Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sty 2018 18:05 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Na przełomie lutego i marca wybieramy się na Fuerte, planujemy mieszkać w Morro Jable, problemem jest to, że praktycznie nie ma tam już mieszkań w rozsądnej cenie z miejscem parkingowym.
Miejsca na które się nastawiam są w okolicach głównej drogi, mniej więcej na wysokości latarni morskiej. Teoretycznie w komentarzach na airbnb ludzie piszą, że jest łatwo o miejsca parkingowe, na zdjęciach z google street wygląda to średnio. Macie jakieś doświadczenia?
Ew. jakiś większy parking nawet trochę dalej, na wypadek gdyby nic się nie znalazło w okolicy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 07 Sty 2018 18:14 

W maju [ więc tłok teoretycznie był większy niż w lutym/marcu] 2017 miałem hotel akurat dokładnie naprzeciwko latarni morskiej. Przez 6 dni NIGDY nie było problemu z zaparkowaniem samochodu. Oczywiście bardziej pożądane były miejsca od strony budynków . Nie od plaży. Chyba tylko raz nie było się gdzie wcisnąć centralnie koło "Palm Garden" gdzie mieszkaliśmy, i trzeba było stanąć po drugiej stronie dwupasmowej alei. :D
Tak że spokojnie. W centrum też nie ma jakichś meeega problemów z postawieniem auta. Jest np spory ,bezpłatny parking. Zawsze tam było miejsce.

https://goo.gl/maps/qGb5CjGcXRk
Góra
 PM off
trocha lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2018 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Pewnie dlatego nie możesz znaleźć, bo okolica, którą wybrałaś to skupisko wielkich hoteli. Nie polecam.
Tu jest prawdziwe Morro Jable:
Załącznik:
Morro Jable.JPG
Morro Jable.JPG [ 84.56 KiB | Obejrzany 3460 razy ]

Nie ma problemu z parkowaniem. A duży parking jest tu https://www.google.pl/maps/place/parkin ... 2951?hl=pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Sty 2018 18:26 

@LaVarsovienne

To tylko 15 minut na nogach do ścisłego centrum. Codziennie tam spacerowaliśmy. Jest fajna promenada. A najważniejsze , że dorwałem wielki , dwupokojowy apartament z dużym tarasem w Palm Garden za kilkanaście euro doba. :D
Zgodnie i ideą tego forum. 8-)

Ty płaciłaś 60 euro za dobę.

https://www.fly4free.pl/forum/fuerteventura,1390,3097?start=80

I balkonik malutki [ byłem tam koło kościoła i widziałem] :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sty 2018 19:02 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
LaVarsovienne napisał(a):
Pewnie dlatego nie możesz znaleźć, bo okolica, którą wybrałaś to skupisko wielkich hoteli. Nie polecam.
Tu jest prawdziwe Morro Jablel

Patrzyłem nawet ostatnio na miejsce polecane przez Ciebie i pokoje z balkonem w moim terminie są już zarezerwowane. W "prawdziwym" Morro Jable zostały z 4 miejsca, ale żadne nie ma widoku na ocean w rozsądnej cenie, a tak jak pisze jacakatowice da się to zrobić spacerem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Sty 2018 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Anonymous napisał(a):
A najważniejsze , że dorwałem wielki , dwupokojowy apartament z dużym tarasem w Palm Garden za kilkanaście euro doba. :D
Zgodnie i ideą tego forum. 8-)

Ty płaciłaś 60 euro za dobę.

Każdy wybiera, co lubi;) Dla mnie mój kameralny hotelik wygrywa z tą wielgachną piramidą :D
Poza tym, co to znaczy zgodnie z ideą tego forum? Bo z tego, co kojarzę jest i o spaniu na lotnisku, jak i zakwaterowaniu w *****Hiltonach. Twój jest tańszy, więc wg Ciebie lepszy? Z tego co pamiętam potraktowali Cię tam jak biednego Polaczka.;-) (na potwierdzenie nie mogę znaleźć tego wpisu :lol: )
Anonymous napisał(a):
@LaVarsovienne
I balkonik malutki [ byłem tam koło kościoła i widziałem] :mrgreen:

Dla naszej dwójki balkon idealny, a jak się nie mieścisz z rodziną to na dachu masz cały taras 8-) Z leżakami i stołami, gdybyś tam wolał, np. zjeść śniadanie:)

@trocha sorki, myślałam, że jesteś kobietą :D Jak zatrzymaliśmy się autem przy latarni to niestety mieliśmy problem z zaparkowaniem, bo tam wówczas (czerwiec) było wszystko zawalone, ale 1 miejsce cudem się znalazło, tylko trzeba było troszkę przejść.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Sty 2018 19:56 

Nie potraktowali mnie tam jak biednego polaczka.
W recepcji tylko coś tam mruczał pod nosem, że goście z Niemiec płacą o wiele więcej za pokòj.
Oczywiście mnie to wręcz ucieszyło, a nie zdenerwowało. :D
Miałem opłaconą rezerwację i to nie jest sprawa recepcjonisty ile płaciłem.
Ma wydać klucze do pokoju i życzyć miłego pobytu.
Co też uczynił szybciutko i nawet nie dał szansy , żeby go opieprzyć. :mrgreen:
Góra
 PM off
LaVarsovienne lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 07 Sty 2018 20:53 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Rozmowa o cenie w tym momencie nie bardzo ma sens, w moim terminie i tak muszę zapłacić ~60 euro za dobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Sty 2023 17:43 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Odkopuję mocno temat, licząc, że ktoś ma aktualniejsze info jak to wygląda w okolicach latarni. Da się znaleźć miejsce w miarę bez problemu? Hotel oferuje mi miejsce za 10 euro/dzień co w przypadku możliwości zaparkowania za darmo jest dla mnie ceną o jakieś 8 euro za wysoką ;)

Znalazłem taki, nieduży, 15 min od mojego hotelu więc akceptowalnie. Może komuś się przyda.
https://goo.gl/maps/naj2UjU6MffoP8LGA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group