Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Maj 2013 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
witam,

wybieram sie na final ligi mistrzow i zastanawiam sie nad przeprowadzeniem relacji live, ktora by zawierala opisy
jak wyglada miasto, jak zachowuja sie kibice, ktorzy sa glosniejsi, po ile sa bilety, jaka jest atmosfera itp,

relacja ze stadionu nie jest pewna poniewaz bilety zamierzam dopiero kupic....

prosze o opinie, czy kogos taki temat interesuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
#2 PostWysłany: 22 Maj 2013 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
pewnie że tak, tzn odpuść opisy miejsc turystycznych, lotu i tego typu sprawy których tu pełno a skup się na opisie rzeczy związanych z wydarzeinem sportowym, opisy / zdjęcia zachowań kibiców, filmiki z przyśpiewek na ulicy, fotki z samego meczu i tego typu sprawy, ja z chęcią przeczytam

kiedyś parę lat z rzędu zgłaszałem się do losowania tego biletu na finał LM ale ostatnio jakoś mi przeszło : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Maj 2013 11:50 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 18
Jasne, chętnie poczytam (o kibicach również)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Maj 2013 13:41 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 1
Jasne, że tak! Szczególnie aspekt kibicowski mnie interesuje :) Ja akurat też lecę wtedy do Londynu, ale w innych celach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Maj 2013 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
mniej niż 48 godzin do meczu wiec czas zacząć :)
a wiec :

wylot: w sobote porannym Wizzem z Katowice do Londynu a nastepnie Easy Bus do Centrum,\
powrót w niedziele o 24:00, lecimy we dwojke

nocleg: jeszcze nie zalatwiony ale o dziwo ceny na bookingu spadły, poszukałbym dzis ale nie mam mapy (dzieki zona !),
oczywiscie mapy sa na internecie, ale kazdy powod jest dobry, wiec nocleg jutro, a jak nie to pod golym :)

kibice: dzsiaj mialem w firmie audit - gosc z Niemiec, 50 kilometrow od Dortmundu i jest za Bayernem !!!!
stawia 2:1, bramke dla Dortmundu - moze byc Lewandowski :)

mecz: zaklady William Hill Bayern 1,75 - remis 3,60 - BVB - 4,80 (to pewnie po kontuzji Goetze), ze Lewandowski strzeli 2,5 czyli wieksze szanse niz zwyciestwo Dortmundu,
ja obstawiam 2:1 dla BVB i gol z karnego Kuby :)

bilety: mam przeznaczone 500-700 ...... PLN, wiem, wiem..... niemozliwe,
ale ja na imprezy sportowe jezdze i swoje wiem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Maj 2013 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
500-700 złotych, optymista, żeby nie powiedzieć szaleniec z Ciebie ;D

W każdym razie, podziwiam/zazdroszcze bo sam chciałbym być wtedy chociażby w strefie kibica pod Wembley. Życzę powodzenia i oczywiście pisz co i jak się dzieje :)
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2013 00:09 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 3
Loty: 4
Kilometry: 6 564
lahcimmm2 - daj jakies namiary na siebie to może sie skumamy w Londynie. Też jutro z kumplem sie wybieramy i nocleg jeszcze nieogarnięty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2013 08:01 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Bandziorno napisał(a):
chciałbym być wtedy chociażby w strefie kibica pod Wembley


Też będę w weekend w Londynie, ale czytałem, że żadna strefa kibica nie jest zaplanowana. Może ktoś potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Maj 2013 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Tez jestem w Londynie, powrót w niedziele rano. Ja akurat nocleg mam ;) jak nie znajdziesz biletu to możemy się ustawic gdzies na ogladanie. Na leicester moze, tam dużo kibiców powinno być przed i w trakcie meczu.

A co do dużego ekranu to było oficjalne info miasto+uefa że nie będzie nic takiego. Dużą fanzona lm ma byc na wiosce olimpojskiej ale... przed meczem zostanie zamknięta. Teraz na telefonie nie znajdę linkow ale info pewne.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2013 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
http://www.sport.pl/pilka/5,65041,13977 ... .html?i=15
Przylecieli... Turkish Airlines ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Maj 2013 22:22 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
m3lm4k napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/5,65041,13977081,Final_Ligi_Mistrzow__Borussiolot__czyli_Borussia_i.html?i=15
Przylecieli... Turkish Airlines ;)


Do tego ekonomiczną :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Maj 2013 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
za 6 godzin wylot, poniewaz to moja pierwsza relacja to zaczerpne troche wzorcow z poprzednich i napisze co mam w plecaku :
1 t-shirt,
1- bokserki,
1 para skarpetek,
4 wagony fajek (na wyjazdach lubie duzo palic:D), szczoteczke, mydlo i recznik :),
mapa

udalo sie nam znalez nocleg, u kolezanki kuzyna w zwiazku z czym budzet na bilety nieco wzrosl:)
skad moj optymizm, ze 500-700 PLN ? z doswiadczenia, zawsze na imprezach sportowych komus wypadnie samolot, ktos ma do odebrania extra bilet po stadionem, itd., tym bardziej ze tych biletow jest 92 tysiące,
wystarczy miec czas, ja oceniam nasze szanse na 20-25 %

przy okazji czy ktos z lecacych jutro potrzebuje bilet na easybusa o 8:40 ? bo mamy jeden gratis i chetnie sie podzielimy,

a jak ktos wogole sie nazywa: Magda Nowakowska, to moze z nami nawet leciec tam i z powrotem za frajer :)

z kwestii technicznych, to musze jeszcze rozpracowac moj telefon bo nie potrafie wrzucic fotek na forum z telefonu,
moze to kwestia rozmiaru ? bede probowal, ale mozliwe ze foty beda dopiero po powrocie,

na dzis trzeba jeszcze zaznaczyc najwazniejsze punkty na mapie i spac ,
a jutro wielki dzien, czy POLSKI ? o to jest pytanie......
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Maj 2013 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Trochę Ci się wetne w relację. Dzisiaj na b ulicach Londynu raczej słabo widać jutrzejszy finał trochę osób w szalikach czy koszulkach, ale raczej pojedyncze osoby, grupki po kilka osób. Póki co zdecydowanie więcej w barwach Bvb widzialem. W miejscowości też nie widac zbytnio jutrzejszego finału, ale to pewnie dlatego że tutaj dzieje się ciągle bardzo dużo. Chodząc po ulicach dużo bardziej widać przygotowania do święta jakiegoś swojego na poniedziałek. Poza tym na Trafalgar Squsre mini strefa. Kiosk z szalikami, mini murawa, duży baner i jakieś pokazy. Ja i owe pokazy na fotce ponizej: Image

Z ciekawostek to jeżdżą po Londynie wynajęte samochody z banerami. Jedzie ich kawalkada 8 samochodow a napisy bardzo subtelne, przekaz przyjazny. Resztę widać na fotkach.
Image

Image

Mi szczegolnie do gustu przepadlo drugie. To tyle dzisiejszych obserwacji. Dobranoc bo jutro długi dzień.
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Maj 2013 05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
5:30 pyrzowice, 5:0 dla fanów w barwach dortmundu; ale to Polska
Sprostowanie 10 :0,

