Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Paź 2017 10:38 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Co do jedzenia w pawilonie E jest go mnóstwo. Restauracja chinska/kebab/zupki chinskie..../Indie na swoim stoisku za 15 pln też sprzedają lokalne jedzenie. Można kupić przyprawy,góralską kurwicę,herbaty. Na zewnątrz stoi kilka foodtrucków jest też piwo. Kiepsko z płatnością kartą, lepiej się zaopatrzyć w Centrum bo bankomatu żadnego nie widziałem na miejscu. Same targi to całkiem ciekawa rzecz choć większość wystawców rozdaje ulotki raczej niż próbuje zainteresować swoim stoiskiem. MEksyk jako partner ma najciekawsze stoisko, malują twarze,śpiewają mariachi, podobno dawali tequille ale wszyscy tylko słyszeli nikt nie pił :D Stoisko Fly4free jeśli chodzi o frekwencje miało największą poza spotkaniem z Olem Dobą. Polecam nie ograniczać się tylko do strefy E bo campery też wydają się być super sprawą jednak czasu brakło.
Na koniec targów mi, @Japonka76 i @vivere ZTM zafundował symulator autobusu w Banglagore. Można wrócić alternatywnie po drugiej stronie ulicy bus miejski do P+R Al.Krakowska
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 22 Paź 2017 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Pił :) pił i to nawet kilka razy :) i to nie tequila a margarita. Bardzo smaczne tylko nie chcieli mi dać jak się dowiedzieli że jestem samochodem. Dobrze, że choć żonie dawali :). Na stoisku jest też kuchnia i od czasu do czasu można spróbować czegoś meksykańskiego. Całkiem dobre.

Co do jedzenia to jest jeszcze na stoisku indonezyjskim. Poza daniami z ryżem są na bieżąco smażone banany. Pyszne.

Na stoisku filipińskim można dostać suszone mango i to te najlepsze. Rewelacja, smakuje prawie tak jak na miejscu.

Dodatkowo załapaliśmy się na ogromną degustację na jednej z sal przy okazji prezentacji Czarnogóry. Zupełny przypadek a było bardzo smaczne. Wędliny, sałatki i słodkości. Było też wino ale zabrakło kieliszków.

Na food trucki nawet nie spojrzeliśmy choć widać tam było sporo ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 22 Paź 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Byłem na Targach w piątek jak i wczoraj. Dzisiaj już nie jestem w stanie, jednak patrząc z perspektywy tych dwóch dni, chciałbym napisać kilka słów.
Przede wszystkim sama inicjatywa jest świetna, jestem pod dużym wrażeniem ilości osób, podróżników, bogatego programu.
Zgadzam się z Tobą @oskiboski, że osoby przy stoiskach w większości przypadków skupiały się wyłącznie na ulotkach. Było oczywiście kilka wyjątków. Byłem mile zaskoczony wystawcami z Kazachstanu i Białorusi. Byli naprawdę skorzy do rozmowy oraz sami inicjowali rozmowę.
Przez to, że program był tak naszpikowany różnymi wydarzeniami trzeba było wybierać pomiędzy konkretnymi prelekcjami. To uważam za plus, bo każdy ma szansę znaleźć coś co będzie mu odpowiadało.
Byłem na 3 spotkaniach z Nathional Geographic. Jak przy młodszych prelegentach nie było kłopotów, bo sami obsługiwali swój sprzęt, tak przy wystąpieniu Pani Elżbiety Dzikowskiej zabrakło osoby, która by jej towarzyszyła lub przećwiczyła prezentacją i tak z ciekawych zdjęć, interesującej opowieści, końcowe wrażenie pozostało takie sobie. Już nie wspomnę o problemie z alarmem :mrgreen:

