Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lip 2011 10:56 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Byłem w Porto i w Faro, tzn mysląc o faro bardziej chodzi mi o Lagos badz Portimao bo samo Faro jest średnio ciekawe w tamtym roku w październiku. I jak dla mnie to zdecydowanie Faro, tym bardziej, że tam możesz jeszcze liczyć na 20 kilka stopni, a w Porto na pewno będzie z tym trudniej. Ale możesz też spróbować to połączyć.bilety Faro - Porto w tamtym roku na październik były po 5 euro
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 25 Lip 2011 21:11 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Benidorm. hmmmm... mega turystycznie. nie byłem, jedynie minąłem obok, jadąc z Walencji do Alicante. ale to co zwróciło moją uwagę to to, o czym czytałem wcześniej tu:
Cytuj:
Benidorm zajmuje obecnie pierwsze miejsce na świecie pod względem ilości drapaczy chmur w przeliczeniu na mieszkańca. Z ponad 345 wysokościowcami liczącymi ponad 12 pięter, należy do najgęściej zabudowanych miast świata.

zatem jakaś ciekawostka jest. choć jak dla mnie to jednak nie ten klimat.
no ale względna bliskość Walencji - dla mnie najpiękniejszego miasta hiszpańskiego wybrzeża i urokliwego Alicante, sprawia że można się nad nim zastanowić.

za to Porto i Faro mogę z czystym sumieniem polecić...

Porto - myślę, że najciekawsze z tej trójki. Na pewno najpiękniejsze samo w sobie. Ze względu jednak na północną lokalizację i ulokowanie nad Oceanem, dość wietrzne. Jeśli chcecie sobie popływać i spokojnie się poopalać, nie będąc zasypanymi piaskiem, to nie polecam ;). W październiku temperatura wody już trochę nie sprzyja pływaniu.

Faro - śliczne miasteczko, z uroczą starą częścią. Samo w sobie - na dzień zwiedzania. Ale ma ten plus, że wkoło cały region Algarve, który jest pięknty. Mnóstwo cudownych plaż, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej w Europie.

W razie pytań się polecam. Sam ponownie będę w trasie z Porto do Faro na przełomie września i października.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group