Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2016 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Witam. Wybieram się w terminie 26.12-11.01.2017 na Filipiny. Czy ktoś może podpowiedzieć jak rozłożyć czas pobytu?
Póki co mój pomysł to 6 dni w Coron i 7 dni na Boracay. Oczywiście Coron traktuje jako obowiązek (island hopping), który z relacji Washingtona jest absolutnym "must see". Czy zamieniać Boracay na coś innego? Wiem, że tłoczno ale dam radę :) Dzięki !!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 25 Lip 2016 04:33 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od Boracay, ja spedzilem tam 4 dni i wystarczylo

natomiast bawilem sie tam dobrze (szczegolnie po nocy) :D

takie cos typu Miedzyzdroje :ugeek: if u know what I mean :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2016 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
No spodziewam się że może być wesoło i głośno, ale ostatecznie to Boracay, więc do przeżycia :) Zastanawiałem się nad Boholem na 3 dni zamiast 7 dni na Boracay, wtedy byłbym tam 4 dni, ale kolejny koszt przelotów i kolejne przenosiny na raptem 3 dni mnie zniechęcają :) Nie wiem czemu ale coś mnie trzyma przy tym Boracay i mimo, że zazwyczaj uciekam od tłumów to tym razem chyba ? się będzie inaczej. Jakiś ciekawy island hopping z Boracay do ogarnięcia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2016 19:43 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
na island hopping to jedz do El Nido, na Boracay szczerze mowiac to sie tym nie interesowalem ale lodki staly wiec pewnie cos tam jest ale nie pomoge
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lip 2016 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
No wybieram się wcześniej w okolice El Nido do Coron bo słyszałem że ładniej i trochę spokojniej, więc tam zaliczę island hopping. Zastanawiam się ciągle czy to Boracay na 7 dni to czasem nie za dużo, dlatego dopytuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lip 2016 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
na Boracay bylem nawet ponad 7 dni ;)
jak bedziesz mial pytanie to PW
Góra
 Profil Relacje PM off
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Lip 2016 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
byliśmy na Boracay dwa dni a teraz jadę na cztery i wiem że mógłbym więcej gdyby nie to że na Filipinach jest tyle pięknych miejsc... i szkoda w jednym siedzieć zbyt długo. Nudzić się nie będziesz ale wycieczek z tamtąd też wielu nie zrobisz chyba że takie wokół wyspy. Tam się bawi albo nic nie robi czyli odpoczywa.

Oczywiście wodne atrakcje w wielu wariantach (nurkowanie, kite, banan itp) więc kasę jest gdzie wydać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sie 2016 11:07 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Orentacyjnie takie sportowe atrakcje wodne na Boracay w jakich cenach sie ksztaltuja ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group