Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Faro/Portugalia
#121 PostWysłany: 07 Lut 2019 17:53 

Loty: 12
Kilometry: 11 213
Witam Ponownie jak to się ma w poszczególnych miesiącach począwszy od stycznia do końca kwietnia jeśli chodzi o temperaturę wody i wogóle warunki na plaży, czy jest możliwość kąpieli czy raczej odpada i jak to jest w stosunku Ocean i Faro z powiedzmy Majorką czy warunki pogodowe czy racze te w południowej Portugalii będą lepsze?
 Profil Relacje PM off  

Temat postu: Re: Faro/Portugalia
#122 PostWysłany: 07 Lut 2019 23:44 
Awatar użytkownika

Loty: 21
Kilometry: 37 764
srebrny
@krzysiekj24 w przyszłym tygodniu będę to zobaczymy ;) zapowiadają 16-17 stopni i pełne słońce, jednak często odczuwalna jest inna ;) ale z relacji różnych podróżników słyszałem, że i latem ocean jest podobno chłodny. Wydaje mi się, że ma właściwości chłodzące latem i podgrzewające zimą, stąd zimą w nocy na wybrzeżu jest 10 stopni, a w głębi lądu nawet około zera

Ja na Malcie byłem w grudniu. Też było 17 stopni, a mimo to wróciłem opalony, a słońce w grudniu jest najniżej. Prawda jest taka, że takie niskie słońce trafi mocniej spalić niż jak jest wysoko. Stąd w górach górnicy często wracają z czerwonym nosem :) przy tych 17 stopniach upału nie ma, ale proces opalania trwa ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości