Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lis 2021 12:55 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Mam przesiadkę na Stansted i wobec kolejek do kontroli paszportu chciałbym dokupić fast track, żeby się nie spóźnić na kolejny lot.
Na Stansted nie ma opcji "transfer" i nie da się uniknąć kontroli ...
Na jaki lot powinien dokupić BCN-STN czy STN-GDN ?
Czy wogóle ta usługa obejmuje przyloty?
W jedną stronę już przechodziłem jak "janusz" w poprzek korytarza z ludźmi przeciskając się i nie chciałbym tego powtarzać.
Lotnisko ma taką usługę za 7 funtów, ale moje pytania dotyczy usługi RyanAir.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
#2 PostWysłany: 11 Lis 2021 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie ma fast tracka na wyjscie, sa tylko na wejscie. Wiec potrzebujesz cos na STN, wiec wg mnie na ten lot co zaczyna sie w STN, nie lepiej kupic bezposrednio na STN stronie?
https://booking.stanstedairport.com/fasttrack/
wtedy masz pewnosc ze nie kupisz przez pomylke na lotnisko w BCN :D
Zresztą ten fast track mozna kupic na miejscu i wtedy mozesz zdecydowac czy potrzebujesz czy nie . Czy jest duza kolejka, czy lot przylecial wczesniej i najwazniejsze czy zdazysz na nastepny? (Mozesz go kupic w kolejce paszportowej zeby nie tracic czasu).

Ok , dzieki @Abcn , nie wiedzialem ze jest fasttrack na przylocie! Ale nie dziwie sie jak STN kasuje za wszystko co tylko mozna* 8-)
Niby od £5 ale losowo wybrane terminy wskazuja mi £7:
https://www.stanstedairport.com/at-the- ... fasttrack/

Wszystko zatem zalezy od tego ile czasu masz na przesiadke -
Bo jak naprawdę mało i lecisz sam ( a nie 8 osobowa rodzina ) to dwa fast tracki maja sens..
Jak nie czekasz na bagaz i masz paszport biometryczny (teraz to kazdy ma) to wyjscie wg mnie jest szybsze niz wejscie - wiec bralbym na wejscie tylko.

*Juz nie tylko fasttrack (osobna kolejka do maszyn skanujacych) ale jest tez fastrack plus który jest fasttrackiem fasttracku ze swoim wlasnym skanerem - nie mieszamy sie innymi :lol:


Ostatnio edytowany przez LonDynia, 11 Lis 2021 17:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
turecky lubi ten post.
turecky uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lis 2021 17:39 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
@LonDynia: dzięki serdeczne za pomoc :-)
Przesiadkę mam w niedzielę 14.11: przylot 17:35; gate close na wylocie 19:25; nie spodziewam się tłoku na odlotach, ale do kontroli paszportowej może być dłuuuga kolejka.
Mam stary paszport (e-paszport, ale nie biometryczny; 10 lat minie za pół roku), ale wczoraj rano na Stansted nie było innej opcji i każdego kierowano do urzędnika, który sprawdzał Passenger Locator Form oraz Covid Vaccination Proof.
Potem przy odprawie już prawie z marszu (troszkę też się przepchałem ale kolejka zdecydowanie mniejsza).
W moim terminie mam fast track lotniskowy na przylotach za £7 i go wezmę.
Fastrack plus jest tylko na odlotach i daje dodatkowo:
Fastest route to departures and the Escape Lounge, ale Escape Lounges sold separately
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lis 2021 22:51 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 400
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
zawsze mozesz wykupic fast track bedac juz na lotnisku. Widzisz dluga kolejke kupujesz. Ja tak 2 tygodnie temu zrobilam, kupilam fastracka na odlot stojac w kolejce na przylotach. Nie da sie kupic na juz, chyba na za godzine, ale na czas na ktory sie wykupilo fastracka nikt nie patrzy.
Mialam nieco ponad godzine na przesiadke, w tym przejazd pociagiem miedzy terminalami.
Góra
 Profil Relacje PM off
turecky uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group