Samą scenę Fly4Free, to co na niej się działo i zapewne będzie się działo dzisiaj, oceniam na co najmniej 4. :) Widać, że zespół włożył dużo pracy w przygotowania, zaproszeni goście, którzy mieli coś ciekawego do powiedzenia, to duży plus. Podobnie same konkursy, które przyciągały uczestników, a dodatkowo zapewniały chwilę rozrywki, dobrej zabawy ;) . Dalej się zastanawiam skąd znam flagę Burundi :lol:
Osobiście oczekiwałem nieco więcej po prelekcjach związanych z tanim podróżowaniem. Spodziewałem się nieco bardziej zaawansowanych rzeczy, jednak teraz, już na chłodno zdałem sobie sprawę, że przekaz był kierowany(Tak mi się wydaje) do początkujących. Tak czy inaczej wrażenie bardzo pozytywne. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 22 Paź 2017 12:33 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
To Ty rzuciłeś to Burundi ? :D Gratulacje. Co do samego f4f oczywiście,że to miało przyciągnąć nowych użytkowników do forum/strony głównej. Starzy wyjadacze mogli się nudzić chociaż blok @Gaszpar mimo,że znam z autopsji był wyjątkowo ciekawy. Dziwi mnie tylko brak Dawida Dudka i jego Biblii, przecież schodziłaby jak ciepłe bułeczki w sobotnie poranki.Ale super ,ze promowały się polskie regiony i zagranica, za rok przydałoby się tylko więcej foodtrucków mniej lokalnych
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 22 Paź 2017 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Też pomyślałem o braku Dawida i jego książki. Faktem jest, że większość jest już nieaktualne, ale dalej może stanowić dobrą "bazę" do nauki poruszania się w tym jednak skomplikowanym świecie ;) Fakt, wystąpienie @Gaszpar było inspirujące i na pewno wielu dało do myślenia. Szkoda, że @przemos74 nie dał się namówić na kilka słów więcej na temat programów lojalnościowych czy też kart płatniczych. :)

Abstrahując już od F4F, zaskoczył mnie Aleksander Doba. Świetny człowiek, super opowiada, ma niesamowitą zajawkę i wie jak to przekazać w interesujący sposób. Byłem pod dużym wrażeniem!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 22 Paź 2017 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dzięki za miłę słowa. Celowaliśmy raczej w mniej obeznanego z tematem widza niż większość forumowiczów ale cieszę sie, że i doświadczonych członków społeczności forum nasz panel zainteresował. Ja tylko nadmeinię, że bez bardzo dobrych rozmówców (@zoli, @przemos74, @OradeaOrbea) nie wyszłoby tak fajnie !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 22 Paź 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
Byłem na zakończenie dzisiejszego dnia - jeszcze raz dziękuję za zaproszenia.
Było bardzo pozytywnie - fajnie się zaprezentowaliście.

Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 22 Paź 2017 21:45 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Serdecznie dziękuję za wejściówki.

Świetna sprawa. Można było cały dzień ciekawie spędzić i wszystkiego nie zobaczyć. Czasami miałem problem wyboru, co wybrać przy prezentacjach równoczesnych. Także sorry @becek ale Martyna z Carmen Rojas przeważyły ;) Na tyle, na ile obserwowałem część fly4free, nie zauważyłem żadnych przestojów pomiędzy prezentacjami. Przerwy wypełnione konkursami. Atmosfera ożywiona. Na tle innych stanowisk wrażenie bardzo pozytywne. Wiadomo, że trudno przyciągnąć zainteresowanych, gdy trzeba rywalizować z gwiazdami telewizyjnymi: Wojciechowską, Cejrowskim, Dobą, jednak na stanowisku fly4free zawsze coś się działo, zawsze mniejszy lub większy tłum gości przesiadywał w tej części. Na tle innych wystawców zauważalna większa interaktywność, ludzie byli ciekawi, dopytywali się o praktyczne rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 22 Paź 2017 21:46 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 7
Mnie jako swiezaka zainteresowaliscie. Dzięki za panele
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 22 Paź 2017 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Również podobała mi się strefa Fly4Free. Bardzo swojsko, fajni goście, żywe konkursy (odpowiedni poziom trudności :) ).
Zupełnie inny klimat niż przepychanki na scenie pewnego kanału nieopodal.

