Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
brazylia-covid,744,155182


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 20 Sie 2020 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Flyguy napisał(a):
Trzymam kciuki za to zeby utrzymaly sie te bilety, ten deal byl wczoraj chyba na wszystkich mozliwych portalach zwiazanych z tematyka ''taniego latania''. Mam nadzieje, ze linie wezma to na klate, ale w obecnej sytuacji mozna miec tylko nadzieje. Tutaj obawiam sie tez jednej rzeczy, jesli deal zostanie anulowany, to moga to zrobic dopiero w okolicach sierpnia-pazdziernika bo na chwile obecna liczy sie kazde wplywajace € aby utrzymac stabilnosc finansowa, a wczoraj z pewnoscia wplynela pokazna suma ktora moze byc pomocna w obecnym czasie. Obym nie mial racji bo to naprawde swietna cena jak na Rio.




No i niestety ....mamy sierpien. Szkoda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 20 Sie 2020 14:22 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Jeżeli ktoś dostał anulację, to wpisujcie, gdzie kupowane i skąd lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 20 Sie 2020 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
Ja mam loty na listopad z Mediolanu i dostałem tylko wczoraj info o zmianach godzin, rezerwacja wisi w systemie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 20 Sie 2020 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
LIN-GIG 21.01-31.01, lastminute.com dzisiaj anulowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 22 Sie 2020 17:54 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Ja dziś dostałem maila o zmianie lotów.
Najlepsze jest to, że wg nowego rozkładu mój lot z Paryża do Brazylii jest przed lotem z W-wy do Paryża.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 22 Sie 2020 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
brzuh napisał(a):
LIN-GIG 21.01-31.01, lastminute.com dzisiaj anulowane

Najlepsze jest to , że rezerwacja cały czas potwierdzona- bez problemu można wejść wybrać miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 22 Sie 2020 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
Sudoku napisał(a):
Ja dziś dostałem maila o zmianie lotów.
Najlepsze jest to, że wg nowego rozkładu mój lot z Paryża do Brazylii jest przed lotem z W-wy do Paryża.

