Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 24 Paź 2018 09:55 

Rejestracja: 18 Lip 2016
Posty: 10
Loty: 11
Kilometry: 19 772
Czyli co, sprawdzili za 1. razem czy przeszła zapłata, zwrócili i pobiorą ponownie ? To nie jest jakieś dziwne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#142 PostWysłany: 24 Paź 2018 09:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Lufthansa praktykuje to czasami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 28 Paź 2018 20:54 

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 13
W piatek przylecialem do Dubaju z Flydubai. To moj drugi raz w tym miescie, poprzednio bylo z Wizzair z Katowic, wiec skupie sie na porownaniu tych dwoch budzetowych opcji. Nie ma czego porownywac, Flydubai wygrywa o kilka dlugosci, wiecej miejsca, wygodniejsze fotele, nieco sie rozkladaja co jest luksusem porownujac z Wizzair. Na pokladzie platne posilki, kanapki tansze niz na lotnisku w Krakowie. Ogolnie duzo lepiej niz Wizzair a 400 zl za lot tam i spowrotem wliczajac w to walizke 20kg to smieszna kwota. Oblozenie niemal 100%, w econo moze 2-3 wolne miejsca, duzo Czechow.

Maly tip dla podrozujacych, bardziej oplaca sie kupic alkohol na miejscu w Dubaju niz w Krakowie, np Grants 1l w KRK 79zl w DXB 64 AED.
Góra
 Profil Relacje PM off
scomin lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 02 Lis 2018 22:20 

Rejestracja: 12 Sie 2018
Posty: 9
Rezerwując bilet do Dubaju na stronie oficjalnej przy rezerwacji wymagane jest podanie nr paszportu. W przypadku jednej osoby będzie dopiero wyrabiany. Ktoś się orientuje czy później ten numer można bez problemu zmienić? Czy każą sobie za to płacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 02 Lis 2018 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kamiliuss123 napisał(a):
Rezerwując bilet do Dubaju na stronie oficjalnej przy rezerwacji wymagane jest podanie nr paszportu. W przypadku jednej osoby będzie dopiero wyrabiany. Ktoś się orientuje czy później ten numer można bez problemu zmienić? Czy każą sobie za to płacić?


przy rezerwacji biletu możesz podać nr kołnierzyka albo buta albo książeczki wojskowej - nikt tego nie sprawdza, nie trzeba będzie potem zmieniać ani nic
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 03 Lis 2018 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
Aby dotrzeć z Krakowa do Dubaju mamy 2 opcje:
a) bezpośredni lot tymi liniami
b) lot z przesiadką w Niemczech (Lufa, Swiss)
Pomijając cenę biletu, to czy jest jakiś powód, by zdecydować się na opcję b? Myślę, że jest to opcja bezpieczniejsza w przypadku problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 03 Lis 2018 10:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Mile, segmenty

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 12 Lis 2018 20:39 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
szukam informacji o cenie pakietu rozrywka - wifi , filmy muzyka na trasie Kraków Dubai.. czy w samolocie znajdę gnizada ładujące usb ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 21 Lis 2018 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
Rozrywka dostępna na pokładzie w cenie:
15 dirhamów podstawowa
z filmami chyba 35
Przy monitorach są gniazda USB.
Również bardzo polecam trasę Kraków - Dubaj by FlyDubai. Brak opóźnień, bardzo miła obsługa, fotele wygodne, możliwość manewrowania zagłówkami - generalnie samolot nówka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 21 Lis 2018 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@maarcin1938 - nie zebym sie czepial, raczej z ciekawosci - co zawiera rozrywka bez filmow ?
i drugie pytanie, jakie samoloty lataja na trasie Krakwo - Dubai?

thx
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 21 Lis 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
@rw30 z tego co kojarze to muzyka + gry (to jest ta wersja podstawowa) - moge sie mylic bo akurat nie korzystałem.

Samolot - Boeing 737 MAX 8
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 21 Lis 2018 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
maarcin1938 napisał(a):
Rozrywka dostępna na pokładzie w cenie:
15 dirhamów podstawowa
z filmami chyba 35
Przy monitorach są gniazda USB.
Również bardzo polecam trasę Kraków - Dubaj by FlyDubai. Brak opóźnień..