Sporo miejsca, gdzie można chwilę odpocząć po oglądaniu innych wystawców.

Jeśli tak będzie za rok, to chętnie wpadnę ponownie. Nie tylko w niedzielę. Dobra robota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 22 Paź 2017 23:54 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
A kolega od 100 tys mil to jaki ma nick z forum ;P ? @cccc wiecej sie wycofało niz pakole niestety poszło o metraż zaplacili za wiecej a na miejscu okazuje sie , ze maja mniej :D

Strefa F4F spoko kacik "lite" mily akcent dla lubiacych koncerniaki ;) Brak troche miejsca dla forumowiczy generalnie rozmawialem z kilkoma osobami i dobrze byloby to podzielic na panel informacyjny dla dajmy na to poczatkujacych (chociaz czlowiek uczy sie cale zycie ) i panel destynacjami relacja z podrozy w foto/video i praktyczne wskazowki do danych destynacji na zywo cos zupelnie innego :)

Vouchery PB moglby miec dluzszy termin przydatnosci do spozycia niz poczatek Stycznia'18 :P
Rainbow vouchery po 500 zł na przeloty ciekawa nagroda.
ksiązka ,,Konstruktorzy" mase to ona miala ;))


Ostatnio edytowany przez toudik86, 23 Paź 2017 00:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 23 Paź 2017 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Jeżeli chodzi o 100tys mil wspomnianych na scenie to @przemos74
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 23 Paź 2017 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Również podzielam zdanie osób tu piszących, że poszczególne stoiska były różnie przygotowane. Zdecydowanie na plus Meksyk. Załapaliśmy się również na poczęstunek w większej sali gdzie akurat był krótki koncert ;) Na stoisku Senegalu wyłożone były dwa instrumenty muzyczne i w momencie wyrażenia nimi zainteresowania z naszej strony jeden z dwóch przebywających wtedy tam przedstawicieli tego kraju (drugi był zajęty rozmową) celowo odwrócił się od nas i zasłonił twarz ręką dając nam jasno do zrozumienia, że nie mamy co liczyć na rozmowę :) zresztą później jeszcze parę razy tam wracaliśmy i widzieliśmy obu Panów zajętych już tylko laptopem i telefonem komórkowym.
Do strefy Fly4free zaglądaliśmy kilka razy, ale przeważnie zawsze na krótko bo moja druga połówka cały czas wyciągała mnie gdzie indziej (nie podziela mojej fascynacji forum ;) )
Udało nam się zobaczyć kilka występów (Hołownia, Cejrowski krótko, Doba- jak zawsze najlepszy, steewardessy na F4F i kilka innych)
Na plus również kampery i kajak Olka Doby ;)

Tak więc dzięki za zaproszenia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Paź 2017 10:22 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Byłem w sobotę.
Podobały mi się polskie stoiska regionalne. Widać, że ludzie zajmujący się tematem po urzędach, centrach kultury i takich tam są coraz bardziej kreatywni. Także jak ktoś się nastawiał na Polskę to miał czego szukać.
Niestety na stoiskach zagranicznych niektórzy odwalili pańszczyznę, wystawiając smutne stojaki z ulotkami czy mapkami, które w dodatku szybko się pokończyły. Wielu nie pokazało się w ogóle, ja rozpaczliwie szukałem Dominikany, dopiero na rozpisce sprawdziłem, że nie ma.
Fajne spotkania z podróżnikami, choć trzeba było trochę biegać w szczytowym czasie.
Osobiście cieszę się bardzo ze spotkania i krótkiej rozmowy z Kingą Baranowską (bardzo sympatyczna), którą przydybałem przy studiu Radia Zet. Zdjęcia z Cejrowskim czy Dobą z racji kolejek odpuściłem.
Największy show to chyba Nela, która przyciągnęła masę ludzi (dzieciaków z rodzicami).
Mam trochę mieszane uczucia wobec takich dziecięcych karier zbudowanych przez dorosłych, ale w dzisiejszych czasach rodzice planują życie sportowców, naukowców, więc i podróżnicy się łapią. Jak widziałem ile książek, koszulek i innych pierdół tam sprzedawali, to szok.

