Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lis 2016 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Dla wszystkich planujących lot tymi super liniami radzę zwrócić uwagę, iż 4 z ich 6 samolotów to już mocno wysłużone 737-400, mające od 18 do 25 lat :mrgreen:
Było niestety dane nam lecieć z JNB do CPT. Samolot przez ponad 30 minut miał resetowany system zasilania gdyż przy próbie odpalania silników całkowicie padał główny zasilacz. Do tego silniki wydawały niepokojące dźwięki.
Szczęśliwie dolecieliśmy, ale nikomu nie życzę takiego stresu przed i w trakcie lotu.

Co najciekawsze 4 dni później lecieliśmy do Durbanu również tym samolotem, szczęśliwie był już chyba po przeglądzie, wszystko już działało, silniki wreszcie pracowały w należyty sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 03 Lis 2016 09:45 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
dzięki za przestrogę - mam dwa loty tymi liniami w tym miesiącu :)

nie ma u nich posiłku w trakcie lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2016 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
To jest low coast. Z posiłków możesz kupić sobie kanapke, wypić herbate/kawe/piwo za nie wiecej niż R25. Ceny mają niskie, jakość również.
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Lis 2016 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 241
Loty: 88
Kilometry: 191 786
niebieski
W styczniu mam z Kapsztadu wylot tą liną o 6:50 rano, ktoś wie, jak wyglada ruch na lotnisku o tej godzinie? Z miasta chcę jechać o 4:20 miejskim autobusem, mam nadzieję że zdąże, i mam tylko podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lis 2016 12:07 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
przed wykupieniem lotow, przejrzalem ogolna oferte lokalnych linii i generalnie wszystkie sa srednie

flysafair wydawal mi sie najkorzystniejszy - niska cena za srednia jakosc

lecialem dwukrotnie i bez problemow - lot na czas

@‌12groszy‌ lecialem 6:45, sporo ludzi, ale w miare sprawnie szlo.

ulice puste, natomiast ten bus w weekendy zaczynal pozniej, wiec bralem ubera
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group