Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Paź 2017 09:08 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Czy w tym Nadarzynie to tylko McDonald czy jakiś zlot foodtrucków?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 14 Paź 2017 09:45 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Mam wgląd w halę E, czyli tę na której będzie World Travel Show. I tu żadnej opcji na szamunek nie ma. Są jeszcze 3 hale: 2xkampery i 1xjachty - być może tam coś będzie.

PS. Źle popatrzyłem - będzie strefa kuchni azjatyckiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Paź 2017 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
@oskiboski z reguły przyjeżdżają foodtrucki. Mówię z perspektywy innych wydarzeń w PTAKu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Paź 2017 23:09 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
Japonka76 napisał(a):
After-party po sobotnich targach odbędzie się w Warszawie w lokalu Południk Zero.
http://www.poludnikzero.pl/ ul. Wilcza 25 - bardzo dobry dojazd z każdej części Warszawy.

Mamy tam zarezerwowany cały dół - to jest 1 duża sala i 3 małe salki. Będzie więc można integrować się do woli w dowolnych podgrupach tematycznych. Lokal w sobotę czynny jest do godz. 2:00.

Załącznik:
Poludnik Zero.jpg

Lokal serwuje piwa z lokalnych browarów i drobne przekąski.
Dla głodomorów: w okolicy znajdziecie kilka fastfoodów: KFC, Subway, Burger King. Vis a vis jest wietnamska knajpka z dobrym tanim jedzeniem. Zaraz obok jest sklep Żabka z hot-dogami gdzie można też zrobić drobne zakupy.
Super bede

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Paź 2017 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Wejściówki:

wejsciowki-do-f4f-na-world-travel-show,1610,118963

AFTER:

after-nadarzyn-waw-world-travel-show-21-10-17,1610,118961
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Paź 2017 21:11 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
Kamil napisał(a):
W dniach 20-22 X (piątek - niedziela) w Nadarzynie koło Warszawy w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce targi turystyczne http://worldtravelshow.pl/ . Fly4free.pl jest partnerem internetowym wydarzenia i jednym z największych wystawców. Na miejscu znajdziecie naszą 500-metrową strefę. W strefie wygospodarowaliśmy kącik forumowicza, który przygotuje dla nas jeden z browarów. Będzie darmowe piwo dla forumowiczów z jakimś gadżetem identyfikujacym (koszulka, smycz, czapka, plecak, etc z logo F4F):).

Będą konkursy, zabawy i nagrody. Vouchery zniżkowe, modele samolotów etc. Będą prezentacje, pokazy, panele. Potentaci branży zmierzą się z pasażerami w rozmowie o trudnych relacjach: linie lotnicze - pasażerowie, eksperci m.in z ULC będą odpowiadać na pytania o odwołane loty i należne w tej sytuacji prawa, poopowiadamy jak kupić tanie bilety, jak podróżować z dzieckiem, solo, czy będąc niepełnosprawnym. Na scenie zobaczycie też forumowiczów znanych z relacji na forum z prezentacjami ze swoich podróży. W programie dużo, dużo więcej, opublikuję go tu, gdy będzie dopięty na ostatni guzik, na tę chwilę wciąż jest w trakcie tworzenia.

W związku z tym co wyżej kilka ogłoszeń

1) Rezerwujcie sobie czas na weekend 20-22X! W przyszłym tygodniu będziemy informować o promocjach na dojazd do Warszawy na ten weekend, na pewno będą bardzo duże upusty od PolskiegoBusa, co więcej, zobaczymy
2) Przybywajcie tłumnie i czujcie się jak u siebie - od Was zależy, jaka będzie atmosfera na naszej scenie
3) Wpisujcie w tym wątku, kto chce zaproszenie na targi i na jakie dni. Mamy trochę zaproszeń do rozdania, nie jest ich bardzo dużo, więc muszę zadbać by trafiły w ręce naprawdę chętnych. Zaproszenia będą na imię i nazwisko na konkretny dzień. Potrzebuję od Was datę (pt, sob czy nd) i info czy 1 czy 2 wejściówki. Dwie wejściówki to opcja na 2x po 1 dniu, albo jeden dzień na 2 osoby. Po nazwiska będę pisał na prv.
4) Jeśli chcecie wziąć udział na scenie w wydarzeniu - zapraszam serdecznie. Aktualnie szukam rodziców podróżujących z dziećmi i osób podróżujących solo.

Jak macie pomysły, pytania, etc - walcie śmiało.

Pozdrowienia
Kamil, założyciel Fly4free.pl
Witam serdecznie. Bożena Oratowska wejściówka sobota 2 osoby

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Paź 2017 21:22 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
oskiboski napisał(a):
Czy w tym Nadarzynie to tylko McDonald czy jakiś zlot foodtrucków?
Pyszna kuchnia azjatycka pierożki

są po 1.5 lub 2 zlote

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Paź 2017 21:23 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
Lela napisał(a):
Fly4free.pl wspólnie z mytaxi z okazji World Travel Show przygotowało specjalną akcję w której dojedziecie na targi wygodnie, a przy tym o wiele taniej :) Aż pod samo wejście do Hali E :)

https://www.fly4free.pl/wybierasz-sie-n ... wy-dojazd/

https://pl.mytaxi.com/fly4free
Są bezpłatne autobusy z centrum

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Paź 2017 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Jak czytam relację z https://www.fly4free.pl/jestesmy-na-wor ... -fly4free/ to mnie obrzydzenie bierze.
Gdzie są balony, wata cukrowa i popcorn?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Paź 2017 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Forumowiczów, którzy będą jutro w Nadarzynie w imieniu własnym jak i gości zapraszam do strefy F4F pomiędzy 16 a 16:50 gdzie na scenie będziemy przechodzili terapię. Wspólnie z @Zoli @przemos74 oraz @OradeaOrbea będziemy rozmawiać o naszych uzaleźneniach w dyskusji pt.
Crazy is my... travel Uzależnieni od podróżowania. Na weekend na Alaskę lub do Australii?

Do zobaczenia jutro!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Paź 2017 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gaszpar napisał(a):
Forumowiczów, którzy będą jutro w Nadarzynie w imieniu własnym jak i gości zapraszam do strefy F4F pomiędzy 16 a 16:50 gdzie na scenie będziemy przechodzili terapię.


A o jaka terapie chodzi, bezalkoholowa?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Paź 2017 04:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
^jaką :shock: :shock: :o ?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Paź 2017 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
cypel napisał(a):
Jak czytam relację z https://www.fly4free.pl/jestesmy-na-wor ... -fly4free/ to mnie obrzydzenie bierze.
Gdzie są balony, wata cukrowa i popcorn?


Tak generalnie można by podsumować całą działalność F4F w ostatnich 2-3 latach, więc nie wiem czego się spodziewałeś...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Paź 2017 11:40 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
Mareckipl napisał(a):
cypel napisał(a):
Jak czytam relację z https://www.fly4free.pl/jestesmy-na-wor ... -fly4free/ to mnie obrzydzenie bierze.
Gdzie są balony, wata cukrowa i popcorn?


Tak generalnie można by podsumować całą działalność F4F w ostatnich 2-3 latach, więc nie wiem czego się spodziewałeś...
Jest strefa relaksu z piwkiem ale hostessy rozdaja talonymożna spotkać znajomych

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Paź 2017 11:41 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
cccc napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
Forumowiczów, którzy będą jutro w Nadarzynie w imieniu własnym jak i gości zapraszam do strefy F4F pomiędzy 16 a 16:50 gdzie na scenie będziemy przechodzili terapię.


A o jaka terapie chodzi, bezalkoholowa?
Jaka terapia? Aby odzwyczaic od podroży i teraz opcja kanapy

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Paź 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kod:
Zapraszamy, zapraszamy! Zimne piwo, gorące hostessy

Tak, jak widac na zdjeciach fajne i ladne dziewczyny. :)
A w jakiej cenie ten browarek, czy 4free?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Paź 2017 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Jak wygląda kwestia jedzenia? Jest na miejscu jakaś opcja na dobry lunch, czy bida?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Paź 2017 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Raczej bieda. Jest co zjeść ale bez szału.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Paź 2017 23:50 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Foodsa było pod dostatkiem tylko trzeba było się ruszyc trochę ;) Co ciekawe tam jakies cyrki wyszly z metrażem dla stoisk i czesc się nie wystawila... liczyłem na wystawe Pakistanu i niestety nie dane było zawitać na ich stoisko a szkoda ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Paź 2017 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
toudik86 napisał(a):
Co ciekawe tam jakies cyrki wyszly z metrażem dla stoisk i czesc się nie wystawila... liczyłem na wystawe Pakistanu i niestety nie dane było zawitać na ich stoisko a szkoda ;(


Moze nie temu dali w lape, albo w ogole i spalilo? 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group