Stoisko Fly4Free bardzo na plus - zaskoczyło profesjonalizmem, panele fajne choć oczywiście raczej dla pionierów taniego podróżowania, no ale dla starszych forumowiczów to chyba są zloty ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 23 Paź 2017 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 317
niebieski
Odwiedziłam Targi w niedzielę.
Serdecznie dziękuję za wejściówkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 23 Paź 2017 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
@all

Podziękowania dla wszystkich, którzy odwiedzili strefę Fly4free.pl na World Travel Show. Mamy nadzieję, że było warto. Z mojej strony, to był bardzo krótki dzień, zaczął się w czwartek rano, skończył 8 godzin temu... 8-). Spanie jest stanowczo przereklamowaną czynnością.

Słów kilka o charakterze całości. Ktoś z Was celnie zauważył, że to do trochę innego czytelnika było adresowane. Nie tyle do starego wyjadacza forumowego, co do osób nowych, które dopiero zaczynają podróżować (lub myśleć o podróżowaniu). Tak, miał rację. Bo podróżowanie niejedno ma imię. Stąd obecność 11 letniego Leona (z ponad 50 krajami na koncie), stąd rozmowa o Kubie, którą przeprowadziłem z @Lela , @Zeus i @Gaszpar, stąd panel, w którym razem z @przemos74 i @zoli rozmawialiśmy z @Gaszpar o różnych odpałach (milach, jednodniówkach).

Ktoś, kto się spodziewał, że podamy działający 3X na C2-C3, plus @przemos74 (szoking, Przemos to... Mateusz :lol: ) machnie patentem na optymalizację mil, a mój gość specjalny, czyli Sławek Muturi (przy okazji, jak ktoś nie czytał wywiadu ze Sławkiem, gorąco polecam https://www.fly4free.pl/podrozniczy-maniak-poznajcie-polaka-ktory-odwiedzil-wszystkie-kraje-na-swiecie/ ) rozda trochę ze swoich posiadanych mil (bywało, że miał ich ponad dwa miliony) – wydaje mi się, że źle adresował swoje oczekiwania.

Dziękuję @jasiub (genialne dzieciaki!) za rodzinną obecność na scenie i opowieści o podróżowaniu w takiej grupce, dziękuję @Washington za ten sam panel... i prelekcję o zdrowiu w podróży. Fajnie, że @becek mógł o swoich planach mówić, @BooBooZB zdjęciami z Grenlandii czarować, a @Japonka76 męczyć Was (naszymi rękoma, ale to ona je układała!) pytaniami w niektórych konkursach.

@cypel , zapraszamy w przyszłym roku. Odnosząc się do Twojego nicka i zainteresowań/pracy – wszystkie ręce na pokład. W powietrze można rzucać różne rzeczy, a bez konkretów to tak jak w pewnej fraszce o krytyku i eunuchu, którą zapewne znasz. BTW, wata cukrowa i popcorn pewnie cieszyłyby się zapewne zainteresowaniem nie mniejszym niż piwo, dzięki! 8-) Ktoś ( @eskie ?) napisał, że pustawo było. No tak, na niektórych wydarzeniach _ironia_mode_on_ było tak pusto, że na zdjęciach widać same manekiny, które na krzesłach poustawialiśmy... _ironia_mode_off_

Jak byliśmy odebrani w morzu innych stoisk, wystawców i stref? Cóż, mamy miłą pamiątkę z World Travel Show 2017 – przyznano nam nagrodę w postaci wyróżnienia za nasze stoisko! Jesteśmy jednym z sześciu nagrodzonych wystawców, w tym jedną z dwóch firm komercyjnych. Nasze miny z @Kamil po informacji i odebraniu nagrody chyba mówią same za siebie i możecie je zobaczyć na zdjęciu ;). Poza nami nagrodę otrzymał Coral Travel, a z niekomercyjnych Indonezja, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie i Czarnogóra. A wystawców było kilkuset. Mina ludzi z National Geographic w tej sytuacji – bezcenna. Ale co my tam się na tym znamy... 8-)

