Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Kwi 2014 17:25 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Dinamo Tbilisi z tego co widziałem (a zszedłem prawie całe miasto) - wyłącznie przy stadionie, a wybór klubowych gadżetów praktycznie nie istnieje- chyba 2 koszulki klubowe, a dajmy na to koszulek Manchesteru czy Barcelony po 10szt.
BTW, na bieżnie przy stadionie można sobie wejść w wyznaczonych godzinach w ciągu dnia i...pobiegać :)
Będą poza schematycznymi godzinami otwarcia, też nie będzie z tym problemu, pogadałem z ochroniarzem i o 22:00 też mogłem wejść na murawę :)


FC Nancy - przy stadionie czynny w różnych godzinach 7 dni w tygodniu, bardzo fajny, duży i stosunkowo niedrogie fanty

West Ham United /Londyn/, przy samym stadionie, widać po wyjściu ze stacji metra o tej samej nazwie.

Nie wiem czy bawimy się tylko w piłkę nożną, ale ja dajmy na to zbieram koszulki zespołowe drużyn krykieta.
Oryginalne, większość z Reeboka tj np. Kalkotta Knightriders i Royal Challengers Bangalore można nabyć w sklapach Reeboka np. na Connaught Place w Delhi i w większych miastach jak Mumbai. W Adidasie sprzedają gadzety Delhi Daredevils. Duży sklep wraz z barem i restauracją tego ostatniego jest też na lotnisku w New Delhi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 09 Lip 2014 21:28 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Widzieliście coś przy stadionie Slovana Bratysława? Bo internet mówi, że tylko on-line... :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Lip 2014 00:05 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
wulkan napisał(a):
Chciałbym kupić gadżety Atalanta Bergamo, czy sklepik klubowy jest przy stadionie czy również w centrum miasta ?
Chętnie zwiedziłbym stadion, czy daleko jest z centrum ? jaki autobus kursuje ze stacji kolejowej na stadion ?

Sklep Atalanty znajduje się w centrum handlowym na przeciwko lotniska.
Ode mnie Inter Mediolan, sklepik wspólny z AC Milanem przy stadionie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Lip 2014 02:35 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Byłem na kilku stadionach w Pradze więc może się komuś przyda

Sparta Praga - Fan Shop przy stadionie + Na stadionie Strahov (Budynek centrum treningowego, wewnątrz obiektu)
Slavia Praga - Fan Shop przy stadionie
Bohemians Praga - Fan Shop przy stadionie, aczkolwiek czynne bodajże 3 dni w tygodniu
Viktoria Zizkov - Fan Shop przy stadionie , ale żeby ktoś Was obsłużył, musicie zadzwonić na numer telefonu podany na drzwiach wejściowych
Dukla Praga - Przy ulicy która prowadzi na stadion, tuż przy przystanku tramwajowym linii 5 i 8, czynny raz w tygodniu


+ Berlin

Hertha BSC - Sklep na dworu głównym oraz na stadionie (Nie wiem czy na stadionie jest czynny na co dzień czy w dniu meczowym, aczkolwiek żeby się do niego dostać, i tak trzeba kupić bilet za kilka € na zwiedzanie stadionu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:01 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Węgry :

Ferencvaros : Sklep na stadionie i online
Ujpest : Sklep na stadionie
Diosgyor Miskolc : Sklep na stadionie i w pobliżu dworca kolejowego Miskolc Tiszai
DVSC Debrecen : stadion

Ponadto w w Budapeszcie na ulicy Terez Korut 47a jest "Sklep Kibola" z polskimi ciuchami ale można tam też kupić koszulki , szaliki i vlepki klubów węgierskich

Polska :

Motor Lublin : fan shop na targowisku obok dworca kolejowego
Śląsk Wrocław : stadion i w okolicach Galerii Dominikańskiej (w samej Galerii jest też "wyspa")
Wisła Kraków : stadion i w hali są dwa sklepy
Lechia Gdańsk : Wielki Młyn oraz wyspy w Galeriach (na pewno jest w Bałtyckiej na Wrzeszczu)
Legia Warszawa : stadion , Torwar , wyspy w Galeriach (Blue City na pewno) poza tym sklepy Bulldog , Ludzie tego miasta , Patoriots
Lech Poznań : stadion i Tifo na ul. Zeylanda
Arka Gdynia : stadion , stoisko na Targowisku niedaleko dworca Gdynia Główna (chyba na Chylonii też coś jest )
Cracovia : stadion
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Cze 2015 17:17 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Z klubów z Budapesztu, Vasas i Honved też mają sklepiki na stadionie (choć ten Honvedu czynny tylko w bardzo rzadkich godzinach i co najdziwniejsze zamknięty podczas meczów), MTK z racji tymczasowego braku stadionu chyba tylko online.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kuba1976 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 23 Cze 2015 17:39 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Czechy :

