Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
brazylia-covid,744,155182


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 26 Wrz 2020 23:13 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
miałem 23.11-6.12, zmiana była kosmetyczna bo na 25.11 jednak skrócenie tak dalekiego wyjazdu o 2 dni to dla mnie dużo dlatego zmieniłem na 22.11. Nie pytałem o inne możliwości. Zapytałem tylko o inne lotnisko startowe odpowiedź była, że można ale za dopłatą - wątku nie kontynuowałem.

@olajaw pewnie masz rację, ale w którą stronę to pójdzie tego nikt nie wie. Jak będzie bardzo źle to będę próbował przekładać na później jak nie to polecimy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#122 PostWysłany: 27 Wrz 2020 10:37 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8896
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Jako, że muszę sobie od czasu do czau polatać, to dziś, korzystając ze swojej obecności na Okęciu, podszedłem do okienka Air France tamże.
Tym razem dowiedziałem się, że skoro bilety są na stocku LATAM, to z nimi muszę załatwiać wszystkie zmiany itp.
Odkładam więc temat do grudnia, a potem zobaczymy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 27 Wrz 2020 11:54 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 636
Kilometry: 1 064 010
srebrny
A to odpowiedź LA na FB, analogiczna sytuacja do Twojej

the ticket is under 045, but more than 50% of the itinerary is composed by Air France, and the fare information are linked to them. Therefore, we cannot make any modifications in the tickets, since our system does not recognize the fare of Air France. We suggest contacting your agency, so they can assist you with this matter. Regards.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 28 Wrz 2020 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 986
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Postąpiłem jak napisał kolega @Woy, zadzwoniłem pod numer niemieckiego oddziału Latam i również konsultant zrobił porządek z moją rezerwacją. Miałem przez Paryż teraz przez Frankfurt, loty międzykontynentalne były Airfrance teraz są Latam. Etickety od razu na mailu, nowy kod rezerwacji, nowe numery biletów. Myślę że teraz największa przeszkodą w realizacji tych lotów będzie covid19 ;) @Woy dzięki !!!
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 29 Wrz 2020 14:51 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 636
Kilometry: 1 064 010
srebrny
Godzinę wisialem na infolini LA ale sukces. Zmiana dat, krotsze i inne przesiadki, nie chcieli się jedynie zgodzić na zmianę LIN na MXP na powrocie, ale nie będę wybrzydzal

Etixy już na mailu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
A mnie dziś znowu odesłali do OTA :( No cóż spróbuję szczęścia ponownie za kilka dni.
Chyba największy problem mają z tym, że nie widzą w rezerwacji pierwszego odcinka (MXP-CDG), od początku widać go na stronie Air France ale nie LATAM.
Właściwie nie widzą w ogóle zmian w rozkładzie Air France.
@OSK Jak bardzo udało Ci się zmienić daty lotów? Tylko kosmetycznie by całość miała ręce i nogi, czy też dało się przesunąć całość np o kilka miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:14 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8896
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@OSK @mmaratonczyk - na kiedy pozmienialiście?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:16 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 636
Kilometry: 1 064 010
srebrny
Chciałem zmienić tylko o 2 dni, ale nie powiedzieli mi, że są jakieś ograniczenia w tym temacie. U mnie też ani konsultant ani na stronie LA nie było widac odcinka MXP-CDG. Zwróciłem mu na to uwagę i przyjął do wiadomości zmieniając niewidoczny odcinek na MXP-FRA Lufą

Loty w lutym
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:22 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
worminfested napisał(a):
Chyba największy problem mają z tym, że nie widzą w rezerwacji pierwszego odcinka (MXP-CDG), od początku widać go na stronie Air France ale nie LATAM.


