Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 25 Wrz 2015 08:54 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Ostatecznie wypożyczyliśmy auta w CABRERA MEDINA/CICAR. Wszystko szybko i bez problemu, na Lanzarote zaznaczyliśmy odbiór w miescie bo nie wiedzieliśmy ze bezposrednio w porcie tez maja biuro (na stronie było do wyboru tylko Playa Blanca, bez konkretnego adresu) po chwili auta podjechały i mogliśmy jechac. Sprawdzają tylko stan paliwa. Polecam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#122 PostWysłany: 16 Paź 2015 09:27 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 5
My wypożyczylismy auto http://www.payless.es/. We wrześniu Fiat Panda na tydzień kosztował nas 80euro ok 2 tyg wczesniej zarezerwowawszy. Zadnych kart kredytowych. Zapłaciliśmy 20 euro za pół baku paliwa, ale otrzymaliśmy zwrot gdy oddalismy auto. Tylko Pani zapytała, czy jest taki sam stan jak pobieraliśmy. Nic nie weryfikowali.

Nie przejmujcie się, że macie poobijane auto. Dzięki temu spokojnie możecie pojechać do Cofete, gdzie prowadzi droga szutrowa :) Cena paliwa na stacjach w tym okresie ok 0,92 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 14 Gru 2015 12:28 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Wypożyczałem na 2 tygodnie w Cabrera Medina. Fajnie, bo można podróżować na Lanzarote.
Są dosyć wyluzowani - w połowie wyjazdu zauważyłem, że na fakturze są dane innej osoby z Polski, natomiast przy oddawaniu na lotnisku nikt go nawet nie obejrzał - oddałem tylko w okienku kluczyki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 26 Lut 2016 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Patrząc po Waszych wpisach widzę, że na Kanarach ludzie z wypożyczalni są dość wyluzowani :)

Wypożyczenie za gotówkę to moim zdaniem najlepsza opcja.
Rozumiem, że dalej mogę liczyć na to w Cicar i PlusCar?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 14 Maj 2016 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Z forum zniknęła opcja "edytuj" (nie wiem dlaczego), tak więc post pod postem.
Napisałem kilka maili do wypożyczalni na Fuercie z zapytaniem o płatność gotówką i tylko PayLess odpowiedział, że nie ma problemu.

Panda 1.2 na tydzień (26.04-3.5) - 80 Euro.
Pełny bak 40 E, ale można było oddać pełny i wtedy ta kwota jest zwracana.
Wszystko bez najmniejszych problemów, kruczków i jakichś kaucji.
Jeśli tylko będę jeszcze na Kanarach znów wybiorę PayLess.
Góra
 Profil Relacje PM off
boolik uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 14 Maj 2016 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Z tego, co patrzę na stronie tego PayLessa to wypożyczenie i zwrot tylko na lotnisku czyli dla mnie odpada.
A co konkretnie odpowiedział Ci CiCAR w sprawie tej gotówki?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 16 Maj 2016 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Cicar odpowiedział jednym zdaniem, że akceptują tylko karty kredytowe / debetowe.
Na forum ludzie pisali, że gotówka też przechodzi, ale wolałem mieć pewność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 25 Maj 2016 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Właśnie zarezerwowałam auto w CICAR. Przy potwierdzeniu rezerwacji jest taka informacja "The total amount of the rental will be paid upon handover of the vehicle (the payment may be made in cash or with a credit card)." Czyli ktoś wprowadził Cię w błąd @Vojtas
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 25 Maj 2016 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Dwa razy wypożyczałam w Cicar (co prawda na Gran Canarii i Teneryfie, ale nie sądzę, żeby na Fuercie miało być inaczej) i oba razy płaciłam gotówką. Nie było z tym żadnego problemu.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 25 Maj 2016 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
A ja właśnie zarezerwowałam kolejny samochód (pierwszy na Fuercie), a tym razem na Lanzarote i znowu info o płatności gotówką lub kartą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 04 Cze 2016 23:12 

Rejestracja: 04 Cze 2016
Posty: 1
Zarezerwowałem wstępnie w drugiej połowie czerwca na tydzień Volkswagena Polo na stronie www.payless.es za 111,31 €. W związku z tym mam kilka pytań do osób, które już korzystały z usług tej firmy:

1) Czy za wypożyczenie samochodu można zapłacić na miejscu gotówką ? Z wcześniejszych postów wynika, że tak - ale wolę się upewnić :)
2) Czy do wypożyczenia samochodu wymagana jest karta debetowa lub karta kredytowa ? Posiadam tylko kartę debetową.
3) Czy przy wypożyczeniu samochodu pobierana jest kaucja za pełen bak paliwa, a jeżeli tak, to w mniej-więcej jakiej wysokości ? I czy po oddaniu samochodu z pełnym bakiem firma PayLess zwraca tą kaucję w pełnej wysokości ?
4) Czy firma PayLess wymaga jeszcze jakiejś dodatkowej kaucji ?
5) Co obejmuje ubezpieczenie, a czego już nie obejmuje ?
6) Czy firma PayLess pozwala na podróż promem wypożyczonym samochodem na Lanzarote, czy nie jest to dozwolone ?
7) Ogólnie na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę przy wypożyczeniu, odbiorze i zdaniu samochodu ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość - przyznam się, że będę pierwszy raz w życiu wypożyczać samochód :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 05 Cze 2016 06:08 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ad. 1. Tak, można.
Ad. 2. Nie jest wymagana
Ad. 3. Tak, jest pobierana. Za Fiata Pandę pobrali ok. 40€. Można było kaucję zostawić w gotówce. Przy zwrocie uwierzyli na słowo, że zatankowałem do pełna i zwrócili kasę (w moim przypadku na kartę, bo tak też chciałem, żeby kaucję pobrano)
Ad. 5. Dokładne warunki ubezpieczenia powinieneś mieć na mailu. Generalnie: brak udziału własnego i zakaz jazdy po drogach szutrowych (nie dotyczy np. Pandy 4x4)
Ad. 6. Nie wiem
Ad. 7. Sprawdzić całe auto na początku, można obfotografować, zgłosić wszelkie zauważone usterki itd. Generalnie payless jest bardzo wyluzowaną firmą i nie czepiają się o każdą, najmniejszą ryskę).
Góra
 Profil Relacje PM off
boolik uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 05 Cze 2016 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Cytuj:
6) Czy firma PayLess pozwala na podróż promem wypożyczonym samochodem na Lanzarote, czy nie jest to dozwolone ?