Banik Ostrava miał przy stadionie swój sklep ale stadion mają teraz budowany nowy więc pewnie zostaje online (można też pisać do nich na FB : fan page Chachari)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Cze 2015 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A mam takie pytanko o FanShop, aczkolwiek... nie piłkarski, tylko kolarski. Są różne teamy kolarskie, a poza tym w beneluksie kolarstwem naprawde zyje duża cześć narodu. Czy ktoś się kiedyś spotkal z fan shopem np. zespołu Etixx Omega Pharma, Lotto, Lotto - Soudal, albo np. Movistar ( tutaj hiszpania), SKY (Wielka Brytania) choc o sklep stacjonarny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:14 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@Robaku właściwie to nie wiem czy Ci dobrze podpowiem ale podpowiem aczkolwiek nie daje gwarancji że rzeczy które tam są oryginalne (bo po cenach wygląda na to że są) ale są sklepy rowerowe (jeden jest na pewno w Lublinie widziałem też w Warszawie) gdzie można kupić kompletne stroje grupkolarskich . Widziałem na pewno CCC Polsat , Movistar , Katiusza , Rabobank i paru innych) ceny od ... 300 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
To widziałem, np. w intersporcie można kupić rzeczy kolarskie Orica GreenEdge,ale w zasadzie same stroje, a tutaj też chodzi wiesz o różnego rodzaju pamiątki, suveniry czy gadgety. I tego niestety doszukać się nie mogę. Szukalem w Antwerpii, ale nic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:23 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Najprościej chyba to iść na "żebry" jak będą na Tour de Pologne :) Sorry wiem że to uwłaczjące dla co nie których ale może się uda a nawet można coś spróbować odkupić czy kupić bo przecież zawsze wożą ze sobą bidony itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Żadne uwłaczające, to norma na całym świecie, a nie tyko w Polsce, że bidony się zbiera z pobocza,
ale bidony to jedno, a jest mnóstwo rzeczy, które można nabyć tylko w sklepach fanowskich. Począwszy od skarpetek, poprzez kaski, a skończywszy naprawdę na typowych gadgetach jak kubki, dlugopisy, smycze czy inne zawieszki.
Szczerze myslalem, że np. taki Etixx jako że belgijski będzie miał gdzies sklep dla fanów taki stacjonarny ale jednak nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 29 Cze 2015 13:30 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@Robaku

W sumie ten pomysł powinien mi był wpaść wcześniej do głowy ale wpadł dopiero teraz ... Może napisałbyś po prostu maila do tych grup kolarskich z zapytaniem czy coś takiego mają i gdzie (np adresy) przecież jeśli by coś takiego mieli to chyba powinni wiedzieć gdzie te swoje suweniry wysyłają ? Nic innego mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie wymyśleć a to chyba najlepsze rozwiązanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Kwi 2017 00:09 

Rejestracja: 08 Cze 2016
Posty: 24
Loty: 53
Kilometry: 103 538
Orientuje się ktoś czy są jakieś sklepiki kibicowskie w Rzymie i Neapolu ? Nie chodzi mi tu o oficjalne sklepy klubu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 06 Kwi 2017 05:30 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Kwi 2017 11:03 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Belgrad

Crvena Zvezda - Sklep klubowy mieści się na stadionie, czynny "w tygodniu". Fajny widok na stadion. Szeroki asortyment.
Obok sklepu klubowego jest sklep kibicowski. Otwarty cały czas. Również bardzo duży asortyment szczególnie odzieży, ale są tez wpinki, vlepki, szale itd. Polecam ;)

Partizan - Sklep klubowy na stadionie, mały, ciasny, biedny asortyment i wysokie ceny. Kibicowski pod trybuną, ale otwierany tylko w czasie meczów. Również bardzo przeciętny asortyment porównując do Zvezdy.

Oprócz tego, jak ktoś chce na szybko kupić pamiątki tych klubów, to oficjalne produkty są tez na wielu stoiskach w Belgradzie. Szaliki, czapki, kieliszki. Głównie to.
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 07 Sie 2017 14:04 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Kuba1976 napisał(a):
Legia Warszawa : stadion , Torwar , wyspy w Galeriach (Blue City na pewno) poza tym sklepy Bulldog , Ludzie tego miasta , Patoriots

+ stoisko na lotnisku Chopina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 24 Sie 2017 11:06 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Pogoń Lwów
Pamiątki reaktywowanej Pogoni Lwów można kupić na miejscu w knajpie Premiera Lwowska na ulicy Ruskiej 16. Szaliki chyba 200 UAH, koszulki 110 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 16 Paź 2017 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 105
Nicea - Plac Massena i przy stadionie ( z tego pamietam czynny tylko w dniu meczu)
PSG - przy stadionie
Milan/Inter na stadionie oraz na tylach katedry Duomo.
Polecam ten sklep, bo można w nim kupić równiez koszulki np. Palermo lub innych bardziej niszowych klubów.
ŁKS - na stadionie oficjalny, sklep kibicowski Kasprzaka 7/9 Bomba Shop
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Paź 2017 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 417
Kilometry: 721 469
platynowy
nicez napisał(a):
Belgrad

Crvena Zvezda - Sklep klubowy mieści się na stadionie, czynny "w tygodniu". Fajny widok na stadion. Szeroki asortyment.
Obok sklepu klubowego jest sklep kibicowski. Otwarty cały czas. Również bardzo duży asortyment szczególnie odzieży, ale są tez wpinki, vlepki, szale itd. Polecam ;)

Partizan - Sklep klubowy na stadionie, mały, ciasny, biedny asortyment i wysokie ceny. Kibicowski pod trybuną, ale otwierany tylko w czasie meczów. Również bardzo przeciętny asortyment porównując do Zvezdy.

Oprócz tego, jak ktoś chce na szybko kupić pamiątki tych klubów, to oficjalne produkty są tez na wielu stoiskach w Belgradzie. Szaliki, czapki, kieliszki. Głównie to.


Na tych straganach na mieście to mi na podróbki wyglada, nie widziałem tam raczej rzeczy z oficjalnych sklepików.

Oficjalny sklep Zvezdy znajduje się też na Krajla Milana
https://www.google.pl/maps/@44.8068767, ... 312!8i6656

Jeśli chodzi o Vojvodine Novi Sad oficjalnego sklepu nie ma, kibicowski pod trybuną "Sever" (tam gdzie widać graffiti na poniższym linku)
https://www.google.pl/maps/@45.2478021, ... 312!8i6656
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: semizkum oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group