Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sie 2018 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Kapitalna cena i co jeszcze ciekawsze NORMALNE przesiadki w Dżudzie po drodze.
EDIT: Tak to wygląda na stronie Saudii. 1211 SAR to około 323 USD czyli o wiele więcej niż u pośredników.

Załączniki:
capture-20180804-171001.png
capture-20180804-171001.png [ 39.1 KiB | Obejrzany 1385 razy ]
capture-20180804-164658.png
capture-20180804-164658.png [ 44.37 KiB | Obejrzany 1451 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image


Ostatnio edytowany przez nelson 1974, 04 Sie 2018 17:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 04 Sie 2018 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
+więcej dat: https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... only-e237/
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sie 2018 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Ok. Dzięki :) Nie wiedziałem, że oni też to dali jakieś pół godziny szybciej ;)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sie 2018 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
ważne, że jest info również tutaj ;) szczególnie, że wrzutka jest naprawdę zacna.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sie 2018 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4165
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
ADD dla wytwalych :)
historii po powrocie do opowiedzenia po pachy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Sie 2018 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
Co masz na myśli?
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 04 Sie 2018 23:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sie 2018 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4165
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
ogólny poziom bezpieczeństwa dla białego człowieka w centrum (przecież do faweli na kawę nikt normalny by się. ie dopuszczał ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 04 Sie 2018 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
tom971 napisał(a):
ADD dla wytwalych :)
historii po powrocie do opowiedzenia po pachy

@tom971 nie daj się prosić, jest tu pewnie wielu ciekawych, ze mną na czele :D
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Sie 2018 19:35 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@tom971 co ty gadasz, przecież nie było tak źle. To że miejscowi patrzeli na ciebie "dziwnie" nie oznacza, że chcieli cię zjeść ;)
Ogólnie o ADD, możecie poczytać trochę w tym temacie --> dlugi-stopover-w-addis-abebie-co-warto-zobaczyc,330,86423
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 04 Sie 2018 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4165
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
całkiem spoko było na slamsach, poszliśmy na herbatę po 30groszy.. mili ludzie relatywnie bezpiecznie

za to plac centralny.. miliard złodziei na m2.. jakiś 9 latek próbuje mnie okraść, ja o tym nie wiem, inny forumowucz wtedy wojskowym trepem kopie bajtla, but śmiga mi kolo ucha.. dziecko w wieku mojej córki wije się na glebie..
nikt. ie chciał zabić Ale komfort zwiedzania słaby
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Sie 2018 20:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Wcale nie jest tak strasznie.
Byłem sam, pojechałem busikiem nawet na ten ogromniasty targ, spędzając kilka godzin i zapuszczajac się naprawdę w odległe i mało sympatyczne okolice. Spragniony wszedłem do baru i tam atmosfera była już gęsta, zwłaszcza że lokali byli po spożyciu i w swoim gronie. Udało mi się wypić zamówione piwo że stoickim wyrazem twarzy, po czym niespiesznie się stamtąd oddalilem, sledzony nieprzyjaznymi spojrzeniami.
Na szczęście nie zgubiłem drogi i po kilkudziesieciu minutach udało mi się szczęśliwie opuścić labirynt uliczek, pełnych nędzy, brudu i rozpaczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Sie 2018 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
-- 04 Sie 2018 20:55 --

Dlatego od razu po przylocie trzeba się rozejrzeć za autobusem jadącym do ciekawszych miejsc, jeśli nie ma się kupionego zawczasu lotu krajowego za rozsądne pieniądze. Addis delikatnie mówiąc pięknością nie grzeszy, kieszonkowców też sporo, ale to niestety konieczność jeśli zwiedza się ten kraj. Trzeba mieć oczy dookoła głowy ;) W barach dużo prostytutek, a na ulicach żebraków., ofiar polio i innych dawno niewidzianych w cywilizowanym świecie chorób ......Generalnie białas w Etiopii to chodzący bankomat, studenci, którzy potrzebują kasę na książki, a wcześniej udawali "przyjaciół" i tysiące innych sposobów na wyciągnięcie z turysty szmalu....
Ktoś kiedyś powiedział, że w podróży najważniejsi są ludzie, a ci w Etiopii rozczarowali mnie po prostu.... Zupełne przeciwieństwo mieszkańców zachodniej części tego kontynentu: Ghany czy nawet pobliskiej Ugandy czy Rwandy.

-- 04 Sie 2018 21:13 --

Co oczywiście nie oznacza, że nie warto tam jechać ;) Trzeba zobaczyć koniecznie Lalibelę, Gondar, Bahir Dar i jedno z pasm górskich, których tam nie brakuje. Trekking w górach nie jest niestety tani, bo dochodzi przewodnik, kucharz i cała świta, którą trzeba opłacić, ale są miejsca, gdzie można pochodzić za symboliczną kwotę. Mnie osobiście (to tylko moja opinia) bardziej interesują zawsze warunki życia miejscowych, rozwój opieki społecznej, obyczaje, zwykłe codzienne życie, a nie strojenie się w piórka dla bogatych turystów z Europy w postaci występów licznych plemion na południu tego olbrzymiego kraju.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Sie 2018 23:20 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
W pełni się zgadzam z @nelson 1974, ponadto podróżowanie po Etiopii, jesli nie wykupi się lotów jest istnym koszmarem. Chyba jest to numer jeden w uciążliwości podróżowania, wsród krajów, ktore odwiedziłem. Na pewno, drugi raz na takie wyzwanie, bym się nie poważył
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group