Napisz do nich maila. Szybko odpowiadają.
Pytanie tylko czy Ci się to opłaca.
Nie wiem ile kosztuje transport auta promem.

Cytuj:
przyznam się, że będę pierwszy raz w życiu wypożyczać samochód :)


Też pierwszy raz wypożyczałem auto na Fuercie :)
Zdziwiłem się jak szybko trwają wszystkie formalności przy wypożyczaniu i zdawaniu samochodu.
W listopadzie lecimy na Grand Canarie i na pewno znów weźmiemy auto z firmy PayLess.
Góra
 Profil Relacje PM off
boolik uważa post za pomocny.
 
      
#134 PostWysłany: 07 Cze 2016 01:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
A ja z kolei polecam CICAR. Tydzień temu wypożyczałam na lotnisku na Fuercie, oddałam w porcie Corralejo, 3 dni za najtańszą kategorię A - 68,10 euro, na zdjęciu w necie była 3-drzwiowa Fiesta, a dostaliśmy 5-drzwiową Astrę Turbo. Aktualnie jestem na Lanzarote, taka sama cena za 3 dni, jeździmy Seatem Ibizą, specjalne malowanie a'la Manrique.
Plusy tej wypożyczalni:
*załatwianie formalności max. 5 min.
*żadnych dodatkowych kosztów i ubezpieczeń,
*możliwość płatności gotówką,
*biura w różnych lokalizacjach, więc można wypożyczyć auto w jednym miejscu, a oddać w drugim,
*najsłabsze samochody to Fiesta i Corsa, a np. w Paylassie dominują Pandy, co było szczególnie widoczne na drogach Fuerty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomlinka lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 07 Paź 2016 09:36 

Rejestracja: 17 Cze 2016
Posty: 14
Hej,

Przeprowadziłem kalkulację na stronie www.economycarrentals.com i wyszło mi 80 EUR za Lancie Ypsilon za tydzień w okresie 05.11-12.11 na Fuercie. Czy orientuje się ktoś czy czekają mnie jeszcze jakieś dodatkowe opłaty, kolega wspominał że w której wypożyczalni chcieli opłatę za lokalne ubezpieczenie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 07 Paź 2016 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@‌poldekw‌
nikt Ci nic nie napisze, kazda z ofert musisz przeczytac jakie ma warunki
moja sugestia nie kombinuj z ECR
bierz i jezdzij ze spokojna glowa
http://www.arcarhire.com/car-hire/car-h ... eisen.html
Załącznik:
aa.JPG
aa.JPG [ 60.77 KiB | Obejrzany 1554 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 07 Paź 2016 09:54 

Rejestracja: 02 Lut 2012
Posty: 141
Polecam CICAR
Byli nieco drożsi od konkurencji, ale:
1. Cena zawiera pełne ubezpieczenie - nic cie nie interesuje.
2. Przy wypożyczeniu nie chcieli karty kredytowej ani kaucji, po prostu płacisz gotówką i z góry i zero stresu że coś potrącą (patrz pkt 1)
3. Są na prawdę bezstresowi - jakieś obtarcia, uszkodzona szyba itp - bez problemu (tu sam nie przerabiałem ale słyszałem od znajomych)
4. Pozwolili auto przeprawić na inną wyspę promem na kilka dni (zwrot w tej samej lokalizacji co wypożyczenie)
5. To największa wypożyczalnia na kanarach, mają lokalizacje w każdym większym mieście.
6. Jak ktoś potrzebuje, za darmo można wziąć fotelik dla dziecka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 07 Paź 2016 10:24 

Rejestracja: 17 Cze 2016
Posty: 14
correos napisał(a):
nikt Ci nic nie napisze, kazda z ofert musisz przeczytac jakie ma warunki
moja sugestia nie kombinuj z ECR
bierz i jezdzij ze spokojna glowa

Rozumiem, że wypożyczalnia sprawdzona i że oferta ze strony internetowej jest całkowitym kosztem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 07 Paź 2016 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
sadze, ze to najbardziej popularna wypozyczalnia na forum na calych "Kanarach"
nie znam przypadku by ktos byl niezadowolony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 07 Paź 2016 10:41 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Polecam konsekwentnie autoreisen.es - takie same warunki, jak cicar, a jednak taniej. Sprawdzeni wielokrotnie na Tene, Feurte i Gran Canarii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group