Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Flixbus reklamacja
#1 PostWysłany: 20 Sty 2018 02:39 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 58
To jest post, ktory napisalam dzis na ich stronie na facebooku. Jestem zbyt wkurzona, zeby to teraz tlumaczyc na polski. Ma ktos jakis pomysl, co z tym dalej zrobic? Bilet kupiony na polskiej stronie i oplacony w pln.

Today I was supposed to travel from Naples to Matera on the 11.15 am bus. There was just one problem - there was no bus. There was just a bus going to Bari, however bus driver refused me to enter it telling I was to travel on another bus. As I had arrived to the bus station 45 minutes before planned departure I also asked clerks who were selling flixbus tickets. They were extremely rude, but confirmed. After the Bari bus had left it became clear there was no other bus. The clerks told me it was not their problem and laid down on their desks. Then I called flixbus helpline. They informed me I might write down an official complaint, get myself another ticket for a bus leaving at 6.30 pm and could not expect any assistance. 
Yes Flixbus, you are cheap but still not worth that money. What are you going to do now? Am I going to get 11,90 eur in your coupons as a refund? What about the price difference, the whole day spent on a bus station in Naples, the fact you actually robbed me of my free time in Matera I was looking forward... I know flixbus, your employees have already told me, it's not your problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
 Temat postu: Re: Flixbus reklamacja
#2 PostWysłany: 20 Sty 2018 02:43 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Jak byłem w Niemczech to autobus też nie przyjechał. Napisałem reklamacje i szybko otrzymałem pieniądze, a nie vouchery.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flixbus reklamacja
#3 PostWysłany: 20 Sty 2018 07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
julk1 napisał(a):
Jak byłem w Niemczech to autobus też nie przyjechał. Napisałem reklamacje i szybko otrzymałem pieniądze, a nie vouchery.


Otrzymałeś zwrot na kartę która płaciłeś czy przelewem?

Z tego co czytam to dosyć często FlixBus olewa swoje obowiązki i nie przyjeżdża...
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flixbus reklamacja
#4 PostWysłany: 20 Sty 2018 12:28 

Nie dalej jak wczoraj opisywałem:
viewtopic.php?p=1033315#p1033315
oni mają taki model działania. Jeśli odjazd miałby okazać się nierentowny to wolą zminimalizować straty i go nie uruchamiać (?). Zwrot za nieodbyty przejazd pewnie dostaniesz, nawet ostatnio mnie o tym kierowca informował (on użył określenia voucher). Ale już o zwrocie dodatkowych kosztów poniesionych w związku z tym możesz pomarzyć, Jest to czasochłonne, oni idą w zaparte no i... albo nie odpisują albo zajmuje im to wyjątkowo długp (2-5 tygodni) mimo że na maile innych osób odpisują sprawnie.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Flixbus reklamacja
#5 PostWysłany: 20 Sty 2018 12:44 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
za praktyki typu "nie rentowne to nie pojedziemy a ty martw się sam" składać skargi do UOKiK to się szybko nauczą, że w biznesie też czasami trzeba dołożyć kasy
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Flixbus reklamacja
#6 PostWysłany: 20 Sty 2018 13:58 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Martinuss napisał(a):
julk1 napisał(a):
Jak byłem w Niemczech to autobus też nie przyjechał. Napisałem reklamacje i szybko otrzymałem pieniądze, a nie vouchery.


Otrzymałeś zwrot na kartę która płaciłeś czy przelewem?


Na kartę, która płaciłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group