Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Cze 2014 22:53 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
bartas8891 napisał(a):
Witam jutro mam samolot z :

Luksemburg-Kopenhaga (Luxair)
Kopenhaga-Helsinki (Finnair)
Helsinki-Chongqing (Finnair)

Wszystkie te loty sa na jednej rezerwacji.Problem polega na tym ze chcialem wybrac siedzenie (po wykonaniu telefonu do lini lotniczych zostalem powiadomiony ze mozna siedzenia wybrac za darmo ale nie wczesniej niz 36h przed odlotem). Niestety na lot miedzy Kopenhaga a Helsinkami pokazuje mi ze wszystkie miejsa sa zajete i z tego co widze na mojej rezerwacji zadne miejsca nie zostaly mi przydzielone ? Mozliwe ze liczba biletow zostala sprzedana wieksza niz liczba miejsc w samolocie ? (ang. Overbooking).
Troche sie martwie bo wylot juz jutro... Prosze o pomoc.


Udało Ci się odprawić w ogóle? Jeśli tak, to szanse na przelot masz duże. Tak czy siak ja bym się na Twoim miejscu udał ciutkę wcześniej na lotnisko w Luksemburgu, podszedł manualnie do odprawy i najwyżej wtedy będą Cię przebookowywać. Może się bowiem okazać że polecisz w jakiś zupełnie inny sposób, przez inne lotniska. Linie muszą Cię dowieźć na miejsce. Przeczytaj sobie prawa pasażerów w sieci i jeśli będą Cię przebookowywać bądź uprzemy, ale stanowczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 29 Cze 2014 23:15 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Ponieważ masz lot dość złożony i w mało "popularnym" kierunku pewnie będą próbowali najpierw ewentualnie szukać ochotnika, który ma bardziej opłacalne dla linii połączenie do zmiany i raczej dopiero w ostateczności będą szukali czegoś dla ciebie (Przynajmniej czegoś takiego byłem dziś świadkiem w Swissie). Finnair to w miarę dobra linia więc raczej nie trzeba będzie się specjalnie wykłócać i prawdopodobnie jeśli do czegoś takiego już dojdzie to zaproponują coś sensownego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2014 00:14 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
Polecisz na pewno, w najgorszym wypadku polecisz nieco później...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group