kiev dzięki za foty dla uzupełnienia relacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Maj 2013 11:56 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
ciekawe czy wszedł :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Maj 2013 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
wlasnie wrocilem,
sorrki za brak relacji ale zadecydowaly wzgledy niezalezne ode mnie, sorry dla tych ktorych to interesowalo, jutro postaram sie strescic te dwa dni,
co do biletow to kupilem jeden za 100 funtow, 15 minut po rozpoczecie meczu, ale na mecz nie wszedlem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Maj 2013 17:32 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Czemu ?? Lewy bilet ?? :x
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Maj 2013 18:00 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 18
oo szkoda, dlaczego się nie udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Maj 2013 18:07 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
co z tym biletem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Maj 2013 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
a wiec od poczatku,
w samolocie z Katowice, lecialo okolo 10 osob w barwach Dortmundu, nie widzialem nikogo z Bayernu,
tam tez mialem pierwsza rozmowa na temat cen biletow i zostalem pierwszy raz wysmiany :)
ze to final ligi mistrzow, ze to Borusia Dortmund, ze biletow nie bedzie ponizej 1000 Euro,
u kolegi ktory to mowil, bylo widac tyle nienawisci zwiazanej z planem zakupu biletow za 100-150 funtow, ze az sie o niego przestraszylem.
Drugie zetkniecie z biletami i pierwsze look na to cudo to Easybusy,
okazalo sie ze w samolocie lecial tez fan Bayernu i kupil on dwa bilety na E-Bayu po 500 euro z dostawa do Lutton,
czyli czym im blizej stadionu tym cena lepsza.
Zmartwil mnie tylko tym, ze opowiadal ze rok wczesniej w Monachium na 30 minut przed meczem bylo juz tylko 700 osob z karteczka "ich brauche eine karte" i zadnych biletow. Pomyslalem "o ku...rde;
W londynie najpierw krotkie zwiedzanie (fani po 50 % tych i tych), potem angielskie sniadanie,
zajebiste jest to ze w knajpie tej ktorej bylismy bylo 5 roznych sniadan. Roznily sie tylko iloscia... bo sniadanie w Anglii to wiadomo co.
Nastepnie udalismy sie do znajomych, zostawic bagaze. Jeden z nich postanowil udac sie z nami pod stadion.
Jechalismy z mysla max. 150 za bilet. Pierwsze spotkanie z rzeczywistoscia bylo brutalne na 3-4 godziny przed meczem bilety chodzily po 800-1000 funtow. Bylo ich bardzo duzo. Jak pytalismy po ile i mowilismy ze za duzo, to az wstyd bylo odpowiadac ile chcemy dac :)
Podjelismy jedyna mozliwa meska decyzje i poszlismy po piwo na odwage :)
Gdy wrocilismy bilety bylo juz po 500-800 a do meczu 1 h. Wokol stadionu krecilo sie sporo policji, ale nie mieli wiekszych problemow z handlem. Jak juz, ktorys zwracal uwage, to zeby pojsc w inne miejsce. Jeden tekst, ze chodzi nam o bilety na metro bo nie wiem gdzie je mozna kupic, niesamowicie ich bawil.
Powyzsza cena trzymala sie do meczu. Wraz z pierwszym gwizdkiem, zaczelismy slyszec 350 !
Wrescie moglismy odpowiadac ile my chcemy dac :)
Biletow w tej cenie bylo naprawde sporo. 10-15 minut po rozpoczecie meczu trafil sie koles ktory po dlugich negocjacjach sprzedal bilet za 100 (nominal 230) Twierdzil, ze kumpel go wystawil i ze to miejsce obok siebie.
Mielismy jeden bilet w swietnej cenie. Ale bylo nas 3 ... kolejne 5 minut to same oferty po 350.
Chwila przemyslunku no i.... sprzedajmy nasz bilet i zaczelismy szukac pubu na druga polowe.
Sprzedalismy dosc szybko za 240 (mam nadzieje, ze w zwiazku z okolicznosciami nie dostane bana forum a cala zaoszczedzona kwote przeznacze na bilet w Lizbonie). Wracajac trafilismy jeszcze na dwa bilety za 250. Gdyby to bylo chwile wczesniej, pewnie bylibysmy na meczu. Reasumujac uwazam ze cena 350 funtow byla dobra, jak ktos mial czas i liczyl sie z tym ze moze stracic troche meczu mogl kupic za 250, bo kilka takich biletow znalezlimy 20-25 minut po rozpoczeciu. Zdziwilo mnie nawet ze tak wiele.
Wszystkie puby w okolicy byly pelne i nie wpuszczal juz gosci. Dopiero w 4 czwartym z kolei..... znalezlismy dziure w plocie.
wybor byl swietny, poniewaz byla to knajpa kibicow BVB. Ogladalismy druga polowe w gronie 500-1000 kibicow z Dormundu. Swietne wrazenia! Potem powrot metrem. Wszedzie super atmosfera , a za rok Lizbona
i wtedy naprawde postaram sie przeprowadzic relacje :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group