


SUPER INSURANCE COMFORT PLUS

Extend your hire cover with our Super Insurance Comfort Plus and you won’t have to worry about:

Loss of keys.
Damage to wheel rims.
Damage to tyres.
Refuelling with the wrong type of fuel.
Inadvertent run-down of battery (due to forgetting to switch lights off).

Albo CICAR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:18 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 34
Dziękuję pięknie. Powiedz mi (na przyszłość) gdzie znalazłeś to info?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Dajesz Reserve, i dalej masz mały link Rules & restrictions

https://www.expedia.ie/Checkout/ProductRulesAndRestrictions?piid=AQAQAQkwgYGSDzmAYo85gGMNCUwwE4sOPDAUAFmAGd5xSwAQPAASM

Dziękuję za kliknięcie lubię i pomógł :twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Domin91 lubi ten post.
Domin91 uważa post za pomocny.
 
      
#247 PostWysłany: 05 Lut 2019 01:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Chciałem potwierdzić, że dołączam do grona zadowolonych klientów wypożyczalni AutoReisen.

Zamówiłem najtańszy możliwy samochód na 4 dni - Citroena C3 za 60,52 EUR (drugi kierowca bez dopłaty).
Odebranie auta w okienku trwało ok. 3-4 minut. Dostałem kopertę z umową, kluczyk i numer miejsca parkingowego - na miejscu okazało się, że auto to Citroen C4 Cactus (bardzo popularny w wypożyczalniach).
Zdanie auta pani na parkingu - pytanie czy nie ma żadnych uszkodzeń, ile paliwa (brałem pełny - oddawałem pełny), podpis i dziękuję - niecałe pół minuty.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."


Ostatnio edytowany przez Tomo14, 05 Lut 2019 12:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 05 Lut 2019 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@Tomo14
Tego C4 miałeś w wersji z GPS czy bez?
Jechałeś nim na Cofete i Punta Pesebre?
Zastanawiam się, czy jeśli ma GPS'a, to czy Autoreisen nie monitoruje sobie, czy aby auto nie zjechało poza asfalt.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 05 Lut 2019 09:40 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
To czy auto ma fabryczną nawigację, czy nie nie ma znaczenia. Śledzenie pojazdu może odbywać się bez wiedzy użytkownika nawet w samochodzie nie wyposażonym w fabryczną nawigację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 05 Lut 2019 09:57 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dokładnie :mrgreen: Inne możliwości obserwacji są stosowane :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@Raphael

Auto nie miało GPS (chyba, że go nie odkryłem grzebiąc w tym tablecie na desce). Byliśmy nim na plaży Cofete.

Absolutnie między bajki należy włożyć jakiekolwiek problemy z dotarciem na tę plażę - mamy po prostu do pokonania trochę ponad 10 km szutrowej drogi gdzie ze 2 razy dla świętego spokoju można powolutku na 1-szym biegu wjechać pod górę. Poza tym droga ta w żaden sposób nie jest niebezpieczna dla samochodu - ot zwykła szutrowa droga. W obie strony mijały nas kawalkady białych samochodów ze wszystkich wypożyczalni - na parkingu przy plaży specjalnie patrzyłem po naklejkach na szybach. Przecież ta plaża to jedna z największych atrakcji wyspy i chyba większość turystów ją odwiedza a zorganizowanego transportu dla większej ilości osób raczej nie ma (przez ok. 4 godziny jazdy i pobytu raz minęliśmy się z Unimogiem).

Poza tym gdyby nawet AutoReisen monitorowało pojazd to i tak ta wiedza byłaby im zbędna - za samochód nie jest zatrzymywana na karcie żadna kaucja.

Dlatego uważam, podobnie jak sporo przedmówców, że warto wypożyczać w tych wypożyczalniach, które nie robią pod górę - jeśli jeszcze kiedyś będę na Kanarach to skieruję się do nich.

Paliwo: 1,03 EUR za benzynę 95 i 0,91 EUR za ropę (ale diesli chyba nie ma w wypożyczalniach, chyba że SUVy czy busy)
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 05 Lut 2019 14:46 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 05 Lut 2019 15:44 --

Paliwo ponad 1ojro? :oops: Drogo

-- 05 Lut 2019 15:46 --

Liczyłem na ceny 70-80 Centów przy obecnych cenach baryłki i cenach w Polsce :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 05 Lut 2019 15:22 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 116
Diesle są :-) sam dostałem 2 tygodnie temu Citroena C-ellyse z autoreisen z takim silnikiem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 05 Lut 2019 16:43 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Pandy 4x4 są w dieslach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 08 Lut 2019 19:06 

Rejestracja: 30 Paź 2017
Posty: 9
Słyszałem od znajomego, który wrócił z Fuertaventury że autami nie można poruszać się po drogach gruntowych. Ponieważ wszystkie samochody mają zainstalowane GPSy i w momencie zjazdu z drogi asfaltowej wypożyczalnia nalicza nam ogromne koszty.
Czy ktoś słyszał o czymś takim?
Mam zrobioną rezerwację w Autoreisen i zastanawiam się czy rzeczywiście tak jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 08 Lut 2019 19:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Słyszałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 08 Lut 2019 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@trikmen

Przeczytaj mój wpis #251
W Autoreisen nic ci nie blokują na karcie więc i w żaden sposób nie mogą cię obciążyć.
Ja byłem na Cofete i przy zdawaniu nikt o tym nie wspominał.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 08 Lut 2019 21:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Brak blokady na karcie nie oznacza braku możliwości obciążenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
pepe3 lubi ten post.
 
      
#259 PostWysłany: 08 Lut 2019 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2017
Posty: 172
Loty: 195
Kilometry: 417 254
trikmen napisał(a):
Słyszałem od znajomego, który wrócił z Fuertaventury że autami nie można poruszać się po drogach gruntowych. Ponieważ wszystkie samochody mają zainstalowane GPSy i w momencie zjazdu z drogi asfaltowej wypożyczalnia nalicza nam ogromne koszty.
Czy ktoś słyszał o czymś takim?
Mam zrobioną rezerwację w Autoreisen i zastanawiam się czy rzeczywiście tak jest.

Taki warunek ma Cicar / Cabrera Medina. Nie nalicza żadnych kosztów, to jest po prostu wyłączenie ubezpieczenia. Nikt nie namierzył mnie GPSem, gdy jechałem po szutrze i nikt mi nic nie naliczył.
Z podobnymi ograniczeniami nie zetknąłem się w Autoreisen (jechałem ich autem m.in. na Cofete i Punta de Jandia) ani w Pluscar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 08 Lut 2019 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@boots a co mają obciążyć jak nie podawałem danych karty ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group