Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#81 PostWysłany: 15 Maj 2016 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
LaVarsovienne, dla jednej, dwóch czy też kilkunastu osób? SC, HB, a być może AI? :D
Możesz podać daty, chętnie zerknę w moje źródła
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#82 PostWysłany: 15 Maj 2016 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Jak znajdziesz mi coś takiego jak wspomniane wcześniej Monte del Mar, ale w Morro Jable i za te 50 euro za noc to będę happy :D
31.05-3.06, z posiłków śniadanie lub bez, HB i All mnie nie interesuje. Widok na ocena musi być.
Mam upatrzone już 2 miejsca, ale chcą 60 euro, poczekam jeszcze chwilę, może coś opuszczą.
Pozdrawiam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#83 PostWysłany: 15 Maj 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
LaVarsovienne, tak na szybko to znalazłem:
SBH Jandia Resort Hotel, cztery gwiazdki z HB przez booking, 114 funtów

Wiem, że nie chcesz HB, ale przecież nikt Cię nie zmusza do zjedzenia kolacji, prawda? :)


Szukam dalej...

Sol Jandia Mar Apartments, trzy gwiazdki ale tylko RO przez travelrepublic, 103 funty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#84 PostWysłany: 15 Maj 2016 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
@micnur dzięki, ale nie szukaj :D Znam wszystko, bo w moim terminie już tylko 1 strona dostępna, reszta zarezerwowana. Tak jak pisałam wcześniej mam już coś upatrzone ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#85 PostWysłany: 15 Maj 2016 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
Nie ma sprawy :D
Udanego wypoczynku!
Góra
 Profil Relacje PM off
LaVarsovienne lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#86 PostWysłany: 17 Maj 2016 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 83
Kilometry: 130 518
niebieski
yaris21 napisał(a):
Wojtas, a na jakiej stronie rezerwowałeś hotel Monte del Mar? Sprawdziłam na min. 5 różnych stronach i ceny tego hotelu są zawrotne
Pzdrw


Rezerwowalem na bookingu z opcją bez przedpłaty.
Zapłaciłem gotówką w recepcji - 60E dobra (pokój 2-osobowy).
Mieliśmy 3 nocki od 28.4 do 1.5, więc może nie było jeszcze wysokiego sezonu.
/edit
60E na pierwszy rzut oka to może dużo, ale biorąc pod uwagę jedzenie już nie.
My żałowaliśmy, że nie zostaliśmy tam dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#87 PostWysłany: 26 Cze 2016 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Polecam w Morro Jable apartamenty Alta Vista na starówce. Miejsce prowadzone przez starsze małżeństwo. Nie mówią po angielsku, ale idzie się dogadać, czasami jest śmiesznie :D
Za apartament z balkonem i widokiem na ocean dziadek nam policzył 60e/dobę, w ulotce ma 70e. W apartamencie wszystko, co potrzebne, ale dla nas najważniejszy widok:)
Załącznik:
Kanary (83).jpg
Kanary (83).jpg [ 160.16 KiB | Obejrzany 6274 razy ]
Załącznik:
Kanary (65).jpg
Kanary (65).jpg [ 81.97 KiB | Obejrzany 6274 razy ]
Załącznik:
Kanary (555).jpg
Kanary (555).jpg [ 90.02 KiB | Obejrzany 6274 razy ]
Załącznik:
DSC_0137.jpg
DSC_0137.jpg [ 114.05 KiB | Obejrzany 6274 razy ]
Jeśli chodzi o parkowanie bez tragedii, zawsze znajdzie się jakieś miejsce. Miejscówka jest przy kościele, ale dzwony biją jakoś łagodnie :D
Rezerwowawaliśmy mailowo http://xfr-altavist-primary.cluster2.hg ... r.com/home
Więcej fot na bookingu: http://www.booking.com/hotel/es/apartah ... en-gb.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#88 PostWysłany: 08 Wrz 2017 08:56 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 6
Witam Wszystkich, to mój pierwszy wpis na tym forum, więc proszę o nieco wyrozumiałości, gdyby zrobił coś nie tak, ale do rzeczy.

