Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 31 Mar 2018 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
czy jest bagaż zależy od taryfy, w najniższej nie ma, leciałem do Nepalu rok temu z przesiadką w DXB, bagaż podręczny, przesiadka na terminalu Flydubay, mały i beznadziejny, nie ma nic wspólnego z tym Emirates, służy do przewozu pracowników do Pakistanu, Indii itp., wszystko na pokładzie płatne, jedyny plus to nowe samoloty, mieliśmy kilka godzin opóźnienia na locie DXB-KTM, to dopiero po poszukaniu pracownika i ostrej rozmowie zostaliśmy skierowani do MD na zestaw z piciem, reszta nic nie dostała,
jeśli chodzi o bagaż podręczny to luzik, robotnicy taszczą takie wielkie kartony, że nikt nie zwraca uwagi na wypchany plecak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 04 Kwi 2018 13:52 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jakiś czas temu leciałem flyDubai na trasie Praga - Dubaj - Bangkok i w zasadzie złego słowa powiedzieć nie mogę. Tak jak było opisane przy kupowaniu biletów, wszystko potwierdziło się na pokładzie.

Podczas lotu powrotnego zaczęła mnie bardzo boleć głowa. Stewardessy widząc że coś jest ze mną nie tak, same dopytywały co się ze mną dzieje i mimo że odpowiadałem że "na pewno zaraz przejdzie" to po chwili dostarczyły mi jakieś słodycze i kilka "kartoników" z zimną wodą. Jak narzeczona później poszła do nich, żeby za te słodycze zapłacić, to stwierdziły żebyśmy się nie wygłupiali. Nie wiem czy to standard w takich sytuacjach (mnie spotkało po raz pierwszy), ale byłem mile zaskoczony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 09 Kwi 2018 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Zasłyszane z 2giej ręki. Inauguracyjny lot KRK-DXB ~120 miejsc zajętych. Na najbliższe tygodnie sprzedane średnio po ~40paxów na lot.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 20 Kwi 2018 09:17 

Rejestracja: 20 Kwi 2018
Posty: 3
Witam wszystkich
Jako, że rzadko latam tanimi liniami lotniczymi mam następujące pytanie, czy odprawa na lotnisku w tych liniach lotniczych jest bezpłatna.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Kwi 2018 09:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://www.flydubai.com/en/flying-with-us/check-in/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 20 Kwi 2018 15:22 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Mam pytanie odnośnie daty ważności paszportu tj chce kupic bilet do dxb , ale paszport w dniu wylotu jest już nieważny . Oczywiście w międzyczasie znajoma będzie wyrabiać nowy . Podczas rezerwacji musze wpisac date ważności , podejrzewam ze stara data nie przejdzie . Czy miał ktoś podobna sytuacje ? Wpisac obojętnie jaka date a później zmienić nr paszportu na nowy ? Jak to się właściwie odbywa w takich przypadkach ?
Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Kwi 2018 15:27 

nie musisz wpisywać, pola dot. dokumentu nie są oznaczone gwiazdką
Góra
 PM off
silazak uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 20 Kwi 2018 15:41 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
kurde faktycznie ;) Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Kwi 2018 13:30 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 20
Podbijam pytanie,
czy ktoś płacił kartą walutową aliora?
Mi pokazuje cenę z krakowa do dubaju w złotówka, ale czy to jest przewalutowanie?
Czy jak zapłacę w USD karta aliora - to przewalutują z PLN na \USD?

pozdrawiam
Yennifer

PawelGa napisał(a):
Na wyloty z Pragi strona Flydubai pokazuję cenę w czeskich koronach. Ktoś ma doświadczenie jaką kartą walutową będzie najkorzystniej kupić? Euro, dolary?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 22 Kwi 2018 14:13 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Z Pragi w koronach, z Krakowa w złotówkach.

