Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lut 2019 12:11 

Rejestracja: 14 Kwi 2015
Posty: 47
Loty: 29
Kilometry: 69 872
Skąd
  • Polska / Europa

Dokąd
  • Bali, Sri Lanka

Data wylotu
  • 20.04.2019

Data powrotu
  • 05.05.2019

Długość pobytu
  • 2 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Lot Katowice - Dubaj 344zł, Dubaj - Manila 713, Manila - Denpasar 278

Dodatkowe informacje
  • Hej!
    Próbuję sobie złożyć tani lot na okres majówkowy. Mam świadomość że jest to ciężki okres na kupowanie tanich biletów ale próbuję. Marzy nam się Bali ale chcielibyśmy to połączyć z inną destynacją, np. Filipiny. (tydzień na Palawanie, tydzień na Bali). Utknęłam na biletach powrotnych. Jak wrócić z Bali do Polski? Z Denpasaru są tanie loty do Kuala Lumpur, Singapuru, Bangkoku. Stamtąd bilety do Polski są powyżej 1000zł. Co tutaj można wykombinować jeszcze? Pomożecie? Łącznie chciałabym wydać na bilety 2500zł od osoby maksymalnie.
    Ewentualnie rozważam 2 tyg tylko na Bali ale chciałabym znaleźć wtedy bilet w jedno miejsce poniżej 2000zł. Zgapiłam się bo wiem że były promocje oferowane przez chińskie linie na ten kierunek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 07 Lut 2019 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
Nie wiem na ile sa ruchome te daty ale tak na szybko - Scoot TXL-DPS 22.04-07.05 466€ RT - pomiedzy Filipinami i Bali lata wiele tanich lini Air Asia, Philipinnnen Airlines, Scoot etc. Tutaj musisz pod dokladne daty popatrzec ale mozna nawet w granicach 100€ cos znalezc (do Manili). W Scoocie jesli jestes zupelnie nowy, po zarejestrowaniu dawali znizke na pierwszy lot w postaci 15% Rabatu.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Flyguy, 07 Lut 2019 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Lut 2019 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Dwa tygodnie to nie jest jakoś długo, ja bym się skupił albo na Indonezji albo na Filipinach. Na sam Palawan stracisz min. 2 dni na dojazdy w jakieś fajne miejsce. Indonezja jest gigantyczna a obok Bali masz fajne miejscówki typu Lombok i dziesiątki małych urokliwych wysepek, nie mówiąc o Jawie czy Sumatrze itd.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lut 2019 13:06 

Rejestracja: 14 Kwi 2015
Posty: 47
Loty: 29
Kilometry: 69 872
@Flyguy na loty od scoot patrzeć po prostu na ich stronie? Nigdy z nimi nie latałam także z chęcią przytulę te 15% :)
Ja bardzo chciałabym Bali na 2 tyg tylko nie mogłam znaleźć sensownego połączenia dlatego kombinowałam z Filipinami, dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lut 2019 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
Tak, cena ktora Ci podalem jest bezposrednio ze strony flyscoot.com . Zeby uzyskac te 15% musisz sie do Scoot Insider zapisac, czy zalogowac u nich na stronie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Mar 2019 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
Pytanko: po rejestracji scoot insider, którym miejscu znajdę kod zniżkowy (-15%) welcome voucher ?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Mar 2019 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
Czy to kod polecający - Insider referral code - FJBEBCC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Kwi 2019 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Voucher dostaniesz w mailu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group