Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2010 13:16 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Jak w temacie
Może ktoś z Was ma doświadczenie z tamtejszymi hotelami ?
Muszę zaliczyć 1 nockę z rodzinką i i nie wiem który wybrać.

Który polecacie ?

Szukam oczywiście najtańszej opcji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 29 Gru 2010 15:25 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 101
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Czy przylatując wieczorem do Hanh można przekimać się na lotnisku do rana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2010 15:37 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
można, ja podbijam pytanie, nas jest szóstka, niby możemy się przespać na lotnisku, ale..... jeśli ktoś zna nocleg 10 - 12 E za osobę, to proszę dać znać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Gru 2010 15:42 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
U mnie nocka na lotnisku odpada :? - lecimy z dziećmi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lut 2011 12:20 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Moim zdaniem nocka na lotnisku, jeśli bardzo Ci to nie przeszkadza. Jest kilka sensowynych miejsc. Spałem już kilkukrotnie.

Natomiast jeśli mimo wszystko wolisz hotel/ hostel to widziałem na lotnisku ogłoszenia o jakimś niedrogim w okolicy. Coś max do 15euro osoba z transferem z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Lut 2011 09:17 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Na przeciwko lotniska jest jakiś hotel.
Co do spania na lotnisku widziałem tam 4 polki które zostawały na noc :) więc da się

według mnie najlepsze miejsce do spania na lotnisku to, na 1 piętrze przed wejściem na taras widokowy :) ciepło bo znajdują się tam klimatyzatory
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Maj 2011 17:16 

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 51
Zna ktoś może jakis tani hotel/hostel/pensjonat niedaleko lotniska ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Maj 2011 17:55 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
My spaliśmy w Econo Motel Goelzer, rezerwacja przez booking, dla 4 osób (trzyosobowy pokój, jedno dziecko spało "z nami" płaciliśmy za dwa noclegi jakieś 90 Euro bez śniadania.
Plusem jest niedalekie położenie przystanku autobusu miejskiego do lotniska, ale też w jedną stronę koło północy płaciliśmy 6 Euro za taksi.
Obok jest duży supermarket, idealny do self cateringu;), kawałek (5 minut) do Burger Kinga. JEst też pizzeria zaraz obok, ale dziwny właściciel potrakotwał nas tak, że nikomu nie polecam, mimo iż pizza dobra i tania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group