Wybieramy się niedługo w 2 osoby na Fuerteventurę (5 noclegów). Jestem na etapie szukania taniego noclegu, oczywiście już szukałem przez Booking i AirBNB, ale czy są może jakieś lokalne portale, które pozwolą znaleźć jeszcze coś ?
A może ktoś próbował polecieć tam w ciemno i na miejscu bez problemu znalazł coś lepszego ? Dodam, że planuję tam wynająć auto (chyba w AutoReisen lub OrCar), więc z transportem raczej nie powinno być problemu.

Generalnie chciałbym się zmieścić w granicach 20-30 euro za pokój, co chyba już jest wyzwaniem i do tego nie współdzielony np. w Hostelu... a jakby jeszcze była prywatna łazienka to byłoby już genialnie. :-)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#89 PostWysłany: 20 Wrz 2017 20:28 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 58
Hola! Jak na Fuertaventurze wygląda sytuacja z biwakowaniem na dziko? Czy policja nie czepia się? Mam na myśli jakieś odludne miejsca typu Playa Cofete.

A przy okazji - gdzie na wyspie znajdują się jakieś plaże hipisów (jak np. Playa de Los Morteros koło La Caleta na Teneryfie)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#90 PostWysłany: 27 Wrz 2017 22:15 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Cytuj:
Wybieramy się niedługo w 2 osoby na Fuerteventurę (5 noclegów). Jestem na etapie szukania taniego noclegu, oczywiście już szukałem przez Booking i AirBNB, ale czy są może jakieś lokalne portale, które pozwolą znaleźć jeszcze coś ?
A może ktoś próbował polecieć tam w ciemno i na miejscu bez problemu znalazł coś lepszego ? Dodam, że planuję tam wynająć auto (chyba w AutoReisen lub OrCar), więc z transportem raczej nie powinno być problemu.

Generalnie chciałbym się zmieścić w granicach 20-30 euro za pokój, co chyba już jest wyzwaniem i do tego nie współdzielony np. w Hostelu... a jakby jeszcze była prywatna łazienka to byłoby już genialnie. :-)

Jeszcze gdybyś napisał w jakich datach. Ceny noclegów są zależne od terminów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#91 PostWysłany: 28 Wrz 2017 10:04 

necik napisał(a):
Hola! Jak na Fuertaventurze wygląda sytuacja z biwakowaniem na dziko? Czy policja nie czepia się? Mam na myśli jakieś odludne miejsca typu Playa Cofete.

A przy okazji - gdzie na wyspie znajdują się jakieś plaże hipisów (jak np. Playa de Los Morteros koło La Caleta na Teneryfie)?


Na 100 % nie jestem pewny , ale wątpię żeby policja ścigała ludzi biwakujących na Playa Cofete. Atmosfera panowała tam luzacka. A w ogóle to policja tam dociera ? :D Bo nie miałem okazji ich tam gdzieś zobaczyć . Nawet w Morro Jable policji nie widać. Chyba jest niepotrzebna , bo wszyscy tam porządni i grzeczni. 8-)
Co do hipoli , to nie wiem gdzie urzędują na Fuercie. Nie widziałem takowych .
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#92 PostWysłany: 28 Wrz 2017 13:44 

Rejestracja: 04 Wrz 2015
Posty: 39
W Costa Calma jak najbardziej byli widoczni - bardzo "spacerowym" tempem jeździli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#93 PostWysłany: 21 Maj 2018 18:15 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Cześć. Trafiły się bilety w dobrej cenie i w ten sposób będę z żoną i trzyletnim synkiem na Fuercie od 28.05 do 4.06. Przeglądnąłem ten temat ale wpisy już dość stare, więc odświeżam temat. Szukam noclegu dla Naszej trójki na tydzień w podanym wyżej terminie. Nie zależy Nam na luksusach, byleby było czysto i schludnie oraz okolica NIE była imprezowa i oblegana przez impezowiczów. Mile widziany dostęp do aneksu kuchennego i widok na ocean. Oczywistą oczywistością jest to, że im taniej tym lepiej ;) Auto mamy wynajęte na cały tydzień, więc pojeździmy po wyspie. Costa Calma i południe to dobry wybór? Dzięki za wskazówki bądź konkretny namiar na nocleg.
remik
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#94 PostWysłany: 22 Maj 2018 18:14 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
też lecę w tym terminie, szukając noclegów zauważyłem, że prawie wszystkie apartamenty na booking mają małymi literami opłatę za sprzątanie, co ciekawe ten sam apartament na hotels.com takiej opłaty nie miał...