O ile nie będzie mgły :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
maarcin1938 lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 22 Lis 2018 14:22 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
W ostatnim miesiącu 2 razy zamiast w KRK lądowałem w KTW :D


Ostatnio edytowany przez marcino123, 10 Lut 2019 17:14, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 22 Lis 2018 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Aktualnie połączenie KRK-DXB realizowane jest w południe, więc na opóźnienia z powodu mgieł narażone jest zdecydowanie mniej. Mgły tworzą się przede wszystkim w godzinach porannych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 23 Lis 2018 21:17 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 19
rw30 napisał(a):
kamiliuss123 napisał(a):
Rezerwując bilet do Dubaju na stronie oficjalnej przy rezerwacji wymagane jest podanie nr paszportu. W przypadku jednej osoby będzie dopiero wyrabiany. Ktoś się orientuje czy później ten numer można bez problemu zmienić? Czy każą sobie za to płacić?


przy rezerwacji biletu możesz podać nr kołnierzyka albo buta albo książeczki wojskowej - nikt tego nie sprawdza, nie trzeba będzie potem zmieniać ani nic

Co za bzdura ! Na prawdę uważasz, że tego nikt nie sprawdza ? Bo ja wiem, że jest weryfikowane ...
Ja rezerwowałam i wyskoczyło mi info, że dane drugiej osoby można zmienić lub dopisać w późniejszym terminie jednak nie później niż ... ( i tu nie pamiętam na ile dni przed odlotem )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 23 Lis 2018 21:32 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Sama piszesz bzdure,numer paszportu nie jest potrzebny, zadna linka lotnicza nie robi z tego problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 23 Lis 2018 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
BasiaEm napisał(a):
rw30 napisał(a):
kamiliuss123 napisał(a):
Rezerwując bilet do Dubaju na stronie oficjalnej przy rezerwacji wymagane jest podanie nr paszportu. W przypadku jednej osoby będzie dopiero wyrabiany. Ktoś się orientuje czy później ten numer można bez problemu zmienić? Czy każą sobie za to płacić?


przy rezerwacji biletu możesz podać nr kołnierzyka albo buta albo książeczki wojskowej - nikt tego nie sprawdza, nie trzeba będzie potem zmieniać ani nic

Co za bzdura ! Na prawdę uważasz, że tego nikt nie sprawdza ? Bo ja wiem, że jest weryfikowane ...
Ja rezerwowałam i wyskoczyło mi info, że dane drugiej osoby można zmienić lub dopisać w późniejszym terminie jednak nie później niż ... ( i tu nie pamiętam na ile dni przed odlotem )


prosze o odrobine szacunku do nieznanych osob i nie zarzucanie innym pisania bzdur gdy piszesz w tematach o ktorych nie masz pojecia. Tak na wszelki wypadek, dla mnie Twój zarzut wobec tego co napisałem to nie problem, ale ktos sie kiedys moze na Ciebie zdenerowac / obrazic itp i moga wyniknac z tego dla Ciebie jakies nieprzyjemnosci.

pozdrawiam serdecznie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 25 Lis 2018 15:10 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 19
imdbmi napisał(a):
Sama piszesz bzdure,numer paszportu nie jest potrzebny, zadna linka lotnicza nie robi z tego problemu

do czasu aż się zdziwisz ...

rw30
ktoś poczuł się urażony ? nie przesadzaj ! laicy pytają o ważne rzeczy a większość z Was odpowiada w stylu: 'olej to, wpisz nr buta"
Na prawdę ktoś, kto pierwszy raz gdzieś leci i chce mieć zapięte na ostatni guzik i boi się o każde potknięcie nie oczekuje takich rad.
Z tego co widzę, większość z Was uważa się za guru wypraw po świecie a już myślałam, że trafiłam na forum podróżników z krwi i kości a nie Januszy turystyki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 27 Lis 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@BasiaEm - to Twój drugi z rzedu zupelnie bezwartosciowy wpis w tym temacie. Prosze szanuj czas swój i innych użytkowników i staraj się unikać tego typu wpisów.

btw już w poprzednim poście prosiłem Cię o unikanie osobistych wycieczek i wyrażania negatywnych opinii nt innych, zwłaszcza gdy są one bezpodstawne - widzę nie poskutkowało niestety :(

(ciągle jednak) pozdrawiam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
#160 PostWysłany: 28 Lis 2018 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Mam za sobą dwa loty Flydubai. Jak dla mnie duży plus. Tak jak było już wspomniane samoloty nówki. Fotele wygodne, zagłówki regulowane co jest dużym plusem ;)
Rozrywka pokładowa płatna (gry i muzyka bodajże też, ale ręki nie dam sobie uciąć). Jak komuś się lot dłuzy to może pooglądać za free zwiastuny dostępnych filmów ;) zawsze trochę czasu to zajmie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tanhayi oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group