Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Wrz 2018 16:53 

Rejestracja: 25 Kwi 2017
Posty: 14
BOCIANXX napisał(a):
wg mnie tak ale tylko na niemieckiej stronie :
https://www.avis.de/mietwagen-angebote/ ... d/avis-360
ale MUSISZ sprawdzić to ci przyjdzie w potwierdzeniu na meila oraz co ci obsługa podsunie do podpisania podczas odbioru ! ja miałem ostatnio taka zmyłkę ze mi koleś pokazał umowę z udziałem własnym a ma być właśnie bez .

co wtedy zrobiles jak Ci podsunal taki kwit?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#22 PostWysłany: 18 Wrz 2018 20:16 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Polska wersja też działa
https://www.avis.pl/promocje-na-wynajem ... e/avis-360
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Wrz 2018 20:25 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Gdzie sie ten kod wpisuje? Dopiero po podaniu danych wynajmujacego?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Wrz 2018 20:29 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
może i działa :shock: ale nie ma takiego wyboru jak u zachodnich sąsiadów np. Sycylia lub Sardynia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Wrz 2018 20:43 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Sprawdzałem Maltę, ale oferta de facto nie różni się od wykupienia pełnego ubezpieczenia na miejscu. Biorąc pod uwagę opisywane tu problemy pracowników ze zrozumieniem tej oferty, nie wiem czy warto. Trzeba sprawdzać indywidualnie i porównywać ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Wrz 2018 22:14 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
Oferują w warunkach Cypr, a tak naprawdę nie ma możliwości wyboru tego kraju :?
Dopiero ze strony głównej wchodzi, ale czy ta zniżka na koniec sezonu oznacza tą o której mowa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Wrz 2018 23:11 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 303
niebieski
Dobry wieczór.
Jeśli ktoś korzystał ostatnio z tego produktu firmy Avis, to jestem ciekawa jak teraz to wygląda. W 2016r. końcem listopada było bardzo kolorowo..zablokowali mi na karcie tylko 80euro na poczet niezatankowanego auta i było zupełne zniesienie wkładu własnego. Do tego im bliżej było wyjazdu, tym cena wynajmu spadała, więc anulowałam bezpłatnie wcześniejszą rezerwacje i zrobiłam nową, w lepszej cenie. W zeszłym roku w grudniu już nie było tak kolorowo. Niedoczytałam i zablokowano mi na karcie 350euro i kazali dokupić dodatkowe ubezpieczenie, które znosiło wkład własny. Myślałam, że to już jest w cenie, tak jak to było w 2016roku. Ale w Neapolu o niczym takim nie wiedzieli w wypożyczalni. Teraz, początkiem września chciałam zarezerwować auto na Cyprze lub w Atenach i czytając, co zawiera cena, pomimo tego, że AVIS360 ma znosić wkład własny, doczytałam,że i na Cyprze i w Atenach blokują na karcie chyba 850euro. Zadzwoniłam na infolinie Avisa i pani powiedziała, że nie wie dlaczego na stronie jest taka informacja i, że ona może mi zrobić rezerwacje ze zniesieniem wkładu własnego, ale i tak będzie blokada na karcie 350euro na wypadek niezatankowanego auta...Ostatecznie poleciałam na Cypr i wypożyczyłam auto z lokalnej wypożyczalni.
Tak więc..niby jest zniesienie wkładu własnego w Avis360, ale...niekoniecznie, albo nie wszędzie... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Kwi 2019 19:56 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
czy ktoś ostatnio korzystał >?
ostatnio jak rezerwowałem to płaciłem od razu za wynajem, teraz jest płatność przy odbiorze.
Ma ktoś doświadczenia z tym związane ?
Zastanawiam się czy ze względu na niską stawkę mogą nie chcieć mi wydać auta....a
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group