Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Wrz 2017 20:55 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Festiwal zup jest zorganizowany od kilku dni w Warszawie, ale potrwa do 1.10.br., wiec jest jeszcze kilka dni, aby popróbować kilku zup.
1 zupa kosztuje 5 zł, ale jak się chce spróbować 5 zup, to dostaje się karnet za 15 zł i można wybrać dowolne zupy Co prawda 1 porcja to tylko 100 ml, ale jak się weźmie odpowiednie zupy to można czuć się sytym. Ja szczególnie polecam kwaśnicę po góralsku i zupę drwala (obie z wkładkami mięsnymi).
Jak się dobrze trafi to można trafić na degustacje win. Ja "degustowałem" z 5 win mołdawskich :)
Jest jeszcze jeden pan, który smaży borowiki z łazankami i za 15 zł można bardzo smaczne danie zjeść. Sprzedaje on również prawdziwki w konkurencyjnych cenach 20-30 zł za 1kg. A tych grzybów ma kilka skrzynek. Mówił, że zbierał w świętokrzyskim, w okolicach dębu Bartek.
http://festiwalzup.pl/program/
http://festiwalzup.pl/lista-zup/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group