Słyszałem, że na północy mocno wieje? dlatego też skłaniam się ku Costa Calma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#95 PostWysłany: 22 Maj 2018 20:11 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Na opłaty za sprzątanie trzeba uważać aby się nie naciąć. Zastanawiam się nad podzieleniem noclegów 4dni na południu (Morro Jable lub Costa Calma) i 3 na północy (El Cotillo). Mamy co prawda samochód na cały tydzień ale byłoby mniej jeżdżenia wtedy. Tak w ogóle myślałem, że nieco tańsze będą noclegi na Fuercie, ciężko znaleźć coś sensownego w do 50E za dobę :roll:
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#96 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Do 50 EUR to slabo, ale za 80 eur polecam Wam z opcją HB

Elba Lucia Sport & Suite Hotel


Byłem - jedzenie obfite , czyściutko. naprawdę polecam - jest to sieciówka, tylko 3 gwiazdki ale naprawdę trzyma poziom.


https://pl.hotels.com/ho205203/?q-check-out=2018-06-03&q-room-0-child-0-age=3&q-check-in=2018-05-28&WOE=7&WOD=1&q-room-0-children=1&pa=1&tab=description&q-room-0-adults=2&YGF=3&MGT=6&ZSX=0&SYE=3

Zastanówcie się czy nie dopłacić 30 EUR dziennie do HB - tam też jedzenie kosztuje a czasu trochę zaoszczędzicie zwłaszcza z dzieckiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#97 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:09 

Rejestracja: 03 Cze 2015
Posty: 6
Byłem w Elba Lucia - tragedia. Nie polecam. Lepiej dopłacic np. do Elba Carlota
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#98 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:23 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Caleta de Fueste odpada, trochę poczytałem i wiem, że to nie dla Nas. Morro Jable, Costa Calma ew. El Cotillo. Tu szukam i zastanawiam się czy podzielić noclegi czy jednak kupić w jednym miejscu i jeździć ale obym miał tylko takie problemy ;) Na airbnb cenowo też nie ma szału, muszę się chyba pogodzić z tym, że jednak te 250zł za dobę będę musiał wydać. HB nie chcę, wolę być samodzielny pod tym względem.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#99 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 22 Maj 2018 22:24 --

No to ja swojej opinii będę się trzymał.

Na dowód parę fotek, zdjęć jedzenia nie robiłem , bo o tym nie myślałem - byłem w opcji ALL - naprawdę wszytko było ok.

Zdjęcia dla potomnych.

Załącznik:
Załącznik 1.jpg nie jest już dostępny


Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 367.23 KiB | Obejrzany 4425 razy ]


Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 410.76 KiB | Obejrzany 4425 razy ]


Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 303.36 KiB | Obejrzany 4425 razy ]


Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 281.05 KiB | Obejrzany 4425 razy ]


-- 22 Maj 2018 22:30 --

rmk napisał(a):
Morro Jable, Costa Calma ew. El Cotillo. Tu szukam i zastanawiam się czy podzielić noclegi czy jednak kupić w jednym miejscu i jeździć ale obym miał tylko takie problemy ;) Na airbnb cenowo też nie ma szału, muszę się chyba pogodzić z tym, że jednak te 250zł za dobę będę musiał wydać. HB nie chcę, wolę być samodzielny pod tym względem.


Ze względu na 3 -latka podziel, jak masz dużo jeździć.

Z Morro pojedziesz w 1 dzień na Cofete, z północy to już sporo czasu tracisz. Północ też ma ładne plaże.

Ja wybrałem środek - aby jeżdzić ze środka w dół i na górę.

Generalnie w Morro Jable nic ciekawego nie ma :) no może oprócz portu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#100 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:38 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Uwielbiam wieczorami usiąść z rodzinką na plaży bądź spacerować właśnie w okolicach wszelkiego rodzaju portów. Nie interesują mnie kompletnie imprezownie i miejsca w których można spotkać wszelkiej maści Angoli. Już bardziej odpowiada mi towarzystwo niemieckich emerytów, swoje w życiu już wyszalałem ;) Dlatego też odrzuciłem Corralejo pomimo, że tam jest największy wybór i jest najtaniej. El Cotillo wygląda bardzo ciekawie a na południu właśnie Costa Calma bądź Morro Jable. Ale i tak dzięki wielkie za zainteresowanie tematem, to się ceni :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group