Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Mar 2014 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
W jakim terminie kupiliście bilety?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 17 Mar 2014 11:22 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 26
16-27.10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Mar 2014 13:22 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 73
paulaneo napisał(a):
Mam sytuację wpisującą się w temat:

Kupiłam dzisiaj bilety lotnicze do Peru na 2 tygodnie zamiast na 3 (w promocji Iberia).
W regulaminie Flipo https://www.flipo.pl/regulamin jest napisane:
"VOID – opłata manipulacyjna za anulację biletu w dniu jego wystawienia - 15,00 PLN/os."
Czy dobrze rozumiem, że jeśli anuluję jeszcze dziś te bilety to zapłacę w sumie 15 zł za osobę? Czy za odcinek? Czy to dotyczy tych promocyjnych lotów?

Może ktoś się orientuje ile płaci się za połączenie do ich Centrum Obsługi Klienta?
Bardzo prosiłabym o pomoc jeszcze dzisiaj, jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat :) Z góry dziękuję


Cześć Paulaneo

Cena połączenia wg stawek operatora. Poproszę jak najszybciej skontakować sie z naszym biurem obsług klienta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Mar 2014 21:55 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 3
Witam :)
no właśnie, co z tymi cenami/opłatami we Flipo? W tej chwili sprawdziłem, lot Ryanair W-wa Modlin - Bruksela Charl. na 11.06 i powrót 15.06, na stronie Ryanaira i na esky.pl cena za oba loty to 150 zł, na Flipo 191,93 zł... O co więc chodzi?
Nie mam karty kredytowej bo nie potrzebuję i nie będę jej wyrabiał żeby zarezerwować lot. Jak jeszcze można rezerwować loty bez karty kredytowej i dodatkowych kosztów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Mar 2014 21:58 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
można kartą debetową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Mar 2014 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Jak wyżej. W low-costach nie warto kupować przez pośrednika.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Kwi 2014 08:30 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na stronie przewoźnika mam cenę 647Euro a na flipo.pl - 930zł ? ( 2 loty z przesiadką )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 08 Kwi 2014 08:33 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Nie ma się co zastanawiać trzeba kupować :-P

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Cze 2014 16:29 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 136
Jak włączyć sobie na flipo kalendarz? Często ktoś pokazuje jakąś ofertę wrzucając kalendarz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Cze 2014 18:55 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Wchodzisz w oferty specjalne i wybierasz konkretną. Wtedy jest kalendarz. To się tyczy wyłącznie tego co oni uważają za te super okazje. Dla innych lotów kaledarza nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Flipo.pl
#31 PostWysłany: 20 Wrz 2014 16:42 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Uzupełniając APIS w systemie rezerwacji, przez pomyłkę wpisałem w dacie ważności paszportu błędnie miesiac, zamiast sierpnia- wrzesien. Czy w czymkolwiek to stanowi? Czy moze to ktos z konsultantow zmienic dzwoniac na infolinię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flipo.pl
#32 PostWysłany: 21 Wrz 2014 10:52 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 73
Pozi napisał(a):
Uzupełniając APIS w systemie rezerwacji, przez pomyłkę wpisałem w dacie ważności paszportu błędnie miesiac, zamiast sierpnia- wrzesien. Czy w czymkolwiek to stanowi? Czy moze to ktos z konsultantow zmienic dzwoniac na infolinię?