To chyba nie jest problem. U mnie w rezerwacji na stronie LATAM był widoczny tylko jeden odcinek z pięciu. Na dodatek już wcześniej skasowany przez AF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:31 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8896
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@OSK Też mam loty w lutym, tylko na razie nie ruszam rezerwacji na wypadek, gdyby zmian można było dokonywać tylko raz, bo trudno przewidzieć, jak do lutego to wszystko będzie wyglądało zarówno tu, jak i tam.
Ważne, że przynajmniej @Woy przetarł skuteczną ścieżkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:32 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
@Sudoku

Słusznie, konsultantka mnie poinformowała, że bezpłatna zmiana przysługuje tylko raz.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#132 PostWysłany: 29 Wrz 2020 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 986
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
@Sudoku miałem tylko zmiany kosmetyczne ale teraz mam krótsze przesiadki. Loty mam w połowie lutego. Mi konsultant powiedział, że jak linia zmieni godziny to wtedy jest za free, ja mam cztery odcinki Latam, jeden Lufą i jeden British. Płatna to za drugim razem jest chyba zmiana portów wylotu i linii lotniczej :?:
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 08 Paź 2020 22:51 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@Woy, @OSK Czy po zmianie rezerwacji na infolinii LATAM od razu dostaliście nowe etixy na maila?

Ja opiszę swoją sytuację ponieważ trochę się namieszało. Tak jak wcześniej pisałem udało mi się zmienić datę wylotu na polskiej infolinii Airfrance jednak chwilę później dostałem maila o anulacji rezerwacji przez lastminute. Nie dawało mi to spokoju, że przez kilka dni nie dostałem informacji o nowym rozkładzie od nich, informacja na stronie, że mogę ubiegać się tylko o refund więc zacząłem dzwonić. I wszędzie się odbijałem na początku od Airfrance się dowiedziałem, że konsultant zmienił termin ale nowe bilety nie zostały wystawione i de facto cały czas mam bilety na dzień później na lot który został odwołany ale zmiany mogę dokonać tylko u pośrednika. U pośrednika się dowiaduje, że to linia odwołała lot więc mam się kontaktować bezpośrednio z linią. Od latam przy pierwszym telefonie taka sama informacja. Ponowne kółeczko z telefonami i nikt nie może nic zrobić aż w końcu przy 3 telefonie do LATAM konsultant zmienił mi rezerwację na loty do Rio z MXP przez Zurich Swissem i powrót przez Madryt Iberią ale niestety biletów oraz numerów rezerwacji na maila nie dostałem. Podyktował mi też numer rezerwacji w każdej z linii lotniczych ale swoich rezerwacji też nie widzę. Pytanie czy można jakoś na stronie LATAM podejrzeć numery biletów? Nie uśmiecha mi się na infolinii znowu godzinę siedzieć a powoli się już denerwuję jak widzę jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 08 Paź 2020 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 986
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Ja po rozmowie z Latam dostałem od razu eickety na maila i całą rezerwację widzę u nich na stronie.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 08 Paź 2020 23:47 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Rezerwację też widzę u nich na stronie ale nie widzę tam podglądu biletów. Podzielone tylko na Outband i Inbound flight gdzie klikając w Itinerary widzę odcinki ale numerów biletów i nr rezerwacji nigdzie na ich stronie nie ma :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 09 Paź 2020 08:20 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
@kuba1306 Ja też dostałem od razu etixy na maila.

Ale nie bardzo rozumiem, piszesz, że na stronie nie widzisz nr rezerwacji ani biletu, to w jaki sposób wyszukujesz rezerwację? Przy okazji, na stronie też nie widzę swoich numerów biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 09 Paź 2020 08:28 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Kod rezerwacyjny do LATAM posiadam i wyszukuję tą rezerwację za pomocą tego kodu oraz swojego nazwiska. Chodzi mi o kody rezerwacyjne do poszczególnych przewoźników którzy realizują mój lot tj. SWISS i IBERIA. Konsultant podał mi te kody rezerwacyjne telefonicznie ja jednak nie mogę za ich pomocą zarządzać swoją rezerwacją na stronach przewoźników - nie wyszukuje mojej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 13 Paź 2020 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2018
Posty: 47
Czy ktoś próbował dokonać zmiany przez www Latam? Chodzi mi opcje OPEN.
_________________
Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach,
Mamy to w kodach DNA nie macie szans tego wymazać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 14 Paź 2020 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 986
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Kto pierwszy będzie przecierał brazylijskie szlaki, bo z tego co można tu wyczytać większość leci dopiero w lutym. Ktoś miał chyba lot na listopad?
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 14 Paź 2020 10:38 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
Ja mam lot pod koniec listopada. Jeśli dojdzie do skutku (co nie jest takie pewne, bo kwarantanny i pozytywne testy w okolicy są coraz częstsze - chyba zrobimy sobie dobrowolną kwarantannę przez ostatnie dwa tygodnie), napiszę co i jak.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group