Mam tak samo, lot CDG-GIG dzień wcześniej niż MXP-CDG. Air France skasował loty do GIG o 10:40 i są tylko o 23 z minutami i stąd te zmiany.
Tylko, że ja dostałem maila od lastminute o skasowaniu całej rezerwacji, a nie o zmianie lotów. Na stronie AF rezerwacja nadal widoczna, na stronie Latam też ale w wersji pierwotnej i bez pierwszego odcinka MXP-CDG ale tak było od początku. Na check mytrip nie widać już numerów etixów (wcześniej chyba były). Kontaktowałem się z AF i oni twierdzą, że bilety nadal ważne. Pani nawet chciała mi zmienić loty tak, by to miało ręce i nogi ale system jej nie pozwolił i odsyłają do OTA. Zadzwoniłem do Latam, też twierdzą, że etixy nie są skasowane ale też niestety odsyłają do OTA twierdząc że są źle wystawione (nie widzą pierwszego odcinka w rezerwacji) i że to OTA powinna poprawić. Z lastminute nie sposób się skontaktować , dzwoniłem na infolinię UK, irlandzką i francuską, wszędzie po podaniu ich numeru rezerwacji komunikat, że obsługujemy tylko pasażerów , którzy mają loty w ciągu najbliższych 4 tygodni i rozłączenie. Na stronach żadnych maili czy formularzy kontaktowych. Myślicie, że jest tu coś jeszcze do ugrania czy klikać zwrot na stronie lastminute?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 23 Sie 2020 11:06 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
U mnie też na stronie Latam wszystko widać po staremu, a na AF pozmieniane bez sensu.
Ja na razie zostawiam, jak jest, bo do końca nie wiadomo, czy w lutym wyjazd będzie możliwy. Poza tym też mogą jeszcze do tego czasu parę razy pomieszać.
A w razie czego można to wykorzystać to bezpłatnej anulacji, bo przecież pozmieniali tak, że się nie da polecieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 23 Sie 2020 11:07 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
U mnie rezerwacja przez lastminute.com MXP - GIG - LIN 23.11 - 6.12. nadal potwierdzona na lastminute, AirFrance i Latam. Wszędzie widzę każdy z odcinków. Również dostałem maila o zmianie rozkładu ale były to kosmetyczne przesunięcia. Na checkmyTrip odcinek MXP - CDG na czerwono z informacją, że skasowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 25 Sie 2020 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2018
Posty: 47
Dziś dostałem @ od LATAM, że anulowali mi jeden z lotów Sao - Rio, czekam na @ od expedii.
_________________
Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach,
Mamy to w kodach DNA nie macie szans tego wymazać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 26 Sie 2020 12:52 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 486
złoty
U mnie to samo, ciekawe co z tego będzie. Na szczęście na trasie GRU-SDU innych lotów LATAM nie brakuje, ale żeby się nie skończyło na anulowaniu całej rezerwacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 26 Sie 2020 13:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Ja żadnego powiadomienia nie dostałem od nikogo, ale mój lot GRU-GIG nie jest już widoczny na stronie LATAM (i nie można tego konkretnego zarezerwować), natomiast w dalszym ciągu widnieje w rezerwacji na Air France.
Na razie czekam do grudnia/stycznia (lot na początku lutego), kiedy będzie jaśniejsza sytuacja, czy w ogóle da się polecieć ze względu na sytuację zarówno tu, jak i przede wszystkim tam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 27 Sie 2020 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 990
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Również LATAM anulowało mi oba loty GRU-GIG i GIG-GRU , ale tych lotów po prostu nie ma już w systemie do kupienia. Są inne, które bardzo dobrze pasują do całości, ale zmianę na nowe loty musi dokonać pośrednik. Tylko jak dotrzeć do tego lastminute :?: :?:
Ostatnie zdanie z maila od LATAM : Jeśli kupiłeś w biurach podróży, skontaktuj się z nimi bezpośrednio, aby zarządzać zmianami.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 27 Sie 2020 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 990
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Czy przy dobrowolnej anulacji całości w zarządzaniu rezerwacją otrzyma się pełen zwrot kasy ? Bo kusi SCL z Lizbony na drugą polowe lutego, a cena 1280 zł jest b. zachęcająca :o
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 28 Sie 2020 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
U mnie również anulowany odcinek GIG - GRU. Od LATAM dostałem maila o anulowaniu, ale dostałem też maila od lastminute że zmienili mi na inny lot 2 godziny później. Rezerwacja wciąż wszędzie widoczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Woy lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 28 Sie 2020 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 990
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
No to jeszcze jakaś nadzieja jest. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Zostawiam :)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 28 Sie 2020 13:45 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Na stronie Latam mam takie okienko zaznaczone na żółto:
Cytuj:
Let us know if you are not going to travel
If you can’t travel on these dates, don’t worry! You can leave your ticket open and change it through December 31st, 2021.It's quite simple: just let us know now that you aren’t going to travel on your original dates


Trochę się boję w nie kliknąć i zobaczyć czy faktycznie można zmienić sobie na dowolne daty do końca przyszłego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 28 Sie 2020 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 990
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
mmaratonczyk napisał(a):
Również LATAM anulowało mi oba loty GRU-GIG i GIG-GRU , ale tych lotów po prostu nie ma już w systemie do kupienia. Są inne, które bardzo dobrze pasują do całości, ale zmianę na nowe loty musi dokonać pośrednik. Tylko jak dotrzeć do tego lastminute :?: :?:
Ostatnie zdanie z maila od LATAM : Jeśli kupiłeś w biurach podróży, skontaktuj się z nimi bezpośrednio, aby zarządzać zmianami.

Po wejściu na stronę Latam w zarządzanie rezerwacjami pierwszego odcinka LIN-CDG nie widzę, ale nie widziałem go od początku. Natomiast loty linią Latam są zmienione na dwie godz. później mają inne numery, ale wszystko pasuje do całości. Osobiście nic nie klikałem ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 30 Sie 2020 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
U mnie na stronie AF też rezerwacja nadal jest widoczna, tak samo jak zmienione godziny MXP-CDG (1,5h wcześniej). Ale to pewnie kwestia czasu... :cry:
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 03 Wrz 2020 12:17 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 486
złoty
Widzę, że AF ostro pościnał loty do Brazylii. Obecnie z pięciu lotów na mojej rezerwacji anulowane są wszystkie oprócz WAW-CDG-WAW, a w dodatku w dniu powrotu nie ma żadnego lotu z Brazylii. Czarno to widzę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group