Dzien dobry, prosimy o przeslanie poprawnych danych APIS droga mailowa na infoflipo.pl nastepnie zostana one poprawione w systemie rezerwacyjnym

Dziękujeme
Flipo.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Wrz 2014 12:15 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 1
Hej :)
rowniez mam problem ze zmiana biletu zakupionego przez strone flipo.pl czy ktos sie moze orientuje jak najlepiej sie z nimi skontaktowac? Poniewaz na @ nie odpisuja a przebywam za granica wiec kontakt tel. Odpada. Dodam ze bardzo zalezy mi na czasie.
Pozdrawiam
Natalia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Wrz 2014 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Próbuj na info@flipo.pl, przez weekend też nie odpisali, ale w poniedziałek miałem odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Wrz 2014 13:03 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
chciałem zmienić datę podróży do San Francisco o dzień lub dwa i jest to totalnie nieopłacalnie kiedy kupiło się bilet po atrakcyjnej cenie; poniżej informacje jakie dostałem z flipo:

Zmiana daty wylotu bądż powrotu jest możliwa i wiążę się z następującymi opłatami:
-opłata za zmianę biletu lotniczego pobierana przez przewożnika w wysokości 180EUR/os. bądż ekwiwalen w lokalnej walucie czyli 756PLN/os.
-opłata manipulacyjna serwisu flipo.pl w wysokości 79PLN
-dopłata do aktualnej ceny przebookowanego biletu w nowych terminach, czyli różnica w cenie taryfy oraz podatkach i opłatach lotniskowych , które są zmienne w zależności od wybranej daty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flipo.pl
#36 PostWysłany: 30 Wrz 2014 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
NIe do końca chodzi o płatności a o kwestie bagazu - znalazlem lot łącczony na flipo. Chodzi tutaj o lot z Waw do Aten, z przesiadka w każdą stronę. I sprawą wygląda tak, że najpierw lot do FRA Lufą, potem Aegon Airlines wykonuje trase FRA - Atheny i w drogę powrotną Austrian Airlines ale na codeshare z Tyrolean Airlines i LOTem. We flipo pokazane jest, ze na każdy odcinek można zabrać 23 kg bagazu, czy jest tak rzeczywiscie. Najtansza taryfa w Locie jak i w Aegon o.bejmuje tylko podręczny. Czy mimo wszystko nie bedzie sytuacji, zę Aegon czy Lot będą chcieli mi naliczyć dodatkowe kwoty za rejestrowany?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flipo.pl
#37 PostWysłany: 01 Paź 2014 12:56 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 73
Robaku napisał(a):
NIe do końca chodzi o płatności a o kwestie bagazu - znalazlem lot łącczony na flipo. Chodzi tutaj o lot z Waw do Aten, z przesiadka w każdą stronę. I sprawą wygląda tak, że najpierw lot do FRA Lufą, potem Aegon Airlines wykonuje trase FRA - Atheny i w drogę powrotną Austrian Airlines ale na codeshare z Tyrolean Airlines i LOTem. We flipo pokazane jest, ze na każdy odcinek można zabrać 23 kg bagazu, czy jest tak rzeczywiscie. Najtansza taryfa w Locie jak i w Aegon o.bejmuje tylko podręczny. Czy mimo wszystko nie bedzie sytuacji, zę Aegon czy Lot będą chcieli mi naliczyć dodatkowe kwoty za rejestrowany?


Cześć

skontaktuj się z naszym centrum obsługi kilenta, nasi agenci sprawdzą czy bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę biletu :)

Flipo.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:34 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 138
Kilometry: 189 850
HON fly4free
Witam,

Mam problem z kupionym biletem u Flipo. Bilet zakupiony dziś koło 20, jak się jednak okazało, jeden z pasażerów nie będzie mógł lecieć, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda procedura anulacji biletu? Jaka część jest potrącana, a jaka zwracana u tego pośrednika? Dodam, że nie wykupywałem żadnego ubezpieczenia, niestety infolinia jest dziś nieczynna, więc nie mogę ich osobiście spytać. Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:41 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Zakupiony tzn. zarezerwowany czy zapłacony? Jeżeli dzisiaj puściłeś przelew to i tak pójdzie dopiero w porannej sesji poniedziałkowej, więc (w zależności od banku) możesz spróbować wycofać przelew.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:48 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 138
Kilometry: 189 850
HON fly4free
Płatność kartą, więc kwota na koncie zablokowana, co w tej sytuacji można zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group