Jak zapłacisz karta Aliora to przewalutują Ci z euro/dolarów na zlotowki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 22 Kwi 2018 16:22 

Rejestracja: 07 Sty 2018
Posty: 6
Ktoś już może leciał na trasie KRK-DXB albo planuje w najbliższej przyszłości? :)
Lecę w lipcu do Kuwejtu z Flydubai, z przesiadką w Dubaju i jestem ciekawa opinii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 23 Kwi 2018 16:35 

Rejestracja: 23 Kwi 2018
Posty: 3
Wróciłem w sobotę w nocy. Samolot nowiutki - wszystko lśni. Sam lot bez problemu i opóźnień. Godziny fajne, bo rano jesteśmy w Dubaju, po ładnym uśmiechu early check-in w hotelu koło 10-tej. Faktycznie na pokładzie 40-50 osób w obie strony, także można spokojnie spać póki co na 3 fotelach z czego wszyscy z racji nocnego lotu ochoczo skorzystali;)
W klasie biznes puchy.. także spokojnie można prosić o upgrade - my lecieliśmy z małym dzieckiem więc raczej no way ;))
Fotele wygodne, całkiem sporo miejsca na nogi.
Wiele do życzenia pozostawia oczywiście terminal 2 w Dubaju, gdzie kolejki są kolosalne - warto być wcześniej (acz na 10-15 min. przed końcem check-inu na dany lot i tak wywołują z kolejki). No i trzeba być przygotowanym, że przyjeżdżając metrem na terminal 1 lub 3 trzeba wziąć taksę z arrivals na terminal 2 (ok 40 dirhamów, z czego niestety 25dh to opłata za trzaśnięcie drzwiami - na lotnisku).
Taka tania linia z nazwy w sumie - bo oprócz tego, że trzeba zapłacić za posiłek (acz ceny spoko) czy pakiet multimedialny (przy locie 23:30 i tak idziemy raczej spać) to wszystko na dosyć wysokim poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 23 Kwi 2018 17:10 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
zadzak napisał(a):
W klasie biznes puchy.. także spokojnie można prosić o upgrade - my lecieliśmy z małym dzieckiem więc raczej no way ;))


A to teraz dają tak na gębę bez placenia? Poproszę i już... na bordingu wskakuje klasa C?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 23 Kwi 2018 17:41 

Rejestracja: 23 Kwi 2018
Posty: 3
prosić zawsze można
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 24 Kwi 2018 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Na lotnisku ZNZ gość przy odprawie sam zapytał ile chcielibyśmy zapłacić za upgradena trasie do DXB..po krótkich negocjacjach skończyło się na 140 dolarach/os. ale miałem wrażenie, że cała operacja wyglądała na niezbyt oficjalną - co ciekawe proponowane tylko pasażerom z biletami zakupionymi w EK - znajomym na biletach FZ już się nie udało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 24 Kwi 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
I co miałeś dzięki temu „upgrade" za 140 dolarów? Jak wrażenia?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 24 Kwi 2018 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Chodziło mi przede wszystkim o miejsce na nogi (dodatkowo tylko 12 miejsc więc dosyć spokojnie) + paszownik na porcelanie - zaznaczam jednak, że siedzenia już trochę paxów przewiozły - nie mam porównania do eko bo na ZNZ leciałem przez DAR (EK) - lounge w DXB oczywiście nie obowiązywał a w DAR nawet nie wiem czy był a nie szukałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 25 Kwi 2018 18:52 

Rejestracja: 20 Kwi 2018
Posty: 3
Czy lecąc z Wołgogradu(Rosja) do Krakowa przez Dubaj liniami flydubai będą musiał się odprawiać dwa razy w Wołgogradzie i Dubaju?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 25 Kwi 2018 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
Podrozowal ktos flydubai z dzieckiem ? Jak wyglada kwestia przede wszystkim wozka dla dziecka? Bagaz z tego co wiem chyba do 5 kg na dziecko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Kwi 2018 21:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://www.flydubai.com/en/flying-with ... nd-baggage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group