Trudno podziękować wszystkim: za te trzy dni, za rozmowy w strefie forumowicza, za afterparty w Południku Zero. Część wymieniłem już wyżej, dorzucę @mashacra, @oskiboski , @almukantarant , @Oratosia , @Ancyna , @Seda , @horacy19 , @konrad , @ciacho_majonez , @michzak , @BZG , @ane.wald , @BusinessClass , @Ninoczka , @Szyn3k , @luziczek (szef sceny!), @Pacyfa (i jego uczniowie), @Yvonne (z maleństwem), @sko1czek , @vivere , @Grzegorz40 , @olajaw ... listę można długo rozwijać. Mentalnie wspierał nas nawet @tom971 z @luftairways i @miloszp , którzy opalają się właśnie na Fidżi – a jakże inaczej, wyjazd z error fare.

To także Wasza nagroda, to dla Was.
Do zobaczenia (oby) za rok.
Było... zaje***ście ;)
Idę spać.
Załącznik:
WTS001.jpg
WTS001.jpg [ 47.57 KiB | Obejrzany 3734 razy ]
Załącznik:
WTS002.jpg
WTS002.jpg [ 40.27 KiB | Obejrzany 3734 razy ]
Załącznik:
WTS003.jpg
WTS003.jpg [ 47.39 KiB | Obejrzany 3734 razy ]

Załączniki:
WTS004.jpg
WTS004.jpg [ 42.82 KiB | Obejrzany 3734 razy ]


Ostatnio edytowany przez OradeaOrbea, 23 Paź 2017 13:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
33 ludzi lubi ten post.
13 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 23 Paź 2017 12:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Dzięki wszystkim za miły weekend. Uważam, że cała ekipa F4F zrobiła naprawdę wyróżniające się stoisko na Targach. Nie jest łatwo ogarnąć taki event - a Wam się udało i to zdaje się w debiucie F4F na tego typu imprezie. W szczególności @Kamil dzięki za panel i mam nadzieję, że nie było zniszczeń na scenie po wizycie moich dzieciaków. Fajnie było was znowu zobaczyć na żywo i pogadać ( Czarek ( @almukantarant ) - wielkie dzięki za fotki ).

Co do samych targów - widać , że impreza ma potencjał. Ciekawi goście, wiele interesujących stoisk. Trochę bałaganu organizacyjnego.Moje dzieci mają autografy Neli (najważniejsze) i ogólnie szalały bez przerwy, teraz mam w domu ze 100 balonów (!!!). Czyli było zaje....ie. Jedyną moją dość przykrą obserwacją był fakt , że show zawładnęli celebrytopodróżnicy. Trochę ginęli przy nich w tłumie atrakcji ludzie, którzy faktycznie mają olbrzymie osiągnięcia, ale nie są aż tak medialni (megapozytywnym wyjątkiem był tu Olek Doba ).
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
Kamil uważa post za pomocny.
 
      
#58 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ja się tylko dziwię, że nikt z forumowiczów nie wyczuł dela, że na stawisku jednego z biur podróży za wstępną deklarację zakupu wycieczki dawali ręcznik :D (jeżeli deal powinien być w TS to sorki) :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Forumowicz nie, ale jego żona to owszem :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Ja także dziękuję za fantastyczny weekend na targach i nie tylko. Na pewno w szczególności organizatorzy z całą redakcją na czele są bardzo wypoczęci po tych kilku dniach ;) Szacun i ukłony za włożony trud w przygotowanie i cały przebieg - ja osobiście nie wiedziałem,że odbędzie się to na taką skalę.A tym bardziej dziękuję za zaproszenie na prelekcję.Do zobaczenia przy najbliższej okazji :P
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group