Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Sie 2011 21:11 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
Witam.
Mam pytanie odnośnie karty Fly4Free. Czy mogę nią dokonać rezerwacji samochodu w wypożyczalni Goldcar lub podobnej (wszędzie piszą niestety o kredytowej, ale wolę zapytać Was). Wybieram się na Fuerteventurę i proszę o pomoc. Nie mam pojęcia jak to się robi, jak rezerwować co dalej po wylądowaniu itd.
Dziękuję za odzew :)

Pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 06 Sie 2011 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
TOM(E)CZEK napisał(a):
Witam.
Mam pytanie odnośnie karty Fly4Free. Czy mogę nią dokonać rezerwacji samochodu w wypożyczalni Goldcar lub podobnej (wszędzie piszą niestety o kredytowej, ale wolę zapytać Was). Wybieram się na Fuerteventurę i proszę o pomoc. Nie mam pojęcia jak to się robi, jak rezerwować co dalej po wylądowaniu itd.
Dziękuję za odzew :)

Pozdrawiam!

nie spotkalem sie jeszcze z wypozyczalnia (a wypozyczalem w zasadzie glownie na kanarach) gdzie kierowca/osoba która jest na umowie różniłaby sie od wlasciciela karty kredytowej (czy czasami debetowej, zalezy czy wypozyczalnia pozwala).
Jesli udowodnisz ze nazywasz sie fly4free to moze przejdzie :-)

ps. nie polecam goldcara, wlasnie na fuerte nas 'troche' oszukali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2011 02:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
moze byc to problem zwlaszcza w hiszpanii, gdzie przy platnosci karta sprawdzany jest z reguly dowod tozsamosci


tak wogole - to ogolnie pytanie do tych, ktorzy wszedzie chca placic karta fly4free - nie macie konta w banku czy jak ? karta debetowa to nie jest chyba jakis luxus szczegolny ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2011 03:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rw30 napisał(a):
tak wogole - to ogolnie pytanie do tych, ktorzy wszedzie chca placic karta fly4free - nie macie konta w banku czy jak ? karta debetowa to nie jest chyba jakis luxus szczegolny ?

teraz taka moda na prepaidy jak widac po forum ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sty 2012 00:25 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Ktoś wypożyczał autko w Caleta de fuste i oddawał w Corralejo w porcie, poszukuję sprawdzonej wypożyczalni , najlepiej żeby jeszcze nie pobierali opłaty za inne miejsce oddania. Kurcze pierwszy raz będę auto wypożyczał proszę o porady na co zwrócić uwagę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2012 00:57 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Ja na Fuercie brałem z Autoreisen. Citroen C2 - 107 EUR za 7 dni. Brałem i oddawałem na lotnisku. Polecam. Zwróć tylko uwagę, czy auto nie jest bite/zarysowane jak będziesz je brał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2012 21:15 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
rw30 napisał(a):
tak wogole - to ogolnie pytanie do tych, ktorzy wszedzie chca placic karta fly4free - nie macie konta w banku czy jak ? karta debetowa to nie jest chyba jakis luxus szczegolny ?


jesli jest to mozliwe, zawsze dokonuje rezerwacji karta, na ktorej nie mam srodkow. czemu? zeby nie zaskoczyla mnie nieoczekiwana preautoryzacja karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2012 22:07 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
może głupie pytanie dla niektórych, czy do wypożyczenia auta (kaucja ) może być debetówka, czy musi być karta kredytowa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2012 22:19 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Pytanie nie jest głupie - to zależy od wypożyczalni. Ja spotkałem się z różnymi modelami (tylko k. kredytowa, tylko debetowa, lub debetowa, ale kaucja wpłacana gotówką).Powinno być to opisane w warunkach rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Sty 2012 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
na kanarach czesto mozna zostawic kaucje w gotowce lub sciagnieta z karty. Nam brali raz 50€, raz 200€.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Sty 2012 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Blackall napisał(a):
na kanarach czesto mozna zostawic kaucje w gotowce lub sciagnieta z karty. Nam brali raz 50€, raz 200€.


dokladnie --- ja ostatnio placilem debetowka [autoReisen, lanzarotka] --- sciagneli mi stowke kaucji, oddali natychmiast po oddaniu samochodu

przy okazji pytanie - czy pamieta ktos z Was czy nie wyszloby nieco taniej wziac samochod bez robienia rezerwacji przez internet ? [przy czym chodzi mi o ktoras z wypozyczalni na lotnisku, nie na miescie ] - wydaje mi sie ze ktos wrzucal kiedys screena ze tak wlasnie jest, ale pewnosci nie mam
chodzi mi o wypozyczenie samochodu na 1 dzien na fuerte wlasnie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Sty 2012 00:07 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 6
Na Fuerte i Lanzarote polecam Cicar i Cabreramedina. Oba sprawdzilam - b. wiarygodne wypozyczalnie, swietne samochody, b. dobre ceny no i zero przekretow :D

Podobno rezerwujac przez net jest troche taniej, ale nie sprawdzalam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2012 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Gold napisał(a):
Na Fuerte i Lanzarote polecam Cicar i Cabreramedina. Oba sprawdzilam - b. wiarygodne wypozyczalnie, swietne samochody, b. dobre ceny no i zero przekretow :D

Podobno rezerwujac przez net jest troche taniej, ale nie sprawdzalam.

autoreisen widze tez jest na fuerte (rok temu wydaje mi sie ze nie bylo, bo musialem brac goldcara). Chyba te trzy firmy to takie top3 kanarów, nie liczac wiekszych sieciówek typu avis, hertz.

ps. goldcara po raz kolejny nie polecam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2012 00:42 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Jak ktoś chce się bawić w sprawdzanie to nic nie stoi na przeszkodzie. Nie ma chyba wypożyczalni w której rezerwując auto podajesz numer karty. Po przylocie możesz sprawdzić ceny w wybranych wypożyczalniach (na lotnisku są wszystkie obok siebie), a jeśli są wyższe to idziesz do tej, gdzie miałeś rezerwację. Jeśli chcesz mały samochód to koniecznie zarezerwuj wcześniej - małe auta są najpopularniejsze, i na miejscu może okazać się, że są tylko samochody większe, czyli droższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group