Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Paź 2015 17:55 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
krystiank napisał(a):
Hej,
Niestety przez swoją nieuwagę i chorobę dałem się dzisiaj wkopać w zakup u nich biletów do Tokio. Oczywiście transakcja nie przeszła i musze się z nimi skontaktować. Problem w tym że nie mam pojęcia jak ten numer wpisać : 0341 35575 85530 . Próbowałem z kierunkowym przed bez kierunkowego i za nic nie łączy.Z góry dziękuję za pomoc.


Dodaj kierunkowy i usuń pierwsze zero.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#42 PostWysłany: 18 Paź 2015 19:55 

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 24
Dzieki! Teraz zebym wiedzial co mam nacisnac zeby sie z kims polaczyc...
Dramat, wszystkich czytajacych przestrzegam nigdy nie kupujcie u nich biletow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Lis 2015 02:51 

Rejestracja: 18 Lis 2015
Posty: 2
Cześć,
czy ktoś tutaj był w sytuacji, kiedy płatność nie przechodzi, przychodzi mail o niemożności wykonania transakcji/obciążenia karty i o opłacie 100e za 'zerwanie umowy' i zablokował swoją kartę/ ściągnął z niej środki? coś się później wydarzyło? niezła siara, ale już się prawie pogodziłam z tym, że się nie uda zapłacić i rąbną mi tę stówę (a właściwie ponad, bo jeszcze opłaty za wznowienie płatności i hajsy za infolinię, której nikt nie odbiera).

aha, rezerwowałam lot przez ab-in-den-urlaub.de, przez zakładkę z lotami - wychodzi na to, że to to samo co fluege.de. niestety ab-in-den-urlaub nie dorobił się jeszcze ostrzeżeń tu na forum takich jak fluege:( tak właściwie, to nawet jest tu trochę o pozytywnych wrażeniach. trzeba oszczędzić kolejnym potencjalnym klientom nerwów - może jeśli macie jakieś super karty, z których wszystkie płatności przechodzą (ja do tej pory nie miałam jeszcze problemów, ale to nie gwarancja), a dodatkowo nic po drodze się nie wykrzaczy, nie odwołają jakiegoś lotu czy coś, to pewnie ok, ale szkoda ryzykować! nie wiadomo jakie oni tam kruczki mają:(
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 19 Lis 2015 10:23 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
kudlajka: a jaka kartą próbujesz opłacić? z jakiego banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Lis 2015 18:24 

Rejestracja: 18 Lis 2015
Posty: 2
zwykłą debetową Visą z agricola.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Sie 2016 09:34 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
I mnie chcieli dopaść za jakąś rezerwację sprzed kilku miesięcy (była wtedy cena za krajówkę 2-3€ i też taki limit ustawiłem wtedy na karcie a chcieli pobrać 10€, autoryzacja się nie powiodła i anulowali później rezerwację).

Dobrze że kilka dni temu przysłali maila ostrzegawczego że będą obciążać kartę to obniżyłem limity do 0. Inaczej musiałbym się bujać z chargeback.

Załącznik:
Screenshot_2016-08-23-09-28-14-1.jpg
Screenshot_2016-08-23-09-28-14-1.jpg [ 18.92 KiB | Obejrzany 3379 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: vtec oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group