Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lut 2016 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 286
niebieski
Hej,

Jak to jest w Blue Air z check-inem? Można na lotnisku bez dodatkowych opłat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Odprawa w 0B
#2 PostWysłany: 01 Lut 2016 22:02 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Pewnie, check in na lotnisku jest darmowy. Warto również pamiętać, iż niemożliwe jest odprawienie się online, na loty z lotnisk: Bologna, Constanta, Dublin, Florence, Lamezia Terme, Naples, Stuttgart oraz wszystkich brytyjskich.
Góra
 Profil Relacje PM off
m72 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Lut 2016 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 286
niebieski
@rqs

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lut 2016 22:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
https://open.maxitours.be/searchwebchec ... ture=en-us
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2016 08:39 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
A mógłby ktoś ślepocie podrzucić link, gdzie mógłbym poczytać jaki bagaż jest w cenie biletu i jakie są stawki za bagaż rejestrowany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Kwi 2016 08:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja bym celował w stronę internetową Blue Air
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Sie 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ktoś coś więcej powie o linii ew. lotach po Włoszech?
Jak wygląda punktualność, czy dużo miejsca czy jakiś catering czy po prosty typowy low cost?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2016 21:43 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 124
Kilometry: 221 068
niebieski
typowy low cost.Ostatnio leciałem z Bukaresztu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Paź 2017 11:32 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
Czy wie ktoś co się stało z połączeniem Berlin- Torino?
Jeszcze nie dawno było sporo połączeń w bardzo dobrej cenie, teraz nie mogę się doszukać na np. listopad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Sty 2018 18:37 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
Czy ktos moglby podzielic sie opiniami na temat tych linii?
Znalazlam wlasnie mega tani lot z Wloch do UK za 18 funtow ale nie wiem czy warto to bukowac czy moze lepiej dorzucic 30 funtow i zabukowac lot w jakis innych liniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Lut 2018 19:06 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
W zwiazku z tym ze niewiele opinii mozna znalezc o tych liniach lotniczych postanowilam sie podzielic info z wlasnego doswiadczenia.
Mialam okazje ostatnio leciec blue air na trasie Mediolan Bergamo - Liverpool.
Wszystko bylo zorganizowane bezproblemowo, sprawnie i szybko. Zdziwila mnie odprawa online ktora jest mozliwa od 30 dni do 12 godzin przed odlotem. Jesli ktos nie zdazy sie odprawic to moze to zrobic darmowo na lotnisku.
Okazuje sie ze Blue Air wspolpracuje z Alitalia. Moj lot byl lotem laczonym wlasnie z ta linia lotnicza a co za tym idzie napoje i drobne przekaski byly darmowo na pokladzie samolotu. Jak dla mnie wielki plus :)
Ceny sa konkurencyjne nawet dla Ryanaira i wbrew temu ze linia sie dopiero rozwija, samolot byl w pelni zaladowany ludzmi.
Jesli rozbuduja siatke polaczen to z checia bede z nimi latac - przynajmniej tam nie ma poki co jakiejs szopki ze strajkami i odwolywaniem lotow jak w